خانهوبلاگمقالاتآموزشیبهترین کارت گرافیک ماینینگ برا...

بهترین کارت گرافیک برای ماینینگ

بهترین کارت گرافیک ماینینگ برای سیستم‌های کامپیوتری کدام است؟

امروزه افرادی که به دنبال استخراج رمز ارز هستند، به منظور انجام محاسبات مربوط به استخراج لازم است تا به اقدام به خرید بهترین کارت گرافیک برای ماینینگ کرده تا از این طریق بتوانند قدرت پردازشی مورد نظر خود را بدست بیاورند. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را با بهترین کارت گرافیک برای ماینینگ آشنا کرده و بیان کنیم که به منظور استخراج در سال 2022 لازم است تا به چه مواردی توجه داشته باشید و چه پارامترهایی را مد نظر قرار دهید.

آیا کارت گرافیک LHR بهترین کارت گرافیک برای ماینینگ است؟

پس از آن که افراد بسیار زیادی اقدام به استفاده از کارت‌های گرافیک برای ماینینگ کردند، شرکت NVIDIA به عنوان بزرگترین برند تولید کننده کارت گرافیک تلاش کرد تا فرآیند استخراج از طریق پردازنده‌های گرافیکی را دشوارتر کند. برای مطالعه بیشتر در مورد دستگاه های استخراج بیت کوین، به مقاله  دستگاه استخراج بیت کوین چیست مراجعه فرمایید

این شرکت کارت‌های گرافیک LHR را معرفی کرد که استفاده از آن‌ها بر روی فرآیند استخراج اتریوم تأثیر می‌گذارد. این به آن معنا است که اگر شما بهترین کارت گرافیک برای ماینینگ را خریداری کنید اما کارت گرافیک شما LHR باشد، دیگر امکان استخراج اتریوم را نخواهید داشت و کارت گرافیک شما می‌تواند الگوریتم‌های دیگر را نیز با چالش رو به رو کرده و سایر الگوریتم‌ها نیز تحت تأثیر قرار می‌گیرند، اما در این بین بیشترین تاثیر بر روی استخراج اتریوم است.

انویدیا احتمالا نسخه دیگری از LHR را به سری 3000 خود اضافه نخواهد کرد. آن‌ها در حال حاضر روی سری 4000 کار می‌کنند.

البته نکته مهم این است که پس از تولید کارت‌های گرافیک LHR هکرها توانستند راهی برای دور زدن این ویژگی پیدا کنند و با گذشت زمان افراد بیشتری راه‌هایی را برای دور زدن این ویژگی پیدا کردند. به همین دلیل می‌توان گفت حتی اگر بدون توجه به ویژگی LHR اقدام به خرید کارت گرافیک کرده اید، می‌توانید با کمک روش‌هایی که وجود دارد، هش کارت گرافیک را بهبود بخشیده و با ورود به شبکه اتریوم همچنان با کارت گرافیک استخراج اتر را انجام دهید.

بهترین کارت گرافیک برای ماینینگ

بهبود فرآیند ماینینگ با استفاده از بهترین کارت گرافیک‌ها

فارغ از آن که برای ماینینگ به سراغ کدام کارت گرافیک رفته اید، باید به این موضوع توجه داشته باشید که هنگامی که استخراج اتریوم را متوقف کنید، می‌توانید وضعیت ماینینگ را برای الگوریتم‌های دیگر بهبود ببخشید. در چنین شرایطی سایر الگوریتم‌ها هش ریت بهتری دریافت می‌کنند و سرعت خود را در چرخه استخراج افزایش می‌دهند. توجه به این مسئله به شما کمک می‌کند تا در کنار خرید بهترین کارت گرافیک برای ماینینگ، بتوانید قدرت استخراج خود را افزایش دهید.

کار ماینرها ادامه دارد

ماینرها تا زمانی که پولی برای استخراج وجود داشته باشد، با خرید بهترین کارت گرافیک برای ماینینگ به استخراج رمز ارزها ادامه خواهند داد. این مسئله همیشه صادق است و این یعنی ماینرها زمانی که شبکه اتریوم همچنان دارای رمز ارزها است به الگوریتم‌های دیگر منتقل می‌شوند. این فرآیند ممکن است در حال حاضر سودآور نباشند و به خاطر محبوبیت اتریوم شاهد این اتفاق در شبکه آن هستیم. با این حال، پس از بین رفتن اترهای موجود در شبکه اتریوم شاهد افزایش نرخ هش خواهیم بود و همین مسئله باعث می‌شود تا علاقه افراد به رمز ارزهای دیگر افزایش پیدا کرده و ارزش آن‌ها بالاتر برود.

با افزایش سختی ماینینگ، قیمت‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند

از زمان پیدایش رمز ارزها شاهد این روند رایج بودیم که هر چه هش سکه افزایش پیدا کند، ارزش سکه بالاتر رفته و قیمت آن گرانتر می‌شود. در واقع به واسطه تغییر هش استخراج اگر ماینینگ دشوارتر شود شاهد افزایش قیمت‌ها نیز خواهیم بود.

NiceHash Miner به طور خودکار سودآور ترین الگوریتم‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهد.

