خانهوبلاگمقالاتآموزشیبیت کوین رایگان چیست و چگونه آ...

بیت کوین رایگان چیست

بیت کوین رایگان چیست و چگونه آن را به دست آوریم؟

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که از خود بپرسید، وب‌سایت‌های بیت کوین چیست؟ باید بدانید سایت‌های بی‌شماری در اینترنت وجود دارند که می‌توانید با انجام برخی کارها مانند تماشای تبلیغات، بازی و غیره، بیت کوین رایگان به دست آورید. اگرچه، در این حالت تنها بیت کوین کمی دریافت می‌کنید. حال ممکن است از خود بپرسید بیت کوین رایگان چیست و چرا باید برای چنین مقدار کمی وقت خود را صرف کنیم؟ در پاسخ باید گفت ارزش بیت کوین رایگان وقتی مشخص می‎شود که قیمت آن افزایش یابد و در نتیجه سود خوبی از آن شما خواهد شد.

بعلاوه، بیت کوین رایگانی که دریافت می‌کنید، همیشه مقدار رندومی است و در هر زمان، متفاوت است. در ادامه قصد داریم تا به این پرسش مهم درباره «روش‌های قانونی به دست آوردن بیت کوین چیست» پاسخی واضح و روشنی بدهیم.

بیت کوین رایگان چیست و روش‌های قانونی کسب آن در سال 2021 کدام است؟

در ادامه روش‌های موثری برای به دست آوردن بیت کوین رایگان آورده شده است:

مرورگر رمز نگاری شده برای دریافت بیت کوین چیست؟

وب‌سایت‌های مختلفی هستند که به شما کمک می‌کنند تا شما را با مفهوم «بیت کوین رایگان چیست» آشنا سازند. در این وبسایت‌ها، بلافاصله با انجام فعالیت‌هایی، بیت کوین رایگان به دست می‌آورید.

مشهورترین مرورگر بیت کوین

شما می‌توانید بلافاصله تنها با جست‌وجو در اینترنت از طریق مرورگر CryptoTab Browser، بیت کوین رایگان به دست آورید.

یادگیری بیت کوین چیست؟

می‌توانید از طریق وب‌سایت‌هایی مانند Coinbase آموزش‌های لازم درباره اینکه بیت کوین چیست را، فرا گیرید. این وبسایت دوره‌های آموزشی و ویدیوهای مختلفی درباره ارزهای رمزنگاری شده آموزش می‌دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به پرسش‌های مسابقه پاسخ دهید یا برخی وظایف مشخصی را پاک کنید. براساس آن، چند سکه رمزنگاری مشخص جایزه خواهید گرفت.

به یاد داشته باشید قدم اول درباره دانستن «بیت کوین رایگان چیست»، ثبت نام در وبسایت Coinbase است.

faucet بیت کوین رایگان

Faucet یا قطره چکان بیت کوین، ویژگی خاص برخی وب‌سایت‌هایی است که بیت کوین را در اختیار بعضی از کاربران خود قرار می‌دهند. برای مثال، برخی وبسایت‌ها در هر ثانیه کسری از بیت کوین رایگان به عنوان پاداش برای کاربران خود ارسال می‌کنند.

با این حال، مقادیر این بیت کوین‌های ارسالی بسیار کم است و معمولا هر چند دقیقه یکبار و آن هم تنها به یک کابر تعلق می‌گیرد.

faucet-بیت-کوین-رایگان

سوال: ایده faucet یا قطره چکان بیت کوین چیست و چرا این وبسایت‌ها بیت کوین رایگان ارائه می‌دهند؟

پاسخ: در این روش، برای کاربران بیت کوین سرازیر می‌شود. این استراتژی، باعث می‌شود تا کاربران به مدت طولانی‌تری در وبسایت باقی بمانند و به این وسیله ضریب تعامل وبسایت (engagement) بالا می‌رود. این مساله سبب اخذ درآمد بیشتر از طریق پخش تبلیغات خواهد شد.

همانطور که خود بهتر می‌دانید هر چه کاربر در وبسایتی مدت زمان بیشتری باقی بماند، فواید بی‌شماری برای دارندگان وبسایت‌ها دارد.

سوال: مشهوترین وبسایت بیت کوین رایگان چیست؟

جواب: از مشهورترین این وبسیایت ‌ها که از طریق Faucet، به کاربران بیت کوین ارائه می‌دهد، وبسایت bitcoinke است.

