خانهوبلاگمقالاتآموزشیبهترین بازی های کریپتویی برای ...

بازی های کریپتویی

بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد با ارز دیجیتال

بازی های کریپتویی از جذاب ترین بازی هایی هستند که تا به حال به بازار عرضه شده اند. با این وجود عده بسیاری هنوز بازی های کریپتو را نمی شناسند و از سودآوری آن ها باخبر نیستند. بازی های بلاک چین به زبان ساده، بازی هایی همچون بازی پوکمون گو (Pokémon Go) هستند؛ با این تفاوت که می توانید از آن ها بیت کوین به دست آورید و درآمدزایی پرسودی داشته باشید.

زمانی که برای اولین بار یکی از بهترین بازی های کریپتویی درآمدزا انجام می دادم، باور نمی کردم که می توانستم به راحتی از همین بازی ساده، ارز دیجیتال بیت کوین به دست آورم. در حالی که از شادی فریاد می زدم، چند نفر از رهگذارن، مات و مبهوت به من خیره شده بودند؛ انگار که 5 تا سر داشتم که اشتباه هم نبود.

از شدت خوشحالی مثل دیوانه ها شروع به راه رفتن در اطراف خانه کردم. درست مثل آنکه بازی پوکمون گو را در واقعیت انجام دهم. اما این بار به جای آنکه همچون بازی پوکمون به دنبال پیدا کردن موجوداتی در طبیعت باشم، به شکار بیت کوین رفته بودم. اگر شما هم مشتاق هستید تا همه چیز را درباره بازی های کریپتو و نحوه درآمدزایی از آن ها بدانید، با ما همراه باشید تا بهترین بازی های بلاک چین را به شما معرفی کنیم.

بهترین بازی های کریپتویی

در مقدمه، بخشی از داستان آشنایی خود با این بازی های جذاب را خدمت شما توضیح دادم. در ادامه شما را بیشتر با این بازی های درآمدزا آشنا می کنم. همان طور که گفتم، من واقعا توانسته بودم تنها از طریق یک بازی ساده که شاید در طول روز همه آن را انجام می دهیم، تعدادی بیت کوین و اتریوم واقعی و کاملا رایگان به دست آورم (آیا می دانید بیت کوین رایگان چیست؟).

نحوه آشنایی من با این بازی های کریپتویی هم از طریق یکی از دوستان علاقه مند من به ارزهای دیجیتال بود. در واقع او من را به سمت بازی های کسب درآمد (P2E) کشاند. او برای من توضیح داد که این بازی ها، روند محبوب و رو به رشدی در صنعت بازی و گیمینگ محسوب می شوند که افراد بسیاری تا به حال به سمت آن کشیده شده اند.

بازی های کسب درآمد، در حقیقت پلتفرم ها و بازی های بلاک چینی هستند که به شما، بله به خود شما، برای انجام این بازی های کریپتویی، پول می دهند. این ها تماما توضیحات دوست من بود. زمانی که حرف های او تمام شد، من با تعجب و ناباوری پرسیدم:

«صبر کن ببینم، پس تنها کاری که باید انجام دهم این است که بازی کنم تا ارز دیجیتال به دست آورم؟» دوست من هم جواب داد: «بله! فقط همین. این بازی های کریپتو، اتفاق بزرگ بعدی در جهان هستند.» من از آن دسته از افرادی هستم که تا چیزی را نبینم، باور نمی کنم. پس تصمیم گرفتم که خودم دنیای این بازی های کریپتویی را کشف کنم.

بازی های کریپتویی

البته بعد از آن هم با خود فکر کردم که قطعا باید نکته ای در این بین باشد که واقعا هم بود. در نیمه پر لیوان، این بازی ها کاملا قانونی هستند. تعداد رو به افزایشی از بازی ها وجود دارند که در حقیقت به کاربران برای بازی کردن آن ها، پول می دهند و این قضیه هیچ مشکلی ندارد.

اما در نیمه خالی لیوان، بازی های کسب درآمد بسیاری هم وجود دارد که باید در آن ها پول خرج کنید تا بتوانید پول به دست آورید. با وجود این، من طی تحقیقات گسترده ای که در رابطه با این بازی های کریپتویی انجام دادم،‌ موفق شدم بازی های کسب درآمد منصفانه ای را با قیمت مناسب پیدا کنم.

