خانهوبلاگاخبارگران ترین تراکنش اتریوم با چه ...

گران ترین تراکنش اتریوم با ارزش 23.5 میلیون دلار آمریکا

گران ترین تراکنش اتریوم با چه مبلغی انجام گرفته است؟

به نظر شما گران ترین تراکنش اتریوم با چه مبلغی انجام گرفته است؟

بنابر داده های مبادلات عمومی در اتراسکن Etherscan، مجموعه بیت فینکس Bitfinex برای تبدیل مبلغی در حدود 100.000 دلار به تتر در شبکه اتریوم، مبلغ 23.5 میلیون دلار هزینه انتقال و مبادله پرداخت کرد. به نظر می رسد که این تراکنش، گران ترین تراکنش اتریوم باشد.

این انتقال در ساعت 11:10 دقیقه روز دوشنبه، از یک کیف پول دیجیتال وابسته به مجموعه بیت فینکس به یک کیف پول متعلق به مجموعه دورسی فی DeversiFi انجام گرفت.

سخنگوی بیت فینکس در رابطه با گران ترین تراکنش اتریوم اعلام کرد: در معاملاتی مانند این مورد، هزینه ها بر عهده شخص ثالث مرتبط با بیت فینکس است. این مورد در اعلامیه اخیر مجموعه دورسی فی نیز ذکر شده است. ما منتظر نتایج تحقیقات دورسی فی هستیم تا این موضوع از طرف آن ها مشخص شود.

کمپانی دورسی فی تایید کرد که یک مبادله سپرده با استفاده از یک کیف پول سخت افزاری و از طریق رابط کاربری اصلی این مجموعه انجام شده که هزینه این تراکنش به اشتباه روی هزینه قبض گاز کاربر منظور شده است. مسئولان این مجموعه همچنین اعلام کردند که حتما به بررسی علت رخ دادن این اشتباه می پردازند تا چگونگی آن را مشخص کنند و در ادامه عنوان کردند که این مشکل برای کاربران آن ها، هیچ گونه ریسک و خطری را به همراه نخواهد داشت.

با بررسی داده های مربوط به تراکنش ها در اتراسکن، مشخص شد که انتقال تتر با استفاده از استاندارد جدید EIP-1559 انجام گرفته است. این استاندارد در مقایسه با سایر موراد، با هدف بهبود برآورد هزینه تراکنش ها در شبکه ایجاد شده است.

این مبادله احتمالا با عنوان گران ترین تراکنش اتریوم شناخته خواهد شد. از دیگر حوادث رخ داده در گذشته می توان به پرداخت 5.3 میلیون دلار کارمزد مبادله توسط یک صرافی کوچک متعلق به کشور کره اشاره کرد.

منبع

cryptonews

نظر بدهید

مقالات آموزشی

سبد خرید