خانهوبلاگاخبارارزهای محبوب در توئیتر از شیبا...

202111151137-main

ارزهای محبوب در توئیتر از شیبا اینو شکست خوردند

ارزهای محبوب در توئیتر و شکست اخیر آن ها از ارز دیجیتال شیبا اینو، خبری است که در مقاله امروز به آن می پردازیم. ارز دیجیتال شیبا اینو از ارزهایی بوده که اخیرا به محبوبیت زیادی رسیده است. این ارز دیجیتال حالا ارزهای بیت کوین، اتر و دوج کوین را به عنوان محبوب ترین ارز دیجیتال در توئیتر، شکست داده است. این ارز و به دنبال آن دیگر ارزهایی که نام بردیم، همه و همه محبوب ترین ارزهای دیجیتال توئیتر در ماه اکتبر هستند. با ما همراه باشید تا جزئیات این خبر را بررسی کنیم

ارزهای محبوب در توئیتر

شرکت تحقیقاتی معتبر ICO Analytics در گزارش اخیر خود ادعا می کند که ارز دیجیتال شیبا اینو (Shiba Inu)، رقیب دوج کوین (Dogecoin)، به عنوان محبوب ترین ارز دیجیتال در توئیتر پدیدار شده است (اگر نمی دانید دوج کوین چیست مقاله دیگر ما را مطالعه کنید). این شرکت اطلاعات مربوط به ماه اکتبر را منتشر کرد. این اطلاعات حاکی از آن است که ارز دیجیتال اتر (Ether)، بیت کوین (Bitcoin) و دوج کوین به ترتیب در لیست ارزهای محبوب در توئیتر جایگاه دوم، سوم و چهارم را به خود اختصاص داده اند.

در حقیقت بر اساس این گزارش سهم محبوبیت ارز SHIB در توئیتر 22 درصد بوده و بیت کوین به طور قابل ملاحظه ای 8.1 درصد از آن پایین تر به نظر می آید. به نظر می رسد که پیشرفت این کوین، ویژگی دیگری را به ارزش میم کوین شیبا اینو افزوده باشد؛ چرا که حالا این ارز دیجیتال به عنوان قاتل دوج کوین هم شناخته می شود.

همان طور که نمودار سایت ICO Analytics نشان می دهد، توکن های سیف مون (Safemoon)، سولانا (Solana)، کاردانو (Cardano) و بایننس (Binance) شاید در میان ارزهای محبوب در توئیتر نبودند، اما جزو 10 ارزی بودند که بیشتر از همه در توئیتر مورد بحث قرار گرفته اند. با وجود این، هیچ ارز دیجیتال دیگری حتی به محبوبیت ارز شیبا اینو نزدیک هم نشده است.

ارز دیجیتال شیبا اینو

ارز شیبا اینو؛ پرطرفدارترین ارز دیجیتال توئیتر

شرکت ICO Analytics نوشته: «20 ارز دیجیتال پربحث توئیتر در اکتبر 2021. شما می توانید در نمودار زیر، سهم ذکر شدن نام هر کدام از کوین ها را از بین 150 کوین برتر پیدا کنید. این سهم ها نیز از طرف سایت mcap جمع آوری شده است.»

لینک این توئیت: twitter

ارزشمندترین ارزهای دیجیتال جهان، اتر و بیت کوین هم در میان ارزهای محبوب در توئیتر هستند. این دو ارز محبوب، اولین و دومین ارز ارزشمند جهان به شمار می روند. هر دوی آن ها در روز چهارشنبه در اوج قیمت خود و نزدیک به آن، ترید می شدند.

با وجود این، به گفته سایت CoinMarketCap ارز دیجیتال شیبا اینو با قیمت هر توکن 0.00005395 (تقریبا 0.0040) ترید شده است. در تاریخ 25ام اکتبر، قیمت ارز دوج کوین هم تا 50 درصد افزایش یافت و خود را به عنوان 11امین ارز دیجیتال بزرگ از لحاظ ارزش بازار، به ثبت رساند.

طرفداران ارز دیجیتال SHIB که صدر لیست ارزهای محبوب در توئیتر است، این روزها بسیار خوشحال هستند. آن ها در این روزها صدای خود را در پلتفرم های شبکه اجتماعی بالا بردند، چرا که این توکن مستقیما در مقابل ارز دیجیتال دوج کوین قرار گرفته است.

حامیان این ارز از هشتگ هایی همچون #ارتش SHIB، #شیبا سواپ، #شیبا اینو و # SHIB استفاده می کنند تا پشتیبانی از شیبا اینو در توئیتر را بالاتر ببرند. پیش تر در همین ماه هم، مدیر عامل تئاترهای ایالات متحده AMC، رأی گیری را در توئیتر خود منتشر کرد.

وی در این رأی گیری از مردم پرسید که آیا باید ارز SHIB، صدر لیست ارزهای محبوب در توئیتر را به عنوان گزینه پرداختی برای بلیت فیلم بپذیرد؟ از 1,53,100 رأی که این رأی گیری به دست آورد، 81.4 درصد از حساب های کاربری به گزینه «بله» برای پشتیبانی از توکن SHIB رأی داده بودند.

ارزهای محبوب در توئیتر

صفحه Father BullTraders هم در همین راستا توئیت کرد:

«در عرض چند روز، چیزی به این کوچکی می تواند افزایش قیمت بسیار زیادی که معمولا سال ها طول می کشد، داشته باشد. توکن های DOGE و SHIB هر دو در بین ارزهای محبوب در توئیتر هستند اما تفاوت آن ها در این است که دوج کوین مقدار ناتمامی دارد. این در حالی است که ارز دیجیتال شیبا اینو در طول زمان سوزانده می شود. به همین ترتیب، عرضه خود را کم کرده، تقاضا و قیمت خود را افزایش می دهد. از نظر من این ارز در طولانی مدت از ارزهای برنده است.»

توکن شیبا اینو در آگوست سال 2020 راه اندازی شد. این ارز توسط شخصی با نام مستعار «ریوشی» ساخته شده است. مسکات توکن SHIB از روی دوج کوین گرفته شده و مانند آن، یک نمایه کارتونی از صورت سگ ژاپنی شیبا اینو است.

طبق گفته سایت CoinMarketCap، توکن SHIB در حال حاضر در 942,941 کیف پول نگهداری می شود که 14,645 کیف از آن ها، آدرس های فعال هستند. محدوده عرضه توکن SHIB یک کوادریلیون است و این توکن در دست توسعه فعال قرار دارد.

جمع بندی

ارزهای محبوب در توئیتر از موضوعات جالبی بود که در مقاله امروز به آن پرداختیم. اخیرا ارز دیجیتال شیبا اینو از تمام ارزهای محبوب دیگر که در توئیتر مورد بحث قرار گرفته اند، محبوب تر بوده است. همچنین ما در این مقاله، پربحث ترین ارزهای دیجیتال توئیتر را هم خدمت شما بررسی کردیم. اگر به مشتاق هستید بدانید 10 ارز دیجیتال برتر چیست، مقاله دیگر ما را از دست ندهید.

منبع

gadgets.ndtv

یک پاسخ

نظر بدهید

مقالات آموزشی

سبد خرید