بازی هایی که پاداش های ارز دیجیتال را به صورت روزانه بین بازیکنان پخش می کنند و به هیچ سرمایه گذاری و خرج پولی پیش از شروع آن ها، نیاز ندارند. اگر شما هم مشتاق هستید که این بازی ها را بشناسید و بتوانید بهترین درآمد را از آن ها به دست آورید، با ما همراه باشید.

بازی کریپتویی Coin Hunt World

بازی Coin Hunt World (CHW) بدون شک برترین بازی کریپتویی برای کسب درآمد است. این بازی یک پلتفرم اپلیکیشن موبایلی بوده که در ابتدا هم به آن اشاره کردم. همان طور که پیش از این هم در مقدمه بازی های کریپتویی اشاره کردم، این بازی درست شبیه به بازی پوکمون گو است. با این تفاوت که شما در CHW به جای جمع کردن چارماندرها و سنجاب ها، به دنبال ارزهای دیجیتال بیت کوین و ارز اتریوم می روید.

CHW یک بازی موقعیت جغرافیایی است که موجودی آبی، مکعبی شکل و دوست داشتنی را در نقشه ای دیجیتالی به شما نشان می دهد. این بازی جذاب برای کسب درآمد بدین صورت کار می کند که زمانی که در دنیای واقعی حرکت می کنید، این موجود آبی هم با شما حرکت می کند.

بازی کسب درآمد Coin Hunt World

زمانی که خود من این بازی از میان بازی های کریپتویی را انجام می دادم، کلیدهای آبی بسیاری در سرتاسر نقشه دیجیتالی پخش شده بودند که در واقع محله و خانه های موجود در مجاورت من را نشان می دادند. همان طور که گفتم، شما باید در این بازی به اطراف حرکت کنید.

پس می توان گفت که این از آن دسته بازی هایی نیست که بتوانید در خانه بنشینید و آن را انجام دهید. شما باید به بیرون از خانه بروید تا تمام کلیدهایی را که در اطراف نقشه پخش شده اند، به دست آورید. من بعد از راه رفتن بسیار در این بازی از بازی های کریپتویی، به سوپرمارکت های اطراف، نقاط موردعلاقه، رستوران ام پاندا و چند جای آشنای دیگر رسیدم تا کلیدهای آبی را جمع آوری کنم.

بعد از آنکه کلیدهای جمع آوری شده خود را در مکانی ثبت کردم، حالا باید به سوالی امتحانی پاسخ می دادم. بله، ارزهای دیجیتال را آنقدرها هم راحت به شما نمی دهند. اما من پاسخ صحیح را گفتم و در مقابل، توانستم چند بیت کوین و اتریوم را کاملا رایگان به دست آورم.

پس از آنکه بازی CHW را تا نیم ساعت امتحان کردم، توانستم به راحتی ارز دیجیتال بیت کوین به ارزش 60 سنت و اتریوم به ارزش 40 سنت به دست آورم. البته باید به خاطر داشته باشید که این اولین باری بود که بازی های کریپتویی را امتحان می کردم. من هنوز هم در حال یادگیری این بازی هستم.

قطعا اگر وقت بیشتری برای این بازی بگذارم و تجربه بیشتری به دست آورم، می توانم قبل از آنکه از راه رفتن خسته شوم، به راحتی چند دلاری کسب کنم. بر اساس اطلاعات ردیت، بیشتر بازیکنان CHW، هفته ای 20 دلار را به دست می آورند. این در حالی است که یکی از اعضای ردیت ادعا کرده است که آن ها هفته ای 60 دلار هم کسب کرده اند. پس درآمدزایی بازی های کریپتویی تا حد زیادی هم به خود شما بستگی دارد.

پس از جمع آوری بیت کوین و اتریوم کافی، می توانید به راحتی آن ها را به ارز فیات یا هر ارز دیگری که می خواهید، تبدیل کنید. این کار را هم می توانید از طریق اتصال حساب Uphold خود به این بازی انجام دهید.

اما چه عاملی بازی Coin Hunt World را به بهترین بازی کریپتویی تبدیل می کند؟ در حقیقت یکی از مهم ترین عوامل برتری این بازی نسبت به دیگر بازی های کریپتویی آن است که این بازی، کوین های کوچک و بی ارزش را به بازیکنان نمی دهد.

