خانهوبلاگمقالاتآموزشیبهترین ربات های تریدر ارز دیجی...

ربات تریدر ارز دیجیتال

بهترین ربات های تریدر ارز دیجیتال؛ چرا و چطور از ربات ترید استفاده کنیم؟

ارزهای دیجیتال با نوسانات باورنکردنی شناخته شده اند؛ به نحوی که قیمت ها حتی در عرض چند دقیقه به شدت نوسان دارند. از طرفی سرمایه گذاران در سراسر جهان این فرصت را دارند که در هر ساعت از روز در معاملات ارزهای دیجیتال شرکت کنند. در مجموع، این عوامل اثربخشی تجارت ارز دیجیتال انسانی را از چند جهت محدود کرده و بنابراین به ربات تریدر ارز دیجیتال نیاز است. اما چرا؟

اولا، سرمایه گذاران در بسیاری از موارد نمی توانند به اندازه کافی نسبت به تغییرات قیمت آگاه بوده و در زمان درست، واکنش نشان دهند تا معاملات بهینه ای را که از نظر تئوری در دسترس آنهاست، داشته باشند. کاهش سرعت مبادلات و زمان معاملات این مشکل را تشدید می کند. دوما سرمایه گذاران به سادگی نمی توانند زمان لازم را برای داشتن بهترین معاملات در بازار ارزهای دیجیتال اختصاص دهند. انجام این کار مستلزم نظارت شبانه روزی صرافی های ارزهای دیجیتال در سراسر جهان است؛ که قاعدتا این امر ممکن نیست.

خوشبختانه برای بسیاری از سرمایه گذاران، راهکارهایی برای این مسائل وجود دارد. یکی از اولین راه‌ حل‌ ها، ربات‌ها یا ابزارهای خودکاری است که معاملات را از طرف سرمایه‌ گذاران انسانی انجام می ‌دهند. امروزه بحث ربات‌ های تریدر ارز دیجیتال به شدت داغ است و استفاده از آن‌ ها، همان ‌طور که دلایلی برای حذف کامل آن ها وجود دارد، توجیهاتی نیز دارد.

در این مقاله ابتدا توضیح می دهیم ربات تریدر ارز دیجیتال چیست و انواع مختلف آن کدام اند. سپس به این موضوع می پردازیم که ربات های تریدر ارز دیجیتال چطور کار می کنند و مزایای استفاده از آن چیست. در پایان نیز راهنمایی تان خواهیم کرد که بهترین ربات های تریدر کدام هستند و چطور می توانید خودتان ربات تریدر بسازید. تا انتها همراه ما باشید.

ربات تریدر ارز دیجیتال چیست؟

ربات های تریدر ارز دیجیتال مجموعه ‌برنامه ‌هایی هستند که سرمایه گذاران برای خودکارسازی معاملات ارزهای دیجیتال آن ها را طراحی می کنند. معمولا روند معاملات به این نحو است که سرمایه‌ گذار یا تریدر باید به آمارهای بازار که نقش مهمی در معاملات دارند، توجه کند و سپس انتخاب کند که کدام ارز دیجیتال را در چه زمانی بخرد یا بفروشد. ربات های تریدر ارز دیجیتال به راحتی می توانند تجزیه و تحلیل و تفسیر آمار بازار را به طور خودکار انجام دهند. این ربات ها می‌ توانند داده ‌های بازار را جمع‌ آوری و تفسیر کنند، و سپس با محاسبه و در نظر داشتن ریسک بالقوه بازار، برای خرید یا فروش ارزهای دیجیتال تصمیم بگیرند.

استفاده از ربات تریدر ارز دیجیتال درست مانند استخدام یک متخصص برای انجام معاملات شماست؛ به این معنا که دیگر لازم نیست کار خاصی انجام دهید و در عین حال شاهد سود دهی و رشد سرمایه خود خواهید بود. به عنوان مثال، می ‌توانید یک ربات تریدر کریپتو طراحی کنید تا وقتی قیمت از حد مشخصی کمتر شد، بیت‌ کوین بیشتری برای شما خریداری کند. ربات های تریدر ارز دیجیتال اغلب می توانند در زمان شما صرفه جویی کنند و نسبت به استخدام متخصصان انسانی مقرون به صرفه تر هستند.