بازی‌های آنلاین یا موبایل بیت کوین

بازی‌های آنلاین زیادی وجود دارند. این بازی‌ها معمولا مقادیر کمی بیت کوین به عنوان جایزه به کاربران اهدا می‌کنند. اساس کار آن‌ها براساس faucet یا قطره چکان بیت کوین است. جایزه بیت کوین کاربران را به بازی‌های آنلاین و تماشای تبلیغات تشویق می‌کند.

بنابراین، در پاسخ به این پرسش که بازی‌های آنلاین بیت کوین چیست و چه سودی برای صاحبان وبسایت‌ها دارد، باید گفت در این وبسایت‌ها، با هر بار بازی، بیت کوین برنده می‌شوید (البته به مقدار ناچیز). این وبسایت‌ها بهترین پلتفرم را در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می‌دهند تا به تعداد زیادی افراد دسترسی داشته باشند.

سوال: مشهورترین وبسایت بازی‌های آنلاین بیت کوین چیست؟

پاسخ: از مشهورترین این وبسایت‌ها، وبسایت blockchain است.

بازی‌های-آنلاین-یا-موبایل-ارز دیجیتال

تجارت بیت کوین چیست؟

برای روش شدن این مفهوم، اجازه دهید تا مفهوم آربیتراژ را توضیح دهیم.

سوال: آربیتراژ بیت کوین رایگان چیست؟

پاسخ: آربیتراژ یکی از ایمن‌ترین راه‌های کسب درآمد با خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده است. این روش فرصتی را برایتان مهیا می‌کند تا دارایی‌های خاصی را با قیمت مشخص از یک پلتفرمی خریداری کنید و سپس آن‌ها را در جای دیگر و با قیمت بیشتر بفروشید.

برای این منظور باید تفاوت قیمتی مکان‌های مختلف، سرعت انتقال پول فیات و محدودیت‌های دسترسی را در نظر بگیرید تا بتوانید از چنین فرصت‌هایی برای بدست آوردن سود بیشتر استفاده کنید.

سوال: بات بیت کوین چیست؟

پاسخ: معامله‌گران برای انجام اتومات و خودکار فرایندها (خرید ارزهای دیجیتال با قیمت کمتر از یک پلتفرم و فروش آنان در پلتفرم دیگر با قیمت بیشتر) از بات‌ها استفاده می‌کنند. یک بات می‌تواند هر 24 ساعت هفته کار کند و بسته به قوانین و استراتژی‌هایی که برای آن تعریف کردید، معامله کند.

سوال: مشهورترین بات بیت کوین رایگان چیست؟

پاسخ: از مشهورترین این بات‌ها، بات Pionex است که در تجارت ارزهای رمزنگاری شده بسیار استفاده می‌شود.

تجارت-بیت-کوین

جوایز خرید بیت کوین چیست؟

شما همچنین می‌توانید بیت کوین رایگان را با انجام خریدهای آنلاین منظم (از طریق شرکت‌های ارائه دهنده پاداش برای هر خرید آنلاین) به دست آورید. برای این منظور، نیاز دارید تا یک اکستنشن (extension) روی مرورگر خود نصب کنید.

پرسش: نصب اکستنشن روی مرورگر برنامه برای به دست آوردن بیت کوین رایگان چیست؟

با نصب اکستنشن خاص روی مرورگر خود، هنگام بازپرداخت نقدی در خرید خود، مقداری جزئی بیت کوین رایگان به دست خواهید آورد.

برای مثال، Lolli به ازای خرید از 1000 فروشگاه برتر، به شما بیت کوین رایگان می‌دهد. تمام کاری که باید انجام دهید دانلود این اپلیکشن و کسب بیت کوین رایگان است.

وام بیت کوین

یکی از روش‌های مشهور برای به دست آوردن بیت کوین بیشتر، استفاده از پلتفرم‌های وام بیت کوین است. این وبسایت‌ها، وام گیرندگانی که نیاز به ارزهای رمزنگاری شده دارند را به صاحبان این ارزها برای گرفتن سود بیشتر متصل می‌کند.

سوال: بهترین وبسایت توصیه شده برای وام بیت کوین چیست؟

پاسخ: توصیه ما این است که برای وام گرفتن، مشترک پلتفرم اصلی تضمینی مانند Binance Earn شوید.