همان طور که پیش تر هم اشاره کردیم، بازی CHW به شما ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم را ارائه می دهد که بزرگ ترین کوین ها در دنیای ارزهای دیجیتال هستند. من واقعا غافلگیر شدم که این بازی، کوین های بزرگی همچون بیت کوین و اتریوم را به عنوان پاداش به بازیکنان خود می داد.

بازی کریپتویی

دلیل دوم برای برتری این بازی آن است که کاملا رایگان و آزاد بوده که پدیده ای استثنایی در دنیای بازی های کسب درآمد محسوب می شود. با وجود آنکه این بازی با مزایای فوق العاده ای که دارد یکی از بهترین بازی های کریپتویی به شمار می رود، اما از نقاط ضعفی هم برخوردار است.

برای مثال یکی از نقاط ضعف این بازی آن است که باید وقت خیلی زیادی را بر روی آن بگذارید تا بتوانید مقدار قابل توجهی از ارزهای دیجیتال را به دست آورید. به علاوه اگر در مناطق دور افتاده زندگی کنید، کلیدها بسیار کمیاب تر می شود و سخت تر می توانید آن ها را پیدا کنید.

می دانم که الان اکثر شما دارید به چه چیزی درباره این بازی برتر از بازی های کریپتویی فکر می کنید. حتما به این فکر می کنید که اگر ما اتریوم و بیت کوین به دست می آوریم، پس خود بازی CHW چطور پول در می آورد؟ باید گفت که در اصل این بازی پولی در نمی آورد.

در حقیقت بازی CHW قصد دارد تا از طریق تبلیغات کسب درآمد کند. البته نیازی نیست نگران تبلیغات باشید. تبلیغات بازی CHW اصلا شبیه به ویدیوهای آزاردهنده ای نیستند که گاه و بی گاه بر روی صفحه و در میانه بازی ظاهر می شوند که  شبیه آن ها را در بازی های دیگر دیده اید.

CHW

در عوض این بازی برتر از بازی های کریپتویی قصد دارد که از تیم های توکنی برای استفاده از این پلتفرم و آموزش دادن کاربران آن ها در رابطه با ارزهای دیجیتال، هزینه بگیرد. صرافی کوین بیس (Coinbase) که یکی از محبوب ترین انواع صرافی ارزهای دیجیتال در آمریکاست، کاری مشابه با همین بازی را انجام می دهد.

این صرافی کاربران را تشویق می کند که ویدیوهای آموزشی و انیمیشنی را درباره کوین های شرکای آن ها تماشا کنند. سپس صرافی کوین بیس به کاربران برای تماشای ویدیوها، پاداش می دهد. خود من به شخصه تا به حال تقریبا 20 دلار از همین کار به دست آورده ام.

بازی Coin Hunt World یکی از برترین بازی های کریپتویی بوده که در حال حاضر در حالت دسترسی اولیه قرار دارد. در زمان نگارش این مقاله، این بازی تنها در گوگل پلی و در دسترس کاربران اندرویدی قرار دارد. البته در آخر هم باید به این نکته مهم اشاره کنیم که یکی از بنیان گذاران این بازی، مدیرعامل صرافی بیترکس (Bittrex) بوده که یکی از پلتفرم های محبوب تریدینگ ارزهای دیجیتال به شمار می رود.

بازی کسب درآمد Fantom Wolf Game (نیازمند سرمایه اولیه)

اگر با مقداری پرداخت پیش از شروع بازی مشکلی ندارید، بازی Fantom Wolf Game یکی از بهترین بازی های کریپتویی برای شماست. نحوه عملکرد این بازی هم بسیار آسان است. گرگ های بازی به دنبال بره ها می دوند و بره ها هم بیش از حد ضعیف و آسیب پذیر هستند.

آنچه که این بازی از میان بازی های کریپتویی را بامزه می کند آن است که وقتی حیوانی را برای انبار خود خریداری می کنید، نمی دانید که گرگ گیر شما می آید یا گوسفند. قطعا گوسفندان رایج تر و گرگ ها کمیاب تر هستند. آنچه که به ریسک این بازی می افزاید آن است که در هنگام خرید حیوان، یک گرگ می تواند ناگهان از راه برسد و حیوانات شما را بدزدد.

