خانهوبلاگمقالاتآموزشیهر آنچه باید از روش‌های کسب ار...

ارز دیجیتال رایگان

هر آنچه باید از روش‌های کسب ارز دیجیتال رایگان بدانید.

سود بسیار زیاد بازارهای ارز دیجیتال باعث شده تا بسیاری از افراد به این بازار ورود کنند. کسب ارز دیجیتال رایگان یکی از وسوسه برانگیز ترین نکات مطرح شده در بازارهای جهانی است، اما به راستی امکان به دست آوردن ارز دیجیتال رایگان وجود دارد؟ خطرات و ریسک‌های این موضوع چیست؟ با این مقاله همراه باشید تا به پاسخ تمامی پرسش‌های خود برسید.
آنچه در این مقاله خواهید خواند:
1. ارز دیجیتال رایگان چیست؟
2. چه راه‌هایی برای کسب ارز دیجیتال رایگان وجود دارد؟
3. راه های کسب ارز دیجیتال اختصاصی

ارز دیجیتال رایگان چیست؟

دریافت ارز دیجیتال بدون صرف هزینه بسیار وسوسه برانگیز است، اما این موضوع واقعا تا چه حد درست است؟ برای دریافت ارز دیجیتال رایگان چند راه وجود دارد. اما باید بدانید بسیاری از این روش‌ها، کلاهبرداری هستند و به جای داشتن منافع برای شما، منافع افراد دیگر را تامین می‌کنند. برخی دیگر از این روش‌ها، شامل انجام فعالیت‌هایی است که بسیار زمان‌بر هستند، اما در نهایت مقادیر اندکی از پول و سرمایه به شما اضافه می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود تا پروسه کسب ارز دیجیتال رایگان، انقدر که باید دارای جذابیت نباشد. در این مقاله به تمامی روشهای کسب ارز دیجیتال رایگان پرداخته می شود.

چه راه‌هایی برای کسب ارز دیجیتال رایگان وجود دارد؟

برای کسب ارز دیجیتال رایگان راه‌های متفاوتی وجود دارد. در ادامه به بررسی این روش‌ها می‌پردازیم:

ایردراپ برای کسب ارز دیجیتال رایگان

ایردراپ یک شیوه بسیار جالب و هوشمندانه برای کسب ارز دیجیتال رایگان است. در این روش افراد پس از داشتن یک ارز دیجیتال، بعد از مدتی متوجه میشوند که مقادیر ارز موجود در کیف پولشان اضافه شده است. این موضوع همان ایردراپ است. شرکت‌های سازنده و توسعه‌دهنده ارزهای دیجیتال اقدام به پرداخت سود به دارندگان ارز خود می‌کنند.

کلید خصوصی کیف پول خود را به هیچکس ندهید

مراقب باشید استفاده از ایردراپ کاملا رایگان و بدون هزینه است. ایردراپ برای کار نیازی به کلید خصوصی شما، یا پرداخت هزینه ندارد. بنابراین اگر ایردراپی از شما پول یا کلیدخصوصی خواست، قطعا کلاهبرداری است.

این موضوع مزایا بسیار زیادی برای سازندگان دارد، که در ادامه به بررسی دو مورد از مهم‌ترین آنها پرداخته می‌شود.

1-شناخته شدن

ایردراپ به خصوص در ارزهای ناشناخته، باعث جذب خریدار و افزایش اعتماد به یک ارز خاص می‌شود.

2-کاهش هزینه‌ها

دریافت ارز دیجیتال رایگان، باعث جذب مخاطب می‌شود. مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی اقدام به صحبت کردن در مورد اتفاقات می‌کنند و این موضوع سبب افزایش نظرات و کنجکاوی بیشتر نسبت به ارز مورد نظر می‌شوند. این موضوع در نهایت باعث کاهش هزینه‌های تبلیغات شده و بدون پرداخت هزینه، بازارهای جدید برای ارز دیجیتال پیدا می‌شوند.

