خانهوبلاگمقالاتغیر آموزشیچگونه اوجامو از سیستم بلاک چین...

سیستم بلاک چین

چگونه اوجامو از سیستم بلاک چین و AI برای دیجیتال مارکتینگ استفاده می کند؟

جهان سریع حرکت می کند و اعداد در اینجا برای نشان دادن این سرعت مانند سرعت پیشرفت سیستم بلاک چین هستند.

در سال 2020، ارزش بازار جهانی تبلیغات دیجیتالی 155.53 میلیارد دلار بود و پیش بینی می شود تا سال 2025 به 281.32 میلیارد دلار برسد. با پیشرفت سریع فناوری، اکنون ابزارهای بازاریابی می توانند مخاطبان را به گونه ای جذب کنند که تا قبل از آن امکان پذیر نبود. در عصر تبلیغات هدفمند فیس بوک و هوش مصنوعی، پتانسیل استراتژی های بازاریابی بسیار بیشتر از تبلیغات در مجلات یا بیلبوردهای تبلیغاتی در بزرگراه ها است.

بیایید به ظهور MarTech نگاهی بیاندازیم؛ یا صنعتی که به فناوری بازاریابی اختصاص داده شده است. اکنون با کمک یادگیری ماشین (machine learning)، فناوری MarTech می تواند به روش های بسیار هدفمندتری (از جمله سیستم بلاک چین) به دست مصرف کنندگان  و مشتریان برسد. با توجه به اینکه برند های تجاری بیشتری به دنبال راه هایی برای بازاریابی خود بر اساس نیازهای خاص مشتری هستند، جای تعجب نیست که این صنعت از سال 2019 تا 2020 رشد 14 درصدی را تجربه کرده است.

اوجامو چیست؟

یکی از شرکت های پیشرو در این صنعت، اوجامو است. این شرکت در سنگاپور قرار دارد و در سال 2019 تاسیس شده است که  قصد دارد با استفاده از راه حل های مبتنی بر هوش مصنوعی  (AI) بر روی Blockchain، بازاریابی دیجیتال را مختل کند.

میزان موفقیت یک استراتژی بازاریابی بر اساس شناخت عمیق شرکت ها از مشتری است – از سوابق و احساسات آنها گرفته تا نیازها و انتظارات آنها. با افزایش ایمیل مارکتینگ و اشتراک در خبرنامه ها، مصرف کنندگان اغلب مطالبی را دریافت می کنند که به اندازه کافی به حوزه مورد علاقه یا نیاز آنها اختصاص ندارد. با استفاده از ابزارهای AI، اوجامو از داده های زمان واقعی برای پیش بینی مناسب ترین استراتژی بازاریابی دیجیتال برای کاربران نهایی -از جمله برندها، محصولات یا خدمات یا ترکیبی از هر دو استفاده می کند. علاوه بر این، پلتفرم Ojamu در چندین سیستم بلاک چین در دسترس خواهد بود و مشکلات سازگاری را برای کاربران کاهش می دهد.

مزایای استفاده از سیستم بلاک چین

اوجامو به برندها به داده های کلیدی صنایع خاص دسترسی داده و بینش عمیقی از نحوه تعامل مصرف کنندگان با ارتباطات بازاریابی ارائه می دهد. با ارتباط متقابل صدها میلیون مجموعه داده منحصر به فرد، فناوری این شرکت به کاربران دسترسی به بینش هایی را می دهد که به صورت دستی و بدون سیستم بلاک چین امکان پذیر نیست.

هنگامی که داده ها جمع آوری می شوند، با الگوریتم های پیشرفته مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند که می تواند استراتژی بازاریابی مناسب تری با احتمال موفقیت بالاتری را پیش بینی کند و نقشه راه گام به گام را برای پیاده سازی در اختیار کاربران قرار دهد. موتور پیش بینی عصبی این شرکت به برندها اجازه می دهد تا کمپین های بازاریابی خود را سریع تر و دقیق تر کرده و نیازهای خاص مخاطبان خود را برطرف کنند.

سیستم بلاک چین

استفاده از داده های غیرمتمرکز

داده ها فوق العاده ارزشمند هستند و اگر در جای نامناسب قرار گیرند می توان به راحتی از آنها سواستفاده و به بدترین شکل آن ها را مدیریت کرد. بنابراین در حال حاضر صنعت امنیت سایبری تقاضای زیادی دارد. در صورت به خطر افتادن و نقض داده های کاربران، هم اعتبار یک نام تجاری و هم اعتماد مشتری خدشه دار می شود.

اوجامو از پلتفرم های ذخیره سازی غیرمتمرکز استفاده می کند  تا داده های کاربران با توزیع آن ها در چندین گره از سیستم بلاک چین و محافظت از اطلاعات در معرض خطر را ایمن سازی کند. این شرکت سعی می کند با استفاده از فناوری سیستم بلاک چین و تقویت امنیت آن، خود را از رقبای MarTech متمایز کند.

منبع

cryptopotato

نظر بدهید

مقالات آموزشی

سبد خرید