همین بر ریسک این بازی برتر از میان بازی های کریپتویی می افزاید و در حقیقت هیجان آن را بالا می برد. به همین ترتیب شما ممکن است پول خود را از دست بدهید. در مقابل اگر معامله شما به راحتی و در آرامش انجام شود، گرگ یا گوسفند خریداری شده در کمال امنیت به انبار شما می رسند.

بازی کسب درآمد Fantom Wolf Game

دلیل آنکه این بازی از میان بازی های کریپتویی در حال کسب محبوبیت بیشتر و بیشتر است به خاطر پتانسیل درآمد مجهول بلند مدت آن است. هرچه گوسفند بیشتری در انبار شما باشد، ارز WOOL بیشتری به دست می آورید که یکی از ارزهای دیجیتال آتی محسوب می شود.

WOOL در لغت به معنای پشم است و جالب است بدانید که می توانید با چیدن پشم های گوسفندان خود، آن را به دست آورید. با افزایش قیمت این ارز، انبار دیجیتالی که دارید می تواند پاداش های مجهول واقعی را برای شما به ارمغان آورد که شما را شگفت زده می کند.

همان طور که پیش تر هم به آن اشاره کردیم، در حقیقت این گرگ ها هستند که بازی را پیش می برند. به همین دلیل هم این حیوانات بهترین حیوان این بازی از میان بازی های کریپتویی هستند و همه افراد آرزو دارند که این حیوان را داشته باشند. اما چرا؟ به خاطر اینکه هروقت بازیکنان پشم های گوسفندان خود را برای به دست آوردن پشم یا همان ارز WOOL می زنند، تمام گرگ ها 20% از این ارزها را به دست می آورند.

شایان ذکر است که این بازی در ابتدا به عنوان یک بازی اتریومی آغاز به کار کرد. اما همان طور که می دانید، شبکه اتریوم پر از هزینه های سنگین گس است که اصلا چیز ایده آلی برای بازیکنان به نظر نمی رسد. به دلیل همین هزینه ها که می توانست هرکسی را از انجام این بازی از میان بازی های کریپتویی نا امید کند، فورکی از این بازی به وجود آمد.

فورک ها در حقیقت نسخه های دیگری از نسخه اصلی هستند. این فورک بر روی شبکه فانتوم (Fantom) به وجود آمد. شبکه فانتوم، بلاک چینی با هزینه های گس کمتر است که اصلا شما را از لحاظ مالی، ورشکست نمی کند. اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم، بازی Fantom Wolf Game یکی از بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد است.

از دلایل برتر بودن آن هم می توان به NFTهای آن که همان گرگ ها و گوسفندان هستند، اشاره کرد. تمام این NFTها وسیله ای برای کسب درآمد به شمار می روند. شما حتی می توانید این توکن ها را در یکی از بازارهای NFT فانتومی به نام پینت سواپ (Paintswap) به فروش برسانید.

اگر مشتاق انجام این بازی هستید، انجام آن بسیار راحت است. برای بازی آن تنها کاری که باید انجام دهید آن است که کیف پول متامسک (Metamask) خود را به آن متصل کنید. به علاوه ما پیشنهاد می کنیم که حتما از کیف پول لجر نانو اس یا اکس هم به همراه کیف پول اصلی خود استفاده کنید تا امنیت آن را بالا ببرید.

بازی برای کسب درآمد با ارز دیجیتال

بازی های NFT: بازی های آینده

بازی های کریپتویی و NFT، آینده بازی ها هستند. زمانی که کارت های بازی پوکمون گو معروف بودند را به یاد می آورید؟ من و همکلاسی های من 10 دلار بسته های کارت های پوکمون را می خریدیم و دعا می کردیم که کارت های کمیابی به دست آوریم. به این صورت موجب حسادت دوستان خود می شدیم و در مبارزات کارتی، پوکمون های ضعیف تر را می بردیم.

هیاهو و اشتیاق به کارت های تریدینگ در آستانه ساخت بازگشتی غوغایی اما این بار به شکل بازی های NFT است. این بازی ها هم از برترین بازی های کریپتویی به شمار می روند که انقلابی عظیم را در صنعت گیمینگ به پا کرده اند.

