خانهوبلاگمقالاتآموزشیسرمایه گذاریهر آن چه باید از سرمایه گذاری ...

توکن اسکویید گیم

هر آن چه باید از سرمایه گذاری روی اسکویید، این ارز دیجیتال نوظهور بدانید

با رسیدن به ماه‌های انتهایی سال ۲۰۲۱ میلادی، سرویس استریم فیلم نتفلیکس یک سریال جدید به نام اسکویید گیم یا بازی مرکب را منتشر کرد. این سریال کره‌ای در زمان کوتاهی که از عرضه آن می‌گذرد به چنان محبوبیتی دست پیدا کرده که شده ایجاد رمز ارز مخصوص آن هستیم.

این ارز دیجیتال در مدت زمان کوتاهی توانست رشد فوق العاده‌ای پیدا کند و پس از مدتی با چالش‌های گوناگونی مواجه شد. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را با توکن و رمز ارز اسکویید گیم آشنا کرده و در رابطه با فرایند سرمایه گذاری روی اسکویید و مشکلات سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز توضیحات جامع و کامل را به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا به بررسی این مسائل بسیار مهم پرداخته و در مورد آن صحبت کنیم.

روش سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال اسکویید

پیش از آن که بخواهیم در رابطه با رمز ارز اسکویید توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، باید گفت که سریال بازی مرکب که سریال محبوب این روزهای سرویس نتفلیکس است در واقع روایتگر داستان تعدادی از مردم کشور کرده است که به منظور بودن یک جایزه بسیار بزرگ اقدام به شرکت در مسابقات مخفیانه و زیرزمینی می‌کنند. مسابقاتی که در آن مجبور هستند تا در شش بازی بچه گانه شرکت کنند. مسئله مهم این است که شکست در هر یک از این مسابقات موجب حذف آن‌ها می‌شود و حذف در این بازی‌ها به معنای مرگ است.

سرمایه گذار روی اسکویید

در واقع برگزار کنندگان این مسابقه از این طریق بر روی جان انسان‌ها شرط بندی می‌کنند. این سریال کوتاه کره‌ای پس از آن که در سرویس نتفلیکس به نمایش گذاشته شد، توانست محبوبیت شگفت انگیزی در سراسر دنیا پیدا کند، به نحوی که سراسر اینترنت پر شد از مقالات مربوط به این سریال و تولید محتوایی که کاربران در رابطه با اسکویید گیم انجام می‌دادند. محبوبیت این سریال حتی به قدری افزایش پیدا کرد که آمار فروش وسایل مربوط به این سریال نیز به طرز چشمگیری رشد پیدا کرد. در همین راستا فعالین حوزه ارز دیجیتال نیز تلاش کردند تا از فضا به وجود آمده استفاده کرده و از محبوبیت سریال اسکویید استفاده کنند. در همین راستا آن‌ها اقدام به ایجاد ارز دیجیتال اسکویید کردند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزهای دیجیتالّ به مقاله ارز دیجیتال از ابتدا تا کنون مراجعه فرمایید

معرفی رمز ارز اسکویید

پس از این که در مورد سریال اسکویید گیم توضیحات جامعی را به شما ارائه کردیم، حال بهتر است تا به منظور بررسی نحوه سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال اسکویید توضیحاتی را ارائه دهیم. در همین راستا باید گفت که توکن اسکویید جزو توکن‌های P2E است. این دسته از توکن‌ها به مواردی گفته می‌شود که به واسطه بازی کردن به شما داده می‌شود و در واقع از طریق بازی کردن در سیستم‌های P2E می‌توانید کسب درآمد کرده و از این رمز ارزها استفاده کنید. این ارز دیجیتال در تاریخ ۲۲ اکتبر فرایند راه اندازی اش انجام شد و توانست در مدت زمان کوتاهی رشد شگفت انگیزی پیدا کند.

سرمایه گذار روی ارز دیجیتال اسکویید

نکته مهمی که باید به آن توجه شود این است که پس از راه اندازی این توکن سازندگان آن اعلام کردند که همه افراد می‌توانند به شکل نامحدود در سیستمی که قرار است برای این توکن ایجاد شود بازی کرده و از این طریق کسب درآمد کنند. همچنین توسعه دهندگان بیان کردند که برندگان در هر دوره بازی به عنوان یک تاییدیه و گواهی پیروزی NFTهای ارزشمندی را دریافت می‌کنند. بسته به این که شما در کدام یک از بازی‌ها شرکت می‌کنید لازم است تا هزینه‌های بین ۴۵۶ تا ۱۵۰۰۰ اسکویید پرداخت کنید.

