خانهوبلاگمقالاتغیر آموزشیایلان ماسک دوج کوین را برترین ...

ایلان ماسک دوج کوین

ایلان ماسک دوج کوین را برترین رمز ارز مردمی خواند

ایلان ماسک  یکی از ثروتمند ترین افراد دنیا و به عنوان یکی از کارآفرینان برتر، در سال های اخیر تلاش کرده تا در بازار رمز ارزها فعالیت بسیار زیادی داشته باشد.

او با تبلیغ رمز ارز هایی مثل دوج کوین توانست روند قیمت  آن را وارد فاز مثبت کرده و به رشد این رمز ارز کمک کند. پس از آن که برای اولین بار ایلان ماسک دوج کوین را مورد حمایت خود قرار داد و از آن در توییتر تعریف کرد، شاهد رشد چشمگیر قیمت این رمز ارز بودیم و میزان خرید دوج کوین پس از اظهار نظرات ایلان ماسک به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرد.

پس از آن که بازار با ریزش بیت کوین وارد فاز نزولی خود شد و بسیاری از افراد اقدام به فروش رمز ارزهای خود کردند، دوج کوین نیز ریزش قابل توجهی را تجربه کرد اما حالا دوباره ایلان ماسک دوج کوین را مورد حمایت خود قرار داده و با چندین توییت حمایتی اقدام به تعریف از این رمز ارز کرده است.

این مسئله باعث شده تا دوباره شاهد استقبال کاربران از دوج کوین باشیم. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا هر انچه ایلان ماسک و دوج کوین را به هم مرتبط می‌سازد، مورد بررسی قرار دهیم  و در رابطه با این مسئله اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم.

توئیت های جدید ایلان ماسک در مورد دوج کوین

پس از این که بازار رمز ارزها وارد فاز تثبیت شده و شاهد یک روند تثبیتی در این بازار هستیم، حالا دوباره ایلان ماسک دوج کوین را مورد حمایت خود قرار داد و با توئیت زدن های مختلف در رابطه با این رمز ارز باعث شده تا دوباره دوج کوین محبوبیت بسیار زیادی بین سهامداران پیدا کرده است.

در جدیدترین توییت ایلان ماسک دوج کوین را یک رمز ارز مردمی معرفی کرد. این کارآفرین مشهور آمریکایی این رمز ارز را یک کریپتو کارنسی مردمی خواند. پس از آن که این توییت ایلان ماسک در مورد رمز ارز دوج کوین منتشر شد، حجم بسیار زیادی از فعالین حوزه رمز ارزها اقدام به ثبت سفارش برای خرید دوج کوین کردند و همین مسئله باعث شد تا قیمت این رمز ارز رشد قابل توجهی پیدا کند.

نزول یا صعود دوج کوین بیش از حد به توییت‌های ایلان ماسک وابسته شده است

همان طوری که انتظار می رفت پس از اتمام روند نزولی ایلان ماسک باز هم به حمایت از دوج کوین ادامه داد و تلاش کرد تا با تویئت های حمایتی خود به رشد این رمز ارز کمک کند. پس از آن که ایلان ماسک دوج کوین را رمز ارز مردمی خواند، به منظور بررسی و اعلام دلایل خود در حساب توییتری اش گفت:

“بسیاری از افراد فعال در بخش خط تولید تسلا و اسپیس ایکس دوج کوین را خریداری کردند. آن ها متخصصین مالی یا کارمندان سیلیکون ولی نیستند بلکه مردم عادی هستند که با خرید رمز ارز دوج کوین اقدام به فعالیت در بازار رمز ارزها کردند. به همین دلیل است که من دست به حمایت از دوج کوین زدم، چرا که فکر می کنم اکنون دوج کوین یک رمز ارز مردمی است.”

تاریخچه حمایت های ایلان ماسک از دوج کوین

پس از آن که در رابطه با جدیدترین توییتر ایلان ماسک در مورد دوج کوین توضیحاتی را به شما ارائه کردیم، باید گفت که سابقه حمایت از این رمز ارز، از سوی این کارآفرین آمریکایی محدود به روزهای اخیر نیست.

در واقع می توان گفت که تعریف ایلان ماسک از دوج کوین سابقه طولانی داشته و همواره به عنوان یک سیگنال خرید برای این رمز ارز شناخته می شود.

در حقیقت هر بار ایلان ماسک دوج کوین را در توییت های خود مورد تشویق و حمایت قرار می دهد، بسیاری از فعالان بازار اقدام به خرید این رمز ارز می کنند. توییت های ایلان ماسک در مورد دوج کوین باعث افزایش تقاضا در بازار این رمز می شود.

نکته جالبی که باید به آن توجه داشته باشید این است که پیش از این، ایلان در ماه می ۲۰۲۱ اعلام کرد که این رمز ارز را به عنوان یک شیوه پرداخت در شرکت های خود پذیرفته است و افراد می توانند اقدام به انجام فرآیند پرداخت از طریق رمز ارز دوج کوین کنند.

این مسئله باعث شده تا نرخ پذیرش دوج کوین در کشور امریکا به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند و به همین دلیل است که بر اساس آخرین بررسی های فایندر، نرخ پذیرش این رمز ارز در کشور آمریکا، دو برابر سایر کشورها شود و این رمز ارز توانسته محبوبیت بسیار زیادی از شهروندان آمریکایی پیدا کند.