در طول تحقیقاتی که انجام دادم، به بازی آکسی اینفینیتی (Axie Infinity) برخوردم. آکسی اینفینیتی یک بازی NFT بوده که از بازی پوکمون الهام گرفته شده است. گیم پلی اصلی این بازی شامل تیمی سه نفره با موجوداتی به نام آکسی و مجموعه ای از مهارت های مختلف است. شما می توانید این موجودات را به میدان مبارزه بفرستید تا با دیگر رقبا، رو به رو شوند.

بازی های کریپتویی آکسی اینفینیتی

آکسی اینفینیتی بدون شک یکی از محبوب ترین بازی های کریپتویی و کسب درآمد امروزه است. به همین دلیل هم من مشتاق بودم که بدانم دلیل این همه تبلیغ و محبوبیت چیست. با وجود این، وقتی فهمیدم که باید سه آکسی را خریداری کنم تا بازی را شروع کنم، فورا دلسرد شدم. چراکه از طرفی اگر بخواهید رقیب قابل و قدرتمندی باشید، آکسی های قدرتمند بازی اصلا ارزان نیستند.

وقتی قیمت قدرتمندترین و بهترین آکسی ها را دیدم، مغزم سوت کشید و حس کردم کیف پول من از وسط نصف شد. هر کدام از این آکسی ها در بازار بین 230,000 تا 312,000 دلار قیمت داشتند. همین شاید از برتری این بازی نسبت به دیگر بازی های کریپتویی بکاهد.

زمانی که این قیمت ها را دیدم با خود فکر کردم که واقعا چه کسی 300 هزار دلار برای چنین چیزی که فردا ممکن است به دست فراموشی سپرده شود پرداخت می کند؟ اما باور کنید یا نه، یکی از بازیکنان آکسی اینفینیتی برای خرید یک زمین مجازی با قیمت باورنکردنی 1.5 میلیون دلار خبرساز شد.

البته باید گفت که خریدهای میلیون دلاری در بازی آکسی اینفینیتی، پدیده ای معمولی نیستند. اما فعالیت های تریدینگ این بازی همچنان با وجود افرادی که تقریبا 200 تا 400 دلار برای هر آکسی خرج می کنند تا تیمی آماده برای مبارزه را بسازند، پدیده ای شگفت انگیز در این بازی از بازی های کریپتویی است.

بر اساس سایت CoinGecko، بازیکنان باید حداقل 690 دلار داشته باشند تا بتوانند بازی آکسی اینفینیتی را آغاز کنند. به علاوه باید گفت که این پلتفرم در اواسط ماه آگوست به یک میلیون کاربر فعال روزانه دست پیدا کرد.

بازی آکسی اینفینیتی در حال کسب درآمد است، اما مهم تر از آن باید راجع به موضوع دیگری صحبت کنیم. آنچه که در این بازی از میان بازی های کریپتویی مهم به نظر می رسد آن است که افراد در حال سرمایه گذاری پول های سخت به دست آمده خود بر روی هیولاهای عجیب، بدبو و گنده در یک بازی آنلاین احمقانه هستند.

اما چرا آن ها پول های خود را بر روی چنین چیزی سرمایه گذاری می کنند؟ در حقیقت سرمایه گذاری در اینجا کلمه ای مؤثر و کاربردی است. تحقیقی از سوی سایت CoinGecko آشکار کرد که 65% از بازیکنان آکسی اینفینیتی حداقل 151 توکن اسموس لاو پوشن (SLP) در روز به دست می آورند.

توکن SLP، یک توکن اتریومی است که می توان آن را از طریق بازی آکسی اینفینیتی که یکی از بازی های کریپتویی برتر است، به دست آورد. در زمان نگارش این مقاله، یک SLP برابر با 14 سنت است که یعنی بیش از نیمی از افراد در حال کسب 21 دلار روزانه هستند تا بتوانند بدین ترتیب، سرمایه گذاری اولیه خود را جبران کنند.

بازی های کریپتویی آکسی اینفینیتی

علاوه بر آن، بازیکنان می توانند آکسی های خود را در بازارهای NFT بین 200 تا 350 دلار بفروشند تا سود به دست آورند. آن ها حتی می توانند آکسی ها را با قیمت باورنکردنی 312,000 دلار هم بفروشند تا واکنش جالب و حتی مضحک خریداران پولدار را ببینند. من هم به همین دلیل باور دارم که بهترین بازی های کریپتویی به وجود آمده اند تا در این صنعت باقی بمانند و حتی در آینده هم بدرخشند.