ربات تریدر ارز دیجیتال چیست؟

انواع ربات های مورد استفاده در ارزهای دیجیتال

ربات های تریدر ارز دیجیتال بسیار قابل تنظیم هستند؛ به این معنا که می توانید الگوریتم را بر اساس برنامه های سرمایه گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت خود تنظیم کنید. در این بخش برخی از محبوب ترین ربات ‌های تریدر ارز دیجیتال را معرفی می کنیم.

ربات تریدر ارز دیجیتال آربیتراژ

یکی از محبوب ‌ترین انواع، ربات های تریدر ارز دیجیتال آربیتراژ است که قیمت‌ ها را در انواع صرافی‌ های ارز دیجیتال مقایسه می‌ کند. سپس معاملات را انجام می دهد تا از اختلاف قیمت سود ببرد. با توجه به نوسانات زیاد در بازار ارزهای دیجیتال، ربات ‌های آربیتراژ به تنظیم خودکار سفارش‌های خرید و فروش در زمانی که فرصتی برای کسب سود وجود دارد، کمک می ‌کنند.

ربات های تریدر روند

همان طور که از نام آن پیداست، این ربات ها حرکت یک دارایی خاص را قبل از اجرای سفارش خرید یا فروش روی آن در نظر می گیرند. اگر روند نشان دهنده افزایش قیمت باشد، ربات تریدر ارز دیجیتال موقعیت خریدی را آغاز می کند. به طور مشابه هنگامی که قیمت کاهش می یابد، ربات موقعیت فروش می گیرد.

ربات های وام دهنده کوین

این ربات ها به شما امکان می دهند سکه هایی را به عنوان وام به معامله گران مارجین قرض دهید که با بهره بازگردانده می شود. ربات‌ های وام دهنده سکه یا کوین به شما کمک می‌ کنند این فرآیند را خودکار کنید. در نتیجه زمان کمتری را صرف جستجوی نرخ بهره مناسب خواهید کرد و به این طریق به شما کمک می‌ کند نرخ ‌های بهتری دریافت کنید.

با این حال توجه داشته باشید که ربات ‌های تریدر ارز دیجیتال صرفا ابزارهایی برای خودکارسازی معاملات هستند. اما ممکن است برای همه مناسب نبوده و خوب کار نکنند. بنابراین مهم است که قبل از انتخاب ربات ها، خوب تحقیق کنید؛ چرا که حتی ممکن است با استفاده از ربات ضرری متوجه سرمایه تان شود.

در واقع استفاده از ربات ها با تمام مزایای آن، ریسک های بسیاری دارد. برای مثال خطاهای برنامه نویسی می تواند کارایی این ربات ها را مختل کند. به خاطر داشته باشید که ربات ها بر اساس شرایط و اقدامات تعیین شده توسط شما کار می کنند. بنابراین، شما باید درک خوبی از ارز دیجیتال و یک استراتژی سرمایه گذاری مناسب داشته باشید تا یک ربات ترید اتوماتیک ارز دیجیتال به نفع شما عمل کند.

ربات ترید ارز دیجیتال

چه موقع باید از ربات تریدر ارز دیجیتال استفاده کنیم؟

وقتی صحبت از ربات های تریدر ارز دیجیتال می شود، امکانات بی پایان هستند. ربات ‌های متعددی برای تعادل مجدد، مدیریت پورتفولیو، جمع‌آوری داده ‌ها، مسیریابی سفارشات هوشمند یا هر چیز دیگری وجود دارد. هر کاری که می خواهید انجام دهید، احتمالا رباتی در جایی وجود دارد که آن را انجام می دهد.

اما این بدان معنا نیست که ما باید از یک ربات تخصصی برای انجام هر کار کوچکی که می خواهیم انجام دهیم استفاده کنیم. هدف این است که کارهای بزرگی را پیدا کنید که بسیار زمان بر و یا پیچیده ترین کارهایی هستند که تاکنون خودتان انجام می دادید.

در واقع قبل از اینکه شروع به جستجوی یک ربات کنید، به دست و پاگیر ترین جنبه های تجارت ارزهای دیجیتال برای شخص خودتان فکر کنید. تک تک کارهایی را در طول روز انجام می دهید، در نظر بگیرید. سپس فهرست کوتاهی از مهم ترین وظایفی که دوست دارید خودکار انجام شوند، تهیه کنید تا در طول روز زمان کمتری را با سبد ارزهای دیجیتال خود صرف کنید. در این بخش به موارد و موقعیت هایی اشاره می کنیم که در آن استفاده از ربات تریدر ارز دیجیتال توصیه می شود.