روش کار ایردراپ

هدف از ایردراپ ایجاد نوعی فضای تعاملی میان کاربران است. بنابراین اگر تمایل دارید تا توکن بیشتری کسب کنید، باید دقت کنید که افزایش اطلاع رسانی شما، منجر به فعالیت بیشتر ایردراپ می‌شود. این موضوع به خصوص پس از قانون جدید فیس بوک، مبنی بر عدم تبلیغ عرضه اولیه ارزهای جدید اهمیت پیدا می‌کند. این موضوع سبب می‌شود تا ارزهای مختلف برای تبلیغات و رشد اقدام به معرفی و پرداخت توکن به صورت رایگان کنند.

دریافت ارز دیجیتال رایگان از طریق فاست

فاست‌ها سایت‌هایی هستند که در ازای انجام فعالیت‌هایی، به شما مقادیری ارز دیجیتال رایگان اهدا می‌کنند. روش کار این سیستم‌ها، به این صورت است که با جذب مخاطبان سعی در بالا بردن بازدید سایت خود می‌کنند.

فاست یعنی پرداخت قطره‌ای، یعنی درآمدهای بسیار کم و کوچک

در ازای بازدید، کلیک روی لینک، مشاهده ویدیو و در نهایت شرکت در نظرسنجی‌‌های مختلف، اقدام به پرداخت می‌کند. معمولا این اهدا از طریق پرداخت ساتوشی صورت می گیرد که مزایا و معایبی نیز همراه دارد. در بخش‌های بعد به این موضوع به طور کامل پرداخته شده است.

ویژگی‌های فاست

فاست‌های ویژگی‌های مشترکی دارند که در ادامه به بررسی انها پرداخته می‌شود:
1-هرگز و در هیچ شرایطی نمی‌توانید برداشت آنی داشته باشید. پرداخت فقط در زمان‌های خاص و در حجم‌های خاص به شما تعلق می‌گیرد.
2-مقدار پرداختی به ازای کلیک مقداری اندک و ناچیز است.
3-معمولا این سایت‌ها، پر از تبلیغات مختلف هستند و این موضوضع باعث سردرگمی کاربرها می‌شود.
4-صرف زمان بیشتر در این سایت‌ها باعث افزایش تعداد ساتوشی و در نهایت رسیدن به بیت کوین می‌شود، اما این پروسه، بسیار زمان بر است و حداقل یکسال زمان می‌برد.
دقت کنید که تعداد بسیار زیادی فاست وجود دارد که بسیاری از آنها، کلاهبرداری هستند. در ادامه مطلب به معرفی برخی فاست‌های معروف و قابل اطمینان می‌پردازیم.

کسب ارز دیجیتال رایگان با بازی

یکی از روش‌های جذاب برای کسب ارز دیجیتال رایگان، شرکت در بازی‌های مختلف است معمولا این بازی ها برای کسب بیت کوین طراحی شده اند. دلیل این امر ارزش بالای بیت کوین در مقابل سایر ارزهای دیجیتال است. معمولا بیشتر روش‌های استخراج ارز دیجیال رایگان برای بیت کوین و یا اتریوم طراحی شده اند. این موضوع باعث می‌شود تا افراد برای کسب بیت کوین علاقه بیشتری نشان دهند. لیست این بازی‌ها در بخش‌ها بعد ذکر شده است.

راه های کسب ارز دیجیتال اختصاصی

برای کسب ارز دیجیتال رایگان برای کوین‌های مختلف، روش‌های مختلفی وجود دارد که در ادامه به بررسی کسب برخی ارزهای دیجیتال مهم خواهیم پرداخت.

بیت کوین

بیت کوین با همه مزایا و معایبی که دارد، همواره یکی از گزینه‌های اول هر فرد در بازار ارزهای دیجیتال است. کسب بیت کوین رایگان نیز یکی از مواردی است که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب می‌کند. در ادامه در مورد روش‌های کسب بیت کوین رایگان توضیح خواهیم داد:

فاست بیت کوین

فاست یکی از سایت‌های با اهمیت برای کسب بیت کوین است، در این سایت شما با زدن بر روی لینک‌های خاصی بعد از مدتی مقادیری بیت کوین دریافت می‌کنید. این موضوع ، کلیک کردن و کسب بیت کوین، بسیار جذاب است اما معایب بسیار زیادی نیز دارد.
در ابتدای ظهور بیت کوین، سایت‌های فاست، تلاش بسیار زیادی در جهت معرفی بیت کوین به جامعه جهانی کردند. این موضوع با اهدای بیت کوین رایگان به افراد مختلف ادامه پیدا می‌کرد. اما با افزایش قیمت این موضوع تغییر رویه داد و تبدیل به یک روش برای کسب درآمد و بازدید در سایت‌های فاست شد. شما می‌توانید علاوه بر کلیک کرد روی بنرهای خاص، با ارسال لینک معرفی خود به دوستانتان، شانس کسب بیت کوین بیشتری داشته باشید.