در واقع این مدل تجارتی است که بازکنان را وسوسه می کند صدها دلار بر روی خریدهای درون بازی خرج کنند. بازیکنان هم در مقابل با کمال میل این کار را انجام می دهند؛ چرا که به آن به شکل یک سرمایه گذاری پرسود نگاه می کنند و نه ولخرجی الکی. این رویای هر توسعه دهنده بازی است.

بازی های کریپتویی فقط بازی و سرگرمی نیستند. برای برخی از افراد، این بازی ها وسیله امرار معاش محسوب می شوند. اخیرا یکی از مستندهای یوتیوب هم بر رشد محبوبیت بازی های کسب درآمد در کشورهای فقیرتری به خصوص فیلیپین، تأکید کرد.

مادر دو فرزند که به خاطر همه گیری کرونا کار خود را از داده بود گفت: «بازی آکسی اینفینیتی نیازهای روزانه ما را برطرف و قبض ها و بدهی های ما را پرداخت کرد. من واقعا از این بازی ممنون هستم؛ چرا که از جهاتی واقعا به ما کمک کرد.»

بازی های کریپتویی آکسی اینفینیتی

اگر چه که تمرکز من در این مقاله بر روی بازی آکسی اینفینیتی است اما بازی های کریپتویی کسب درآمد بی شمار بسیار خوب دیگری را هم پیدا کرده ام. بازی هایی که افراد در آن ها NFTهای ارزشمند را به امید آن می خرند که بتوانند در مدت طولانی، سود بسیار خوبی از آن ها بدست آورند. به علاوه این بازی ها تنها به پلتفرم های کارتی و تریدینگ محدود نشده و چیزی بیشتر و ارزشمندتر از این حرف ها محسوب می شوند.

علاوه بر این بازی ها، من چند بازی شبیه سازی رانندگی همچون Riot Racers و Revv Racing را هم کشف کردم. بازیکنان در این بازی های کریپتویی هم باید پیش از آنکه با دیگر رقبا مسابقه دهند، NFTهای ماشین را از پلتفرم اپن سی (OpenSea) خریداری کنند. البته همان طور که می دانید، هرچه ماشین جذاب تر باشد، قیمت آن هم بالاتر است و حتی می تواند تا 3,000 دلار هم برسد.

بازی کسب درآمد Blankos Block Party

تنها یک بازی NFT وجود دارد که می خواهم آن را به شما پیشنهاد دهم و آن هیچ بازی ای نیست جز: Blankos Block Party. این بازی که از بازی های کریپتویی برتر است، توسط تیمی به وجود آمده که پیش از این هم بازی های دیگری همچون Call of Duty، World of Warcraft و Guitar Hero را ساخته بودند.

این بازی، یک بازی عجیب و غریب و پویا با جهانی باز است. در هنگام بازی Blankos Block Party این طور به نظر می رسد که انگار در یک ماشین پین بال پر زرق و برق و رنگارنگ زندگی می کنید. نکته طلایی این بازی آن است که برای شروع آن حتی نیازی نیست که یک سکه هم خرج کنید.

بازی های کریپتویی Blankos Block Party

شما می توانید در این بازی به مبارزه با دیگر رقبا بپردازید، در پارتی های بلاکی برقصید و کارهای خیلی بیشتری با کاراکترهای سه بعدی به نام «بلانکوس» انجام دهید. بلانکوس (Blankos) یک NFT قابل بازی است که می توان آن را در این بازی از برترین بازی های کریپتویی به دست آورد و در بازارهای مربوطه نیز ترید کرد.

بازی Blankos Block Party یک بازی با گرافیک فشرده است. پس احتمالا باید لپ تاپ های گیمینگ به همراه موس یا دسته گیمینگ داشته باشید تا تجربه بهتری از این بازی کسب کنید. شرکت Mythical Games، منتشرکننده بازی Blankos Block Party است.

این شرکت همچنین با شرکت های DJ deadmau5 و برند لوکس Burberry قرارداد بسته است تا بازیکنان بیشتری را به سمت پلتفرم خود جذب کند. آکسی ها و کریپتو پانک ها (CryptoPunks) در حال حاضر از بازی های کریپتویی برتر و پربحث هستند. اما من احساس می کنم که بازی Bankos بازی بعدی است که در همه جا از آن صحبت خواهد شد.