شغل آنلاین برای کسب بیت کوین رایگان

انجام کار خاص به صورت آنلاین، راه دیگری برای به دست آوردن بیت کوین رایگان بدون استخراج آن است. برای این منظور، باید کارهای ویژه‌ای در وبسایت‌ها را به طور کامل به انجام برسانید.

شغل-آنلاین-برای-کسب-بیت-کوین

سوال: وظایفی انجام شده توسط کاربران برای اخذ بیت کوین چیست؟

پاسخ: برخی از شرکت‌ها برای انجام وظایفی همچون تست کردن وبسایتشان، انجام نظرسنجی، بازتوئیت پست‌هایشان، آنالیز و بهینه کردن وبسایتشان یا انجام کارهای کوچک دیگر به شما بیت کوین پرداخت می‌کنند.

برخی از وبسایت نیز، هنگام پاسخ صحیح دادن به پرسش‌ها و نظرسنجی‌هایشان، به شما مقدار کمی بیت کوین به عنوان پاداش هدیه می‌دهند.

سوال: مشهورترین وبسایت شغل آنلاین بیت کوین رایگان چیست؟

 پاسخ: از مشهورترین این وبسایت‌ها، وبسایت BitcoinGet است. در این وبسایت به ازای کاری که انجام می‌دهید، بیت کوین دریافت می‌کنید.

وبسایت دیگر، Bitfortip است که با پاسخ به پرسش‌هایی در زمینه بیت کوین، می‌توانید بیت کوین رایگان دریافت کنید.

برنامه‌های ارجاع Binance بیت کوین چیست؟

برنامه‌های وابسته به صورت گسترده‌ای در صنعت ارزهای دیجیتال موجودند. برای مثال، شما می‌توانید دوستتان را به سرویسی ارجاع دهید. سپس هر دویتان از تخفیف‌های ویژه‌ای بهره‌مند خواهید شد، می‌توانید امتیاز جمع کنید یا BTC (bitcoin currency) و ارز فیات به عنوان پاداش دریافت کنید.

سوال: وبسایت ارجاع بیت کوین رایگان چیست و چگونه کار می‌کند؟

از معروف‌ترین وبسایت‌های ارجاع، وبسایت Binance است. می‌توانید دوستانتان را به این وبسایت دعوت کرده و با انجام هر تراکنش توسط آن‌ها، 20% درآمد کسب کنید. بعلاوه، تخفیف 20% شامل حال دوستتان نیز می‌شود.

در وبسایت Binance، تمامی پرداخت‌ها با BTC و دیگر ارزهای معادل است. با استفاده از Binance P2P می‌توانید این مبلغ را از حساب خود بردارید.

کمک‌های مالی بیت کوین چیست؟

شما می‌توانید بلافاصله با کمک‌های مالی بیت کوین به دست آورید. با این وجود، این کار راحتی نیست زیرا باید برای آن بسیار سخت تلاش  کنید. در ابتدا، به یک وبسایت نیاز دارید، و می‌توانید با استفاده از آدرس کیف پول اینترنتی و کد QR درخواست کمک‌های بیت کوین کنید.

کمک‌های-مالی-بیت-کوین

درآمد به صورت بیت کوین

دریافت دستمزد به بیت کوین، یکی دیگر از روش‌های کسب بیت کوین رایگان است. برای مثال، فرض کنید به عنوان یک فریلنسر برای یک شرکت ارائه دهنده معتبر در زمینه ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده فعالیت می‌کنید. در این مورد، احتمالا دستمزد شما به صورت بیت کوین پرداخت خواهد شد. بعلاوه، اگر تمایل داشته باشید می‌توانید با کارفرمای خود توافق کنید که درآمدتان به صورت بیت کوین باشد.

نوشتن و تحقیق محصولات اطلاعاتی بیت کوین رایگان

برخی از وبلاگ‌ها، پایگاه‌های خبری و انجمن‌ها به نویسندگان مطالب خود، بیت کوین (به عنوان حق الزحمه) پرداخت می‌کنند. با این حال، برای انجام اینکار باید دانش کافی درباره این صنعت داشته باشید. شما می‌توانید مقاله‌های زیادی برای بلاگ‌های ارزهای دیجیتال مختلف و پایگاه‌های خبری در تابلوهای شغلی مانند Coinality پیدا کنید.