انجام وظایف تکراری با ربات تریدر ارز دیجیتال

انجام چندین باره یک کار تکراری به این معناست که شما بیشتر از زمانی که لازم است، برای آن وقت صرف می کنید. تصور کنید یک راه واقعی برای کپی پیست این کار وجود دارد. به این صورت که کاری را که انجام دادید کپی کنید و دفعه بعد دوباره تکرار کنید.

این دقیقا همان کاری است که می توان با یک ربات تریدر ارز دیجیتال انجام داد. یک بار آن کار خاص را انجام دهید و سپس ربات را طوری تنظیم کنید که آن کار بارها و بارها تا زمانی که می خواهید، تکرار شود. حق دارید که از این قابلیت ربات تریدر ارز دیجیتال هیجان زده شوید.

تصور کنید جایی متوجه می شوید که تعادل های مجدد 1 ساعته (ری بالانس کردن) از فرکانس های تعادل مجدد جایگزین بهتر است. سپس تصمیم می گیرید هر ساعت یک بار سبد سهام خود را مجددا متعادل کنید. این بدان معناست که هر 1 ساعت، شما باید درصد هر یک از دارایی های موجود در پرتفوی خود را محاسبه و معاملات بهینه را تعیین کنید. در واقع برای انجام این معاملات باید تمام مدت آنلاین بمانید. بیایید صادق باشیم، این کار غیر ممکنی است و حتی اگر ممکن بود، هر آدم عاقلی با با این حد از تکرار دیوانه می شد.

ربات های تریدر ارز دیجیتال با تکرار مشکلی ندارند. در واقع، این مورد یکی از اولین دلایلی است که مهندسان نرم افزار یک کار را خودکار می کنند. یک ربات تریدر ارز دیجیتال بسازید و نمونه کارها را برای همیشه خودکار کنید. به این ترتیب دیگر از کارهای تکراری خبری نخواهد بود!

انجام وظایف تکراری با ربات تریدر ارز دیجیتال

افزایش دقت معاملات با ربات تریدر ارز دیجیتال

تجارت یک بازی دقیق است. تریدرهای تازه وارد ممکن است دقت کافی برای جابجایی و خروج از موقعیت ها نداشته باشند، اما با کسب تجربه بسیاری از معامله گران ضرورت دقیق بودن را درک می کنند. هر معامله ای می تواند تاثیر بسیاری داشته باشد؛ بنابراین باید معاملات را با دقت انتخاب کنید. ربات های تریدر ارز دیجیتال این دقت را فراهم می کنند.

بیایید یک نمونه سناریو را در نظر بگیریم. فرض کنید می خواهیم DOGE را زمانی بفروشیم که قیمت ارز بیت کوین دقیقا به 100000 دلار می رسد. انجام این کار به صورت دستی به مهارت و حوصله باورنکردنی نیاز دارد. اجرای دستی این استراتژی احتمالا منجر به این شود که ما تصادفا نشانه خود را از دست بدهیم و زمانی که بیت کوین به 100010 دلار رسید، DOGE را بفروشیم. این بد نیست، اما دقیقا همان استراتژی که ما می‌خواستیم اجرا کنیم، نبود. عدم دقت در این مورد به خصوص به این معناست که ما در نهایت برنامه را دنبال نکردیم.

در عوض اجرای یک استراتژی دقیق برای ربات های تریدر ساده است. ربات تریدر ارز دیجیتال به راحتی می تواند بازار را تحت کنترل داشته باشد و معامله را دقیقا در زمان درست آن انجام دهد. ربات ها برای این نوع استراتژی ها دقیق، سریع و قابل اعتماد هستند.

انجام کارهای زمان بر با ربات تریدر ارز دیجیتال

در این دنیای شلوغ امروزی، همه ما وظایفی داریم که روزانه باید انجام دهیم. ما زمانی نداریم که هر لحظه بیدار پشت کامپیوتر باشیم و مطمئن شویم که روند معاملات ما مسیر درستی را طی می کند.