بررسی قیمت ارز دیجیتال اسکویید 

پس از آن که سیستم بازی اسکویید ایجاد شد، بسیاری از کاربران در فضای سایت کوین مارکت کپ اقدام به انجام فرآیندهای معاملاتی این توکن کردند و همین مسئله باعث شد تا این توکن از قیمت نزدیک به 0 دلار رشد فوق العاده‌ای را تجربه کرد و قیمت آن حتی به بیش از 0.16 دلار نیز رسید و حجم معاملات روزانه ۸.۲ میلیون دلاری را نیز ثبت کند.

این حجم خرید سنگین در زمان کوتاهی باعث شد تا توکن اسکویید تبدیل به یکی از محبوب ترین رمز ارزهای موجود در وب سایت کوین مارکت کپ شود و بسیاری از افراد این سوال بسیار مهم را مطرح کردند که چگونه این رمز دیجیتال توانسته به سریع ترین شکل ممکن چنین روش فوق العاده‌ای را به ثبت برساند.

نمودار ارز دیجیتال اسکویید

در همین راستا تحلیلگران حوزه اقتصاد نظرات مختلفی در رابطه با رشد رمز ارز اسکویید ارائه کردند و بیان کردند که چرا سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال اسکویید در چند هفته اخیر محبوبیت فوق العاده‌ای پیدا کرده است.

برخی تحلیل ها نشانگر تغییرات و نوسانات شدید در این ارز دیجیتال بوده است

بسیاری از افراد اعتقاد دارند که پیوست‌های فرهنگی و محبوبیت این سریال باعث شده تا سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال محبوبیت پیدا کند. همچنین این رمز ارز دلیل شرایط خاص خود و ماهیت بازی گونه‌ای که دارد توانسته سریعاً به محبوبیت شگفت انگیزی برسد. البته تحلیلگران اقتصادی بیان کردند که به دلیل رشد شگفت انگیز این توکن انتظار می‌رود که پس از رشد ناگهانی شاهد کاهش ارزش این رمز ارز باشیم چراکه پس از مدتی، بسیاری از افراد دست به فروش توکن‌های خود خواهند زد که این مسئله باعث کاهش قیمت رمز اسکویید خواهد شد.

 

نحوه خرید و سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال اسکویید

پس از افزایش قیمت ارز دیجیتال اسکویید، یکی از مهم ترین سوالاتی که افراد مطرح می‌کنند این است که برای سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال اسکویید باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم و به چه نحوی این فرایند را انجام دهیم. در همین راستا باید گفت که به دلیل افزایش محبوبیت این رمز دیجیتال در حال حاضر صرافی‌های بسیار زیادی امکان خرید و فروش آن را فراهم کردند و به همین دلیل اگر قصد سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال اسکویید را دارید، لازم است تا پیش نیازهای زیر را تهیه کرده و سپس برای خرید این ارز دیجیتال اقدام کنید. اگر بخواهیم شما را با این پیش نیازها آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

حساب فعال در صرافی‌های بین المللی معتبر

یکی از مهم ترین موضوعاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که به منظور خرید ارز دیجیتال اسکویید باید در یک صرافی معتبر بین المللی حساب ایجاد کنید تا بتوانید اقدام به خرید و فروش این ارز دیجیتال کرده و از این طریق بر روی ارز دیجیتال اسکویید سرمایه گذاری کنید. در حال حاضر صرافی‌های معتبری چون بایننس از این طریق بر روی ارز دیجیتال اسکویید سرمایه گذاری کنید. د زیر اشاره کرد:امکانی را فراهم کردند تا شما بتوانید دلارهای خود را تبدیل به توکن اسکویید کرده و این توکن‌ها را خریداری  کنید.

 

کیف پول دیجیتالی برای نگهداری توکن

پیش نیاز دیگری که برای سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال اسکویید به آن نیاز دارید، یک کیف پول دیجیتالی امن است که بتوانید از طریق آن اقدام به نگهداری توکن‌های خود کنید. در همین راستا پیشنهاد ما این است که اقدام به ثبت نام در وب سایت‌های کیف پول دیجیتالی مشهور و معتبر کرده و از این طریق این پیش نیاز را نیز برای خرید رمز ارز اسکویید فراهم کنید. پس از انجام این کار می‌توانید از طریق صرافی‌های موجود ارز دیجیتالی خود را خریداری کرده و به منظور نگهداری آن نیز اقدام به انتقال این رمز ارز به کیف پول دیجیتالی خود کنید.

