خانهوبلاگتحلیلتحلیل قیمت سولانا و ارزش 5000 ...

تحلیل قیمت سولانا

تحلیل قیمت سولانا و ارزش 5000 دلاری این ارز دیجیتال در سال 2030

تحلیل قیمت سولانا موضوعی است که قصد داریم در مقاله امروز به آن بپردازیم. استراتژیست های ارز دیجیتال، با تکیه بر تجزیه و تحلیل های تکنیکال و بنیادی خود، ارز دیجیتال سولانا را نیز مورد بررسی قرار داده اند. به گفته این تحلیلگران، این ارز می‌تواند تا سال 2030، حتی به قیمت 5,000 دلار نیز برسد که پیش بینی باورنکردنی از قیمت آن است. با ما همراه باشید تا این خبر را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم.

تحلیل قیمت سولانا تا سال 2030

قبل از هر چیز اگر نمی دانید ارز دیجیتال سولانا چیست از شما دعوت می کنیم مقاله دیگر ما را مطالعه کنید.

برخی از استراتژیست های ارزهای دیجیتال می‌گویند که ارز دیجیتال سولانا (Solana) می‌تواند تا سال 2030 به قیمت 5,000 دلار هم برسد. در دنیای ارزهای دیجیتال بسیاری باور دارند که این ارز می‌تواند جایگزین ارز دیجیتال اتریوم باشد. به همین دلیل، اگر اخبار آلت کوین ها را بیشتر مطالعه کنیم متوجه می‌شویم که قیمت سولانا ممکن است حتی در طول یک دهه از آن سطح هم فراتر برود.

فایندر (Finder) یک وبسایت مقایسه محصول است. این سایت، اخیرا تحقیقی را منتشر کرد که نشان می‌داد ارز دیجیتال سولانا می‌تواند تا سال 2030 تا 5,000 دلار هم افزایش پیدا کند. این سایت همچنین تحلیل قیمت سولانا را برای سال 2025 نیز ارائه داد و تحلیل کرد که قیمت این ارز دیجیتال در طول دهه بعدی چطور افزایش خواهد یافت.

«جاشوا فریزر» یکی از اعضای میزگرد این سایت هم مانند یکی از بنیان‌گذاران شرکت اوریجین پروتکل (Origin Protocol) پیش بینی کرده است که قیمت سولانا تا پایان سال به 250 دلار خواهد رسید. به علاوه آنها پیش بینی کرده اند این ارز که قاتل اتریوم است، به رقیب و جایگزین بادوام اتریوم تبدیل خواهد شد. وی در تحلیل قیمت سولانا اشاره کرد:

«ارز دیجیتال سولانا، برجسته ترین جایگزین اتریوم و اتریوم لایه 2 در زمینه ذخیره سازی دیفای خواهد بود. این بازار، عرصه بزرگی برای تصرف است و قیمت سولانا (SOL) می‌تواند به خوبی نشانگر آن باشد.»

«گوین اسمیت» یکی دیگر از اعضای میزگرد هم مانند شریک عمومی پانوکرا کریپتو (Panoxra Crypto)، آن پیش بینی را تأیید کرده که حاکی از رسیدن سولانا به قیمت 250 دلار تا پایان سال است. سولانا افزایش قیمت جدیدی تا 250 دلار را در طول 24 ساعت گذشته پیش بینی کرده است. نشانه های قوی هم در تحلیل قیمت سولانا وجود دارد که حاکی از آن است که قیمت این ارز تا پیش از پایان سال 2020 از آن مقدار، فراتر هم خواهد رفت.

تحلیل قیمت سولانا

اعضای میزگرد سایت فایندر توافق نظر دارند که سولانا از لحاظ قیمت از 1,000 دلار عبور خواهد کرد و بیشتر معامله خواهد شد. آنها همچنین باور دارند که این ارز دیجیتال تا آخر سال 2030، به بیش از 5,000 دلار هم می‌رسد.

اعضای میزگرد همچنین گفته اند که حمله های محروم‌ سازی از سرویس (DDoS) اخیری که سولانا از شبکه های آفلاین با آنها مواجه شده، نیز در آینده بسیار بیشتر و شدیدتر خواهند شد. بر اساس یک تحقیق، 40% از پاسخ دهندگان باور دارند که این موضوع، در آینده هم برای این شبکه مشکل خواهد بود.

«جاناتان میلر» مدیر عامل کراکن استرالیا (Kraken Australia) هم در باب تحلیل قیمت سولانا و مشکل آن می‌گوید که ما به بلاک چین های لایه 1 تراست نیاز داریم؛ چرا که آنها برترین تراست هستند و سولانا هنوز سطح اطمینان خوبی ندارد.

همان طور که پیش تر هم گزارش شد، سولانا زمانی که به اوج قیمت جدید خود رسید، از ارز دیجیتال کاردانو پیشی گرفت تا به پنجمین ارز بزرگ از لحاظ ارزش بازار تبدیل شود. اگر به سرمایه گذاری در این ارز علاقه مند هستید، پیشنهاد می کنیم قبل از این کار حتما مقاله پیش بینی ارز سولانا را مطالعه کنید.

جمع بندی

تحلیل قیمت سولانا موضوع مهمی بود که در مقاله امروز به آن پرداختیم.  این ارز دیجیتال از ارزهای برتر در بازار است که چندی پیش، از ارز کاردانو نیز پیشی گرفت و حالا در جمع 5 ارز برتر از لحاظ ارزش بازار قرار دارد. پیش بینی های قیمت آینده این ارز بسیار خوش بینانه هستند و بیشتر پیش بینی ها بر آن تأکید دارند که قیمت سولانا تا سال 2030 از 5,000 دلار هم عبور خواهد کرد. ما امروز تحلیل قیمت آینده این ارز را خدمت شما بررسی کردیم.

منبع

news.coincu

نظر بدهید

مقالات آموزشی

سبد خرید