برای نمونه، انجمن‌های ارزهای رمزنگاری شده مانند Bitcointalk، به اعضای ثابت خود فرصت‌های درآمدزایی به صورت بیت کوین را می‌دهد. این وبسایت همچنین این امکان را به شرکت‌ها می‌دهد تا محصولات یا خدماتشان را با امضای خود تبلیغ کنند.

 شرکت در airdrops بیت کوین چیست؟

Airdrop یک روش بازاریابی است که شامل ارسال سکه یا توکن به آدرس کیف پولتان برای ارتقا کیفیت اطلاع رسانی درباره یک ارز مجازی جدید است. شرکت در Airdrop-ها یک راه ساده و آسان برای به دست آوردن بیت کوین رایگان است. با ایر-دراپ کردن ارزهای رمزنگاری شده جدید و با درج توکن لیست شده، آن‌ها را به فروش برسانید.

سوال: پروژه‌های Airdrop بیت کوین رایگان چیست؟

همانطور که گفتیم airdrop راهی دیگر برای به دست آوردن بیت کوین رایگان به مقادیر بسیار زیاد است. در این حالت، ارزهای رمزمگاری شده به صورت توکن‌هایی به آدرس کیف پولتان ارسال می‌شود.

پروژه‌هایی مانند Stellar Lumens و Ontology یکبار ایر-دارپ شده‌اند. کاربرانی که در ایر-دراپ Ontology شرکت داشته‌اند، ممکن است مقادیر عظیمی دلار به دست آورده باشند، البته اگر آن‌ها را در زمان درستی فروخته باشند.

شرکت-در-airdrops

فروش محصول و خدمات بیت کوین چیست؟

فروش محصولات و خدمات یک راه دیگر برای به دست آوردن بیت کوین رایگان است. شما می‌توانید پول نسبتا خوبی با فروش محصولات یا خدمات کسب کنید، البته اگر این روش پرداختی را به عنوان یک متد جدید بپذیرید.

بسیاری از صاحبان فروشگاه‌های آنلاین از بیت کوین به عنوان یک گزینه پرداختی استفاده می‌کنند. بعلاوه، وبسایت‌هایی مانند Purse.io و Bitfy.com به شما اجازه می‌دهند تا به ازای بیت کوین، محصولاتی را بفروشید.

آیا بیت کوین رایگان قابل اعتماد است؟

بله، بیت کوین رایگان کاملا قابل اعتماد است. شمار کاربران فعالی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، به خودی خود نشان می‌دهد که این کار بهترین راه برای به دست آوردن نسبتا راحت بیت کوین در خانه و بدون سرمایه‌گذاری بر ماشین‌آلات و تجهیزات گران قیمت استخراج بیت کوین است.

 38 میلیون کاربر به بیت کوین رایگان اعتماد دارند و آن را روشی ایمن، مطمئن و آسان برای افزایش میزان دارایی‌های خود می‌دانند.

سوال: کیف پول بیت کوین رایگان چیست؟

پاسخ: کیف پول بیت کوین رایگان، یک کیف پول ایمنی است که تنها روش دسترسی به آن ایمیل آدرس و پسوردتان است.

توصیه ما به شما این است که اکانت خود را با استفاده از احراز هویت دو فاکتوری (2-factors authentication) ایمن‌سازی کنید و پسوردتان را به یک پسورد قوی با حداقل 15 کاراکتر تغییر دهید.

آیا-بیت-کوین-رایگان-قابل-اعتماد-است

سایت فری بیت کوین چیست؟

سایت فری بیت کوین (freebitco.in) یک faucet تولید بیت کوین معتبر و قانونی است که پرداختی‌های منظمی به اعضای خود دارد و در حیطه خودش، از بهترین‌هاست.

آدرس دامنه این سایت در سال 2013 ثبت شد و این وبسایت فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 2014 آغاز کرد، پس از گذشت دو سال و با توجه به استقبال روزافزون کاربران، صاحبان این وبسایت، دامنه وبسایت خود را (freebitco.in) تا سال 2025 تمدید کردند.

نکته: یکی از راه‌های شناخت و اطمینان به این سایت، هزینه‌هایی است که صاحبان این وبسایت برای آن کرده‌اند.