جمع بندی

بازی های کریپتویی از جذاب ترین بازی های حال حاضر بازار هستند که در مقاله امروز، برترین آن ها را به شما معرفی کردیم. البته من هنوز نمی دانم که باید دقیقا چه حسی درباره این سروصدایی که بازی های کریپتویی برای کسب درآمد و NFT در این صنعت به پا کرده اند، داشته باشم.

فکر می کنم که این مسئله دقیقا به آن بستگی دارد که چطور قدرت های موجود برای اجرای آن ها برنامه ریزی می کنند. برای مثال، مرورگر Brave مدل مشابهی را به کار می گیرد. در این مدل که شبیه به بازی های کریپتویی برتر است، این مرورگر به کاربران خود برای تماشای تبلیغات، توکن بیسیک اتنشن (BAT) می دهد.

همان طور که پیش تر اشاره کردیم، من مدل تجاری کوین بیس را هم جستجو کردم. در این مدل هم کاربران ارزهای دیجیتال رایگان را از طریق مشاهده ویدیوهای آموزشی و انیمیشنی درباره توکن های تبلیغ کنندگان آن به دست می آورند.

بازی Coin Hunt World هم به نظر می رسد که می خواهد چنین مدل تجاری کسب درآمد مشابهی را دنبال کند. به همین دلیل هم به نظر من این بازی یکی از بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد است. توجه و اطلاعات ما ارزشمند است. به همین دلیل پلتفرم های بیشتری تمایل دارند که برای همین توجه و اطلاعات، به ما پول دهند.

اگر بخواهم دقیق تر بگویم، من همیشه نسبت به پلتفرم هایی که من را مجبور به خرید آیتم های درون بازی می کردند که برای پیشرفت بازی ضروری بودند، احساس تنفر می کردم. بسیاری از بازی های کسب درآمد هم از چنین فرمولی پیروی می کنند. اما این را هم متوجه می شوم که این فرمول در چنین بازی هایی کمی متفاوت است چرا که سازندگان آن ها می گویند:

«ببینید ما تنها کسانی نیستیم که پول در می آوریم، بلکه شما هم در این بین پول به دست می آورید.» اما از یاد نبرید که چه در این بازی ها و چه در دیگر بازی های کریپتویی، ممکن است همان طور که پول به دست می آورید، پول هم از دست بدهید.

برای مثال ممکن است آکسی شما امروز 250 دلار قیمت داشته باشد اما سال بعد تمام ارزش خود را از دست بدهد. توکن اسموت لاو پوشنی که آکسی بین بازیکنان خود پخش می کند، 14 سنت است. البته قیمت توکن این بازی برتر از بازی های کریپتویی تا پایان امسال ممکن است سقوط کند.

متقابلا، ارزش هر دوی این دارایی ها می تواند سر به فلک هم بکشد. اما باید در نظر داشته باشید که بازار ارزهای دیجیتال همیشه پر از نوسان است. چه ارزهای دیجیتال را دوست داشته باشید و چه نه، این ارزها مخصوصا در دنیای گیمینگ همچنان ماندنی هستند و جایی نمی روند.

در حقیقت NFTها مانند قطعه گم شده پازل در صنعت بازی جا گرفته اند. این توکن ها از لحاظ معنایی، توکن های قابل جمع آوری دیجیتال بلاک چینی و خاصی هستند که به چشم من اصطلاح «خرید درون بازی» را فریاد می زنند.

پیش از آنکه صنعت بازی بر روی هیاهو و تمایل NFTها سرمایه گذاری کنند، تنها مسئله زمان مطرح بود. اما امروزه بازی های کریپتویی و NFT به یکی از برترین راه های درآمدزایی در حین سرگرم شدن تبدیل شده اند. اگر شما هم می خواهید در حین لذت بردن از بازی و سرگرمی، درآمدزایی هم داشته باشید پس بازی های معرفی شده در مقاله امروز را از دست ندهید. ما بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد را با مزایای آن ها را به شما ارائه دادیم.

منبع

laptopmag

نظر بدهید

مقالات آموزشی

سبد خرید