معایب فاست چیست؟

فاست‌ها معایبی نیز دارند که در ادامه به دو مورد از مطرح‌ترین آنها اشاره خواهیم کرد.

1-با هر بار کلیک، مقادیری بیت کوین به شما اضافه می‌شود، این مقدار چیزی در حدود 0.001 دلار با هر بار کلیک است. یعنی برای کسب 1 دلار باید چیزی بیشتر از هزار کلیک انجام شود
2-برای برداشت پول، شما باید حداقل20 دلار داشته باشید. این موضوضع یعنی باید چیزی بیشتر از 20هزار کلیک انجام دهید.
انجام این پروسه علاوه بر زمانبر بودن، نیازمند تلاش بسیار زیاد است. باید در نظر داشت که پس از کسب این میزان پول(20 دلار) باید امیدوار باشید که سایت فاست این پول را به شما بدهد. در ادامه مطرح‌ترین و معتبرترین سایتهای فاست برا کسب ارز دیجیتال رایگان، معرفی خواهد شد.

1-Cointiply

یکی از پرکاربردترین سایت‌های فاست است که از سال 2018 مشغول به کار است. از جمله ویژگی‌های این سایت، امکان افزایش امیاز با مشاهده فیلم و همین‌طور شرکت در نظرسنجی‌های مختلف است.

2- Bonus Bitcoin

این سایت این ویژگی را دارد که در هر 15 دقیقه می‌توان با حضور و فعالیت در آن، چیزی در حدود 25 ساتوشی جمع کرد. هر ساتوشی صد میلیونیم از یک بیت کوین است. اما این سایت ایرادی نیز دارد، مهم‌ترین ایراد آن، نبود هیچ راه دیگری بجز کلیک در این سایت است. یعنی بر خلاف سایت قبل که با دیدت ویدیو و نظرسنجی امکان کسب بیت کوین و ساتوشی وجود داشت، این سایت هیچ راه دیگری برای کسب درآمد ندارد.

3-Moon Bitcoin

این سایت از قدمی‌ترین فاست‌های بازار ارز دیجیتال است و از سال2015 مشغول به فعالیت است. با فعالیت در این سایت در هر 5 دقیقه می توان چیزی در حدود 10 ساتوشی تهیه کرد.

کار به صورت فریلنسری

اگر فرد توانایی هستید و می‌توانید به صورت پروژه‌های بین المللی فعالیت کنید، می‌توانید با شرکت‌های مختلف خارجی وارد فعالیت شوید و دستمزد خود را به صورت بیت کوین دریافت کنید. این مورد یکی از بهترین روش برای کسب ارز دیجیتال رایگان به خصوص در افراد متخصص است.

بازی برای کسب بیت کوین رایگان

بازی کنید و بیت کوین بگیرید! یکی از بهترین راه‌های کسب ارز دیجیتال رایگان به خصوص بیت کوین، استفاده از بازی‌های اینترنتی است. در ادامه به معرفی برترین بازی‌های کسب بیت کوین رایگان پرداخته می‌شود

1- Bitcoin Bandit

بندیت یک حیوان خانگی است که شما باید در این بازی، از او در مقابل نیش زنبور محافظت کنید و نگذارید به زمین بیوفتد یا بمیرد. در ازای انجام این بازی شما ساتوشی و در نهایت بیت کوین دریافت خواهید کرد.

2-Bitdrip

یکی از بهترین بازی‌های اندرویدی که دارای زمان بندی خاص است، بنابراین شما برای دریافت بیت وین لازم باید طی زمان بندی موجود در بازی، پیروز و موفق شوید. استفاده از این بازی در مدت زمان بالا، باعث کسب بیت کوین می شود.