مشکلات توکن اسکویید

یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بر اساس وایپ پیپر اسکویید افرادی که اقدام به سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز کردند، می‌توانند هر زمانی که علاقه داشتند اقدام به نقد کردن توکن‌های اسکویید از طریق صرافی غیر متمرکز پنکک سواپ کنند.

در همین راستا پس از رشد قیمتی بسیار زیاد ارز دیجیتال اسکویید افرادی برای نقد کردن سرمایه خود اقدام کردند اما زمانی که به سراغ صرافی پنکک سواپ رفتند متوجه شدند که امکان نقد کردن این ارز دیجیتالی وجود ندارد و همین مسئله باعث شد تا بسیاری از افراد در اینترنت اعلام کنند که پروژه اسکویید یک کلاهبرداری است.

کاهش قیمت ناگهانی این ارز باعث نگرانی‌های بسیاری شد

این مسئله باعث شد تا ناگهان قیمت این ارز دیجیتال کاهش بیش از اندازه‌ای پیدا کند و پس از رشد شگفت انگیزه 110000 درصدی ناگهان قیمت آن کم شود. البته پس از این اتفاق بود که سازندگان و توسعه دهندگان این پروژه اعلام کردند که به دلایل مشکلات مختلف امکان نقد کردن این توکن وجود نداشت و این مشکلات برطرف شده و افراد می‌توانند اقدام به نقد کردن توکن‌های خود از طریق صرافی پنکک سواپ کنند.

توکن اسکویید

اما مشکل مهمی که باعث شد تا این پروژه با اما و اگرهای بسیار زیادی مواجه شود این است که در نهایت توسعه دهندگان توکن اسکویید در کانال تلگرامی خود اعلام کردند که به دلیل ترس از هک شدن این پروژه را نیمه کاره رها کردند و دیگر علاقه‌ای به ادامه دادن آن ندارند. توسعه دهندگان این پروژه اعلام کردند که یک نفر در روزهای اخیر به دنبال آن بوده تا قراردادهای هوشمند این رمز دیجیتالی را مورد هدف قرار داده و آن را هک کند. به دلیل استرس بسیار زیادی که در این مدت تیم توسعه اسکویید داشتند آن‌ها تصمیم گرفتند تا پروژه خود را نصفه و نیمه رها کرده و این پروژه را به شیوه دیگری ادامه دهند. این خبر نیز یکی دیگر از عواملی بود که باعث شد تا قیمت این توکن کاهش معنی داری پیدا کند.

آیا بر روی ارز دیجیتال اسکویید سرمایه گذاری کنیم؟

شاید برای شما این سوال بسیار مهم مطرح شود که آیا سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال اسکویید خوب است یا خیر؟ به صورت کلی باید گفت که در طول سال می‌توانید ده‌ها ارز دیجیتال مختلف مثل این رمز ارز را پیدا کنید که در مدت زمان کوتاهی رشد فوق العاده‌ای پیدا می‌کنند اما عمده از این رمز ارزها پس از مدتی با مشکل مواجه شده و قیمت آن‌ها کاهش پیدا می‌کند.

در واقع از بین ارزهای دیجیتالی که در سال‌های اخیر به صورت ناگهانی ایجاد شدند و با مشکل خاصی مواجه نشدند می‌توان به دوج کوین و بیبی دوج کوین اشاره کرد. بی شک علت ادامه روند صعودی این رمز ارزها به دلیل حمایت‌های ایلان ماسک، کارآفرین مشهور آمریکایی از این دو رمز ارز بود اما این که آیا ارز دیجیتال اسکویید می‌تواند مسیری چون دوج کوین را طی کرده و قیمت آن رفته رفته افزایش پیدا کند سوالی است که امروزه از سو بسیاری از افراد پرسیده می‌شود.

به صورت کلی باید گفت که به دلیل تکمیل نشدن برنامه توسعه دهندگان برای این ارز دیجیتال و شرایط خاصی که توکن اسکویید دارد خیلی سخت است که بتوان آینده درخشانی را برای آن پیش بینی کرد، اما همچنان می‌توان با ریسک کردن اقدام به سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال اسکویید کرد و دید که آیا این پروژه در نهایت به نتیجه خواهد رسید یا خیر.

حرف آخر

در این مطلب شما را به توکن اسکویید آشنا کرده و در رابطه با نحوه سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال اسکویید توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه کردیم. توجه به این نکات به شما کمک می‌کند تا با دانش کافی در رابطه با این ارز رمز، بر روی آن سرمایه گذاری کنید.

 

منابع

binance

coinbase

 

 

نظر بدهید

مقالات آموزشی

سبد خرید