ایلان ماسک دوج کوین

پیشنهاد ایلان ماسک برای سرمایه گذاری در دوج کوین

ایلان ماسک در پاسخ به توییت فرد دیگر که از او پرسیده بود آیا FLOKI گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است، پاسخ داد: “من از روی کنجکاوی اقدام به خرید بیت کوین، اتر و دوج کوین کردم.”

در واقع این توئیت این طور نشان داد که ایلان ماسک سرمایه گذاری جدی بر روی رمز ارزها نکرده است و تنها از روی کنجکاوی برخی از رمز ارزهای موجود در بازار را به پرتفوی سرمایه گذاری خود اضافه کرده است. در ادامه ایلان ماسک گفت: “همان طوری که پیش از این نیز گفتم، روی رمز ارزها شرط بندی نکنید. ارزش واقعی در ایجاد و ساخت محصولات و یا ارائه سرویس هایی برای انسان ها است، نه روی مزارع رمز ارزها.”

شوک منفی به بازار با توییت ماسک بر علیه شیبا نیز از نکات مهم این چند روز بوده است

محبوبیت دوج کوین در امریکا

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که دوج کوین در ابتدا تنها یک شوخی اینترنتی در حوزه رمز ارزها بود اما با حمایت یک شخصیت قدرتمند و پر نفوذ مثل ایلان ماسک، این رمز ارز توانسته در مدت زمان کوتاهی ارزش فوق العاده ای پیدا کند و قیمت آن روز به روز افزایش پیدا کند.

این مسئله باعث شده تا امروزه افراد بسیار زیادی در ایالات متحده آمریکا اقدام به خرید و نگهداری از دوج کوین کنند. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بر اساس آمارهای منتشر شده از سرمایه گذاری های مردم آمریکا در حوزه رمز ارزها، می توان نتیجه گرفت که یک سوم سرمایه گذاران آمریکایی فعال در حوزه خرید و فروش رمز ارزها، به عنوان یکی از دارایی های خود اقدام به خرید دوج کوین کرده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله دوج کوین چیست مراجعه فرمایید

در حقیقت می توان گفت امروزه در کشور آمریکا محبوبیت دوج کوین نزدیک به اتریوم و بیت کوین شده است و همین موضوع باعث شده تا نرخ نقل و انتقالات آن در کشور آمریکا به تازگی افزایش پیدا کند. بی شک مهم ترین دلیلی که رمز ارز دوج کوین توانسته جایگاه فعلی خود را به دست بیاورد، حمایت های ایلان ماسک است.

همین حمایت ها باعث شده تا این رمز ارز مسیر طولانی را در مدت زمان کوتاهی طی کرده و به محبوبیت فوق العاده ای دست پیدا کند.

دوج کوین

توئیت ماسک در مورد شیبا

پس از موفقیت های دوج کوین در بازار رمز ارزها، شاهد تولید توکن های مختلف با الهام از این ارز دیجیتال در بازار بودیم. هر کدام از این رمز ارزها تلاش کردند تا مسیر دوج کوین را رفته و با پیدا کردن یک حامی، رابطه ای شبیه به ایلان ماسک و دوج کوین را ایجاد کنند.

یکی از این رمز ارزها که در مدت زمان کوتاهی توانسته حجم قابل توجهی در بازار بدست بیاورد، شیبا است. این رمز ارز از نظر ساخت شباهت های بسیار زیادی به دوج کوین دارد و امروزه به عنوان یکی دیگر از محبوب ترین کریپتو کارنسی های موجود در بازار است و توانسته افزایش قیمتی قابل توجهی را نیز اخذ کند.

نکته جالبی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در تازه ترین اقدام، یکی از طرفداران شیبا از ایلان ماسک پرسید که شما چند توکن شیبا در پرتفوی خود دارید؟ جالب این بود که ایلان ماسک در پاسخ به این توئیت به صورت خلاصه گفت: “هیچ”

پاسخ کوتاه ایلان باعث شد تا قیمت رمز ارز شیبا کاهش ۱۴ درصدی را تجربه کند. در شرایطی که روند این رمز ارز صعودی بود، با این توئیت قیمت شیبا کاهش چشمگیری پیدا کرد. پس از این اتفاق بود که جامعه طرفداران و سهامداران شیبا از توئیت و اظهار نظر ایلان ماسک خشمگین شدند و اعتقاد داشتند که این توئیت باعث بروز چنین اتفاقی شد. البته پس از گذشت مدتی، این کاهش ۱۴ درصدی جبران شد و حالا شیبا که به عنوان رقیب دوج  شناخته می شود، توانسته به بالای قیمت 0.00004 دلار برگردد.

 

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به توئیت های اخیر ایلان در مورد رمز ارزها انداخته و در رابطه با حمایت او از این ارز دیجیتال، توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه کردیم. توجه به نکات گفته شده در این مطلب می تواند دید قابل توجهی در رابطه با حمایت این کارآفرین مشهور آمریکایی از بازار ارز ها، به خصوص دوج کوین به شما بدهد. همان طوری که پیش از این نیز شاهد آن بودیم، حمایت های او همواره باعث رشد قیمتی دوج کوین شده است و حالا در این مطلب بیان کردیم که جدید ترین اظهار نظرهای ایلان ماسک در مورد دوج کوین چه بوده و انتظار می رود که این اظهار نظرهای چه تاثیری بر روی بازار رمز ارزها داشته باشد.

 

منبع

u.today

نظر بدهید

مقالات آموزشی

سبد خرید