رول زدن در سایت فری بیت کوین چیست؟

همانطور که پیش‌تر گفتیم با انجام کارهای ساده در وبسایت‌های فری بیت کوین، می‌توانید مقدار اندکی بیت کوین رایگان به دست آورید. یکی از این کارها، کلیک بر روی دکمه خواسته شده است که به آن رول زدن گفته می‌شود.

رول-زدن-در-سایت-فری-بیت-کوین

ماکزیمم مقدار بیت کوین رایگان

مقدار بیت کوینی که می‌توانید با هر بار رول زدن در وبسایت‌های فری بیت کوین، برنده شوید، تا حد زیادی بسته به میزان قیمت روز بیت کوین دارد. بزرگ‌ترین جایزه این وبسایت‌ها 200 دلار است. صرف‌نظر از قیمت روز بیت کوین، با هر بار رول زدن یک فرصت منصفانه برای برنده شده (ماکزیمم تا 200 دلار) خواهید داشت.

هنگامی‌که قیمت بیت کوین کاهش می‌یابد، مبلغ پاداش محاسبه شده افزایش می‌یابد و البته عکس این مساله نیز صادق است.

شما می‌توانید بیت کوین‌های خود را در بازی HI-LO استفاده کنید. در هر بار امتحان این بازی، شانس برنده شدنتان، 47.5% است.

سه حالت مختلف پرداختی‌های بیت کوین رایگان

  • حالت اتومات یا Auto: در این حالت پرداختی‌ها در هر یکشنبه ساعت 10 بعدازظهر به وقت گرینویچ، بدون کارمزد انجام می‌شود.
  • حالت آهسته (Slow): در این حالت، پرداختی‌ها 6 تا 24 ساعت طول می‌کشد و کارمزد آن 0.00008501 بیت است.
  • حالت سریع (instant): در این حالت، پرداختی‌ها ماکزیمم صرف 15 دقیقه انجام می‌شود و کارمزد آن 0.00083196 بیت است.

از دیگر مزیت‌های وبسایت فری بیت کوین چیست؟

یکی دیگر از مزیت‌های این وبسایت آن است که 25% از سود روزانه زیرمجموعه‌هایتان را به شما پرداخت می‌کند و 25% نیز از سود بازی HI-Lo آن‌ها به دست خواهید آورد.

مزیت‌های-وبسایت-فری-بیت-کوین

سود سالانه بیت کوین رایگان

اگر در حساب خود، بیش از 30 هزار ساتوشی (کوچکترین واحد بیت کوین) داشته باشید، وبسایت فری بیت کوین، سود سالانه‌ای معادل 4.08% پرداخت می‌کند.

لینک معارفه در وبسایت فری بیت کوین

در این وبسایت می‌توانید یک لینک معارفه با دوستان خود به اشتراک بگذارید و از آن‌ها بخواهید از آن بازدید کرده و یک حساب کاربری در این وبسایت ایجاد کنند. در صورت انجام این کار، آن‌ها به صورت خودکار جزء زیرمجموعه‌های شما قرار خواهند گرفت و شما 50% از بیت کوین‌هایی که آنان به صورت رول زدن و رایگان به دست آورده‌اند، به عنوان کمیسیون دریافت می‌کنید، بدون آنکه از حساب آن‌ها چیزی کسر شود.

رول زدن و بلیط قرعه کشی در وبسایت بیت کوین رایگان

با هربار رول زدن در این سایت دو بلیط قرعه کشی هفتگی و دو امتیاز RP به دست می‌آورید و فرصتی برایتان مهیا می‌شود تا در لاتاری هفتگی این وبسایت شرکت کنید. این لاتاری هر هفته ده برنده خواهد داشت که نفر اول (البته با توجه به قیمت بیت کوین)، چیزی نزدیک 9500 دلار بیت کوین برنده می‌شود و نفر دهم چیزی معادل 20 دلار بیت کوین.

بدیهی است هر چه بلیط‌های بیشتری داشته باشید، شانس برنده شدنتان بیشتر است.

ثبت نام در این وبسایت رایگان است ولی برای ورود به آن نیاز به وی.پی.ان دارید.

وبسایت‌های کسب بیت کوین رایگان چیست؟

در ادامه با وبسایت‌های کسب بیت کوین رایگان آشنا می‌شوید.

وبسایت‌ها

وبسایت Freebitcoin.io

این یک وبسایت کسب درآمد قدیمی و بسیار محبوبی است که با متد قطره چکان بیت کوین، به کاربران بیت کوین رایگان ارائه می‌دهد. می‌توانید با کلیک در رول باتن (roll button) تا 200 دلار در هر ساعت، بیت کوین به دست آورید.