3-Roller Coin

یکی از جذاب ترین بازی‌های فعال در دستکتاپ، اندروید و IOS. این بازی بر اساس فرآیند ماینینگ یا استخراج بیت کوین ساخته شده است. در این بازی شما به جای پردازش‌های سخت و دشوار برای شکستن بلاک‌های بلاک چین، اقدام به انجام وظایفی می‌کنید و در پایان بیت کوین به دست خواهید آورد. وظایف مووجود در این بازی شامل مواردی مثل پرداخت قبوض بانکی، تعمیرات لوازم خانه و… هستند.

4-Spark Profit

یک اپلیکیشن بسیار جالب است که علاوه بر سرگرمی به شما در پیش بینی بازارهای مالی نیز کمک می‌کند. در این بازی، هرچه پیش‌بینی شما دقیق‌تر و نزدیک‌تر به واقعیت باشد، امتیازات شما بیشتر می‌شود. این امر باعث افزایش تعداد بیت کوین‌های شما می‌شود. این بازی اولین بار در سال 2013 ساخته شد. طبق ادعاهای سازندگان بازی، تاکنون بیش از 600میلیون دلار پول به کاربران این بازی پرداخت شده است که در نوع خود بی همتاست.
نکته جالب توجه آن است که این بازی، آموزش‌های هفتگی نیز دارد و به شما کمک می‌کند تا در مسیر حرکت به سمت تریدر شدن قرار گیرید.

5- Legends of Cleopatra

این بازی در سال 2018 ساخته شد. ویژگی این بازی علاوه بر گرافیک بسیار بالا و طراحی‌های جذاب، صداگذاری بسیار با کیفیت است. این بازی از سرزمین مصر و ملکه کلئوپاترا الهام گرفته و از جمله بازی‌های پازلی است. در این بازی در کنار آموزش تاریخ و آشنایی با نمادهای مصر، بیت کوین رایگان نیز به دست خواهید آورد.

راه های کسب اتریوم رایگان

برای کسب اتریم رایگان نیز راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به بررسی انها می پردازیم:

 

فاست اتریوم

اتریوم نیز مانند بیت کوین دارای سایت‌های فاست است از جمله مطرح ترین سایت‌های فاست می‌تواند به موارد زیر اشاره کرد.
1-ethereumfaucet
2-ethereum-faucet
دقت کنید که حامی اکسچنج هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها ندارد و صرفا معرف سایت‌های مختلف است.

ایردراپ اتریوم

یکی از بهترین و ایمن ترین راه‌های کسب ارز دیجیتال اسفتاده از ایردراپ است. به خصوص در حال حاضر که اتریوم 2 نیز در حال انتشار است، اهمیت ایردراپ نیز بیشتر مشخص می‌شود. در حال حاضر این روش برای ERC20 در دسترس است و می‌توان این ارز را از طریق ایردراپ تهیه کرد. دقت کنید که روش ایردراپ به شما توکن‌ اهدا می‌کند. در نتیجه شما باید برای تبدیل توکن به کوین مورد نظر از طریق یک صرافی معتبر اقدام کنید.

استقراض اتریوم

اتریوم برای جلب سرمایه‌گذار از یک روش بسیار جالب استفاده می‌کند. در این روش شما می‌توانید اتریوم‌های خود را به فرد دیگر قرض داده و در نتیجه از سود آن استفاده کنید. به این موضوع در اصطلاح استیکینگ گفته می‌شود.

سخن آخر

کسب ارز موضوعی جذاب است. اما با توجه به تمامی نکات گفته شده، دریافت ارز دیجیتال رایگان، فرآیندی بسیار زمانبر و سخت است. ضمن آنکه وجود سایت‌ها و شرکت‌های کلاهبرداری باعث افزایش ریسک این موضوع می‌شود. بنابراین حتی اگر تمایل به کسب ارز دیجیتال رایگان دارید، باید تحقیق کافی انجام دهید و با علم نسبت به این موضوع ورود کنید. در غیر این صورت ممکن است علاوه بر از دست دادن زمان و وقت خود، حتی بخشی از سرمایه خود را نیز از دست بدهید. در این مقاله به همه روش‌های کسب ارز دیجیتال رایگان به خصوص بیت کوین و اتریوم پرداخته شد. حال از شما می‌خواهیم تجربیات خود در این زمینه را با ما در میان بگذارید.

 

منابع

benzinga

time

نظر بدهید

مقالات آموزشی

سبد خرید