خانهوبلاگاخبارانجام بیش از 18.24 بیلیون دلار...

انجام بیش از 18.24 بیلیون دلار تراکنش کاردانو طی یک روز در هفته گذشته

انجام بیش از 18.24 بیلیون دلار تراکنش کاردانو طی یک روز در هفته گذشته

طی هفته گذشته حجم تراکنش های زنجیره ای کاردانو به حدی افزایش یافت که پس از بیت کوین در جایگاه دوم قرار گرفته و سایر ارزهای دیجیتال مانند اتریوم را پشت سر گذاشت.

به نظر می رسد که رقابت کاردانو و اتریوم رو به افزایش باشد؛ چراکه حجم تراکنش های زنجیره ای که در این بلاک چین دیده می شود در حدود دو برابر دومین شبکه بزرگ ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار است.

مقایسه حجم تراکنش های زنجیره ای کاردانو و بیت کوین

بنابر داده های منتشر شده در Messari که یک پلتفورم پیشرو و قانونی در زمینه ارزهای دیجیتال است، حجم تراکنش های زنجیره ای کاردانو به مبلغ 18.24 بیلیون دلار تخمین زده شده است. در حال حاضر کاردانو از تمامی ارزهای دیجیتال پیشی گرفته و تنها ارز بیت کوین با حجم معاملاتی در حدود 21.6 بیلیون دلار، پیش از کاردانو و در جایگاه نخست قرار دارد. این در حالی است که حجم تراکنش های اتریوم در همین بازه زمانی در حدود 9.31 بیلیون دلار بوده است.

دیگر ارزهای دیجیتال که پس از بیت کوین، کاردانو و اتریوم در فهرست 10 رمزارز برتر از لحاظ حجم تراکنش ها قرار گرفته اند، شامل موارد زیر هستند:

  • بیت کوین کش با حجم تراکنش در حدود 4.5 بیلیون دلار
  • لایت کوین با 3.4 بیلیون دلار تراکنش
  • دوج کوین با 1.13 بیلیون دلار تراکنش
  • بیت کوین اس وی
  • پولکادوت
  • دش
  • ریپل

جالب است بدانید که طی 24 ساعت گذشته حجم تراکنش های اتریوم به میزان 15.72 بیلیون دلار رسیده است اما همچنان موفق نشده تا از کاردانو با حجم تراکنش 17.29 بیلیون دلار پیشی بگیرد.

همچنین باید بدانید که بهبود قیمت بازار و حجم تراکنش های کاردانو به علت ایجاد یک فورک سخت در شبکه Alonzo رخ داده که ویژگی قرارداد هوشمند برای دارایی های دیجیتال را فعال کرده است. این اتفاق باعث شد تا کاردانو بتواند در میان رقبای خود مانند اتریوم، سولانا و بایننس اسمارت چین و با توجه به پذیرش امور مالی غیرمتمرکز و توکن های غیرقابل تعویض، جایگاه خود را تثبیت نماید.

حرکت آهسته و رو به جلوی کاردانو

طبق اطلاعات منتشر شده در CoinMarketCap، رمز ارز کاردانو با نام آدا یکی از رمزارزهایی است که بهترین عملکرد را در سال جاری داشته است. این ارز دیجیتال در سال گذشته بازدهی 8451.29 درصدی را تجربه کرده است. همچنین کمپانی IntoTheBlock تایید کرده است که در حدود 45 درصد از کیف پول هایی که این ارز دیجیتال را ذخیره کرده بودند، در حال حاضر به سود رسیده اند.

در شرایطی که در روزهای اخیر شاهد اصلاح قیمت در بازار ارزهای دیجیتال بوده ایم، ورودی های سازمانی به کاردانو بدون تاثیر باقی ماندند؛ چراکه بنابر گزارش ما میزان ورودی کاردانو و اتریوم تقریبا برابر بوده است.

جالب است بدانید که طی هفته گذشته میزان ورودی اترویم در حدود 17.3 میلیون دلار بوده است. این در حالی است که تراکنش های ورودی کاردانو در همین زمان در حدود 16.4 میلیون دلار تخمین زده شده و به همین علت پس از بیت کوین و اتریوم در رتبه سوم قرار گرفته است.

منبع

cryptoslate

نظر بدهید

مقالات آموزشی

سبد خرید