بیشتر بلاک چین‌های PoW با افزایش نرخ استخراج، ارزش خود را افزایش می‌دهند. این اتفاق به این دلیل است که کاربران بیشتری در شبکه وجود دارند. یعنی برای پرداخت هزینه‌ها می‌توانید نقدینگی را افزایش دهید. در واقع هر چه افراد بیشتری از چیزی استفاده کنند، ارزش آن بالاتر است، به همین دلیل است که بیت کوین محبوب ترین رمز ارز باقی خواهد ماند. هر چه افراد بیشتری در حال استخراج با هش ریت باشند، به این معنی است که افراد بیشتری از سکه‌ها استفاده کرده، از آن برای مبادله استفاده کرده و همچنین این سکه‌ها را ارسال می‌کنند و نتیجه نهایی این فرآیند افزایش ارزش سکه‌ها است.

همه ما می‌دانیم که هر چه هش بیشتر شود، تا زمانی که قیمت سکه افزایش نکند، کار استخراج دشوارتر می‌شود و سود کمتری نسیب ماینرها خواهد شد. در چنین شرایطی احتمالاً چند ماه سود کمی را از استخراج بدست می‌آورید، اما این با افزایش القایی، ارزش سکه‌های استخراج شده افزایش پیدا می‌کند و سود شما جبران خواهد شد.

مقررات استفاده از کارت گرافیک برای ماینینگ

همه ما می‌دانیم که رمز ارزها همواره مشمول مقررات خاصی است. همان طوری که در چین دیدیم، برخی کشورها اقداماتی را برای ممنوعیت استخراج رمز ارزها انجام داده اند. در چنین شرایطی بزرگترین مزارع رمز ارزها تحت تأثیر این مقررات قرار می‌گیرند، زیرا آن‌ها به راحتی در شبکه قابل مشاهده هستند و دولت‌ها می‌توانند فعالیت آن‌ها را با مشکل مواجه کنند. در چنین شرایطی ماینرهای کوچکی که تنها با خرید بهترین کارت گرافیک برای ماینینگ اقدام به استخراج می‌کنند نیازی نیست تا نگرانی داشته باشند، زیرا از نظر فیزیکی غیرممکن است که دولت‌ها میلیون‌ها خانه را برای پیدا کردن آن‌ها جستجو کنند.

بهترین کارت گرافیک برای ماینینگ

Proof Of Stake هنوز نسبتاً جدید است

اگر چه سیستم جدید Proof of Stake برخی از مشکلات Proof of Work، مانند تاثیرات زیست محیطی و مقیاس پذیری را حل می‌کند، اما استفاده از این روش داشتن نقدینگی به صورت متمرکز را تشویق می‌کند. استفاده از PoS یک چالش اساسی دارد و آن هم این است که نقدینگی را کاهش می‌دهد (به ویژه از زمانی که Casper در اتریوم اجرا می‌شود). این مسئله می‌تواند منجر به متمرکز شدن نقدینگی شود. پیاده سازی PoS هنوز تاثیری بر دنیای واقعی نداشته است و این فقط توسط تعداد معدودی بلاک چین استفاده می‌شود و مانند بیت کوین برای پرداخت مستقیم از آن استفاده نمی‌شود.

الگوریتم‌های غیر متمرکز ترجیح داده می‌شوند

سکه‌هایی مانند اتریوم در آینده متمرکز تر می‌شوند. این اتفاق منجر به تقاضای بیشتر برای نسخه غیر متمرکز این دسته از سکه‌ها می‌شود. حتی استخراج بیت کوین نیز به جهاتی متمرکز است، زیرا تنها مزارع بزرگ در حال حاضر قادر به استخراج بیت کوین هستند.

NiceHash الگوریتم‌های زیادی را برای ماینینگ ارائه می‌دهد

به صورت کلی هیچ یک از ما یک استخر ماینینگ نیستیم، بنابراین تغییر الگوریتم‌ها استخراج برای ما بسیار ساده است. در حال حاضر بیش از 30 الگوریتم موجود است و بسیاری از این الگوریتم‌ها به نحوی هستند که پس از انتخاب بهترین کارت گرافیک برای ماینینگ می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در حال حاضر شاهد تولید نرم افزارهای مختلفی هستیم که می‌توانند بهترین الگوریتم‌ها را شناسایی کرده و به سودآور ترین شکل ممکن اقدام به ماینینگ کنند

بهترین کارت گرافیک

سختی‌های ماین کردن

هر کسی که برای مدت طولانی روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده باشد، به خوبی از نوسانات سرمایه گذاری بر روی این دارایی‌های دیجیتال آگاه است. این مسئله تا حدودی دلیل جذابیت رمز ارزها نیز است. نکته مهم این است که در این صنعت صبور باشید. سود ممکن است برای یک ماه یا چند ماه کاهش پیدا کند، اما همیشه شاهد افزایش دوباره سود خواهیم بود.

هر کسی که دو سال پیش یا پنج سال پیش بیت کوین خریده و صبر کرده، سود فوق العاده‌ای را بدست آورده است. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که در صورت امکان مستقیماً بر روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید، چرا که این صنعت همچنان به رشد خود ادامه خواهد داد، زیرا با جلو رفتن زمان افراد بیشتری از رمز ارزها استفاده می‌کنند.

حرف آخر

در این مطلب تلاش کردیم تا در مورد نکات مهم به منظور انتخاب بهترین کارت گرافیک برای ماینینگ صحبت کرده و بیان کنیم که به منظور استخراج رمز ارز در آینده لازم است تا به چه مواردی توجه کنید و چه پارامترهایی را مدنظر قرار دهید.

 

 

منبع

wallstreetinvests

 

 

 

 

نظر بدهید

مقالات آموزشی

سبد خرید