با هر بار رول زدن در این وبسایت، مقداری ساتوشی Satoshi (کوچکترین واحد بیت کوین) به دست خواهید آورد. عمل رول زدن را می‌توان هر ساعت تکرار کرد.

وبسایت Coin tiply

این وبسایت، یک وبسایت پاداش بیت کوین است که به کسانی که وظایفی را در این وبسایت به انجام برسانند، بیت کوین ارائه می‌دهد. این وظایف به گونه‌ای است که هر شخص توانایی انجامش را دارد. با انجام این وظایف، بیت کوین رایگان به دست خواهید آورد.

این وبسایت، یک وبسایت کاملا رایگان است و زمانی‌که در آن ثبت‌نام کردید، می‌توانید بسیاری از آزمون‌ها، نظرسنجی‌ها و دیگر وظایف متناسب با سن و موقعیت مکانی خود را پیدا کنید.

وبسایت coinEarn

این وبسایت، یک وبسایت قطره چکان بیت کوین نیست ولی شما می‌توانید تا 167 دلار با ارائه پاسخ‌های صحیح به پرسش‌های مطرح شده در این وبسایت، بیت کوین به دست آورید. این روش، یک روش آسان برای به دست آوردن ارزهای دیجیتال رایگان است.

وبسایت blockrewardApp

این وبسایت، یک وبسایت درآمد برحسب بیت کوین است که به شما اجازه می‌دهد وقتی خرید می‌کنید، بازی می‌کنید، محصول جدیدی امتحان می‌کنید و یا زمانی که نظرات خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارید، بیت کوین به دست آورید. این وبسایت همچنین به شما اجازه می‌دهد تا پاداش‌های رمزنگاری شده خود را مستقیما به کیف پول آپلود شده خود واریز کنید. جالب است بدانید برای هر کاربر جدیدی که شما به این وبسایت ارجاع می‌دهید، هم شما و هم دوستتان هر دو تا 2 دلار (به ازای هر بار مراجعه به این وبسایت) بیت کوین دریافت می‌کنید.

چند سوال و جواب درباره بیت کوین

بیت کوین رایگان چیست؟

بیت کوین رایگان پرداختی است که با انجام کارها و وظایف مختلفی مانند تماشای تبلیغات، بازی کردن، قمار کردن، انجام یک کار یا استفاده از مرورگرهای ویژه‌ای برای جست‌وجو در اینترنت به دست خواهید آورد.

دریافت آنلاین بیت کوین چیست ؟

یک روش آسان برای دریافت فوری بیت کوین رایگان و به صورت آنلاین، گشت‌وگذار در اینترنت است. برای این منظور، نیاز دارید تا مرورگر CryptoBrower را دانلود و نصب کنید. وقتی که با کمک آن در اینترنت به گشت‌وگذار مشغولید، مقداری ساتوشی دریافت کنید. در برخی موارد، می‌توانید به ازای هر ساعت گشت‌وگذار در اینترنت تا 0.016 ارز دیجیتال دریافت کنید. با این وجود، این مقدار، مقدار ثابتی نیست.

آیا بیت کوین رایگان است؟

خیر، بیت کوین به صورت رایگان در دسترس نیست. یک بیت کوین ارزشی معادل هزاران دلار دارد. بنابراین، آیا می‌تواند رایگان باشد؟ با این وجود، می‌توانید با انجام روش‌های گفته شده در این مطلب بیت کوین رایگان به دست آورید.

آیا بیت کوین رایگان قانونی است؟

بله، بیت کوین رایگان کاملا قانونی است و یک روش کسب درآمد به صورت کاملا قانونی است ولی تنها می‌توانید مقادیر ناچیزی بیت کوین به اسم ساتوشی دریافت کنید.

امکان پرداخت با بیت کوین وجود دارد؟

بله می‌توانید ولی به یاد داشته باشید که تا زمانی‌که مقدار مشخصی بیت کوین به دست نیاورده باشید، حدقل میزان برداشت برای پرداخت‌ها وجود دارد. هزینه تراکنش را نیز مد نظر قرار دهید.

منابع

guru99

freebitco

نظر بدهید

مقالات آموزشی

سبد خرید