در یکی از مثال های قبلی، درباره اهمیت استفاده از ربات تریدر ارز دیجیتال برای تعادل مجدد پورتفولیو در هر ساعت توضیح دادیم. از طرف دیگر هر تعادل مجدد یا ری بالانس حدود 15 دقیقه یا بیشتر طول می کشد. اگر سبد متنوعی داشته باشید، حتی بیشتر از این زمان لازم است. این کار نه تنها تکراری است، بلکه بسیار زمان بر خواهد بود. استراتژی های معاملاتی بی شماری در این راه دست و پا گیر هستند.

ربات های تریدر ارز دیجیتال مثل شما نیستند و کار دیگری ندارند که انجام دهند. تنها وظیفه آن ها این است که این استراتژی های وقت گیر را برای شما اجرا کنند. از آن جایی که ربات های تریدر بر روی رایانه اجرا می شوند، محاسبات در یک لحظه اتفاق می افتد و فرآیند معاملات در یک چشم به هم زدن انجام می شود. بنابراین تنها کافی است کارهای زمان بر خود را به ربات های تریدر ارز دیجیتال بسپارید!

انجام کارهای زمان بر با ربات تریدر ارز دیجیتال

استفاده از ربات تریدر ارز دیجیتال در بازارهای 7/24

بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته فعال است. صرافی ها شب ها تعطیل نمی شوند. حتی زمانی که یک صرافی برای به ‌روزرسانی از کار می‌ افتد، هنوز صدها تریدر آنلاین در حال معامله هستند. این بازار 24 ساعته این امکان را برای شما فراهم می کند که نتوانید همیشه بر سبد سهام خود نظارت داشته باشید.

وقتی نمی توانید همیشه در این بازار حضور داشته باشید، دو گزینه وجود دارد: با عواقب عدم حضور در کنار همه موقعیت ها برای سبد سهام خود را بپذیرید و یا استراتژی خود را با یک ربات تریدر ارز دیجیتال خودکار کنید. اکثر معامله گران گزینه ای را انتخاب می کنند که به آن ها اجازه دهد شب ها راحت بخوابند.

این بدان معنا نیست که استراتژی شما شبانه روز باید یکسان باشد. ممکن است در طول روز یک استراتژی پورتفولیو و در شب استراتژی متفاوتی داشته باشید. استراتژی شما هر چه که باشد، ربات‌ های تریدر ارز دیجیتال می ‌توانند به شما کمک کنند آن را خودکار کنید و به این ترتیب دیگر هنگام خواب نگرانی این که «چه می شود» را نداشته باشید.

استفاده از ربات به دلیل پیچیدگی معاملات ارز دیجیتال

در نهایت حتی اگر تکرار، زمان بر بودن و دقت کافی دلایل موجهی نبود که شما را به سمت استفاده از ربات ‌تریدر ارز دیجیتال سوق دهد، باز هم عامل دیگری به نام پیچیدگی وجود دارد. اجرای برخی استراتژی ها به دلیل پیچیدگی محض، از نظر فیزیکی برای انسان غیرممکن است.

برای مثال الزامات برای مسیریابی موثر معاملات از طریق جفت های معاملاتی متعدد به صورت هوشمند بی شمار است. در واقع ما نیاز به نظارت بر هر جفت معاملاتی در کل بازار داریم تا زمان، مقدار دارایی و قیمت بهینه برای یک معامله را تعیین کنیم. در مرحله بعد، باید محدودیت‌ های زمانی را برای تکمیل مسیریابی قبل از تغییر شرایط بازار لحاظ کنیم. سپس باید معاملات را برای انجام اولین مرحله از سفارش خود انجام دهیم. در نهایت با تمام این کارها ما فقط توانسته ایم 100 دلار جابجا کنیم و در مجموع باید 100000 دلار جابجا شود.

معاملات ارزهای دیجیتال یک مجموعه مهارت پیچیده است که در نتیجه برخی اشتباهات به دست آمده و مستمرا باید بهبود یابد. حتی با وجود تجربه‌ ای که تا به حال در این بازار دارید، برخی از استراتژی‌ ها حتی برای ماهر‌ترین معامله‌گران نیز دور از دسترس هستند. در واقع استراتژی های پیچیده باید با استفاده از ربات های تریدر ارز دیجیتال خودکار شوند. بدون این ربات ها، اجرای استراتژی امکان پذیر نخواهد بود.

آیا ربات های ارز دیجیتال بهتر از انسان ترید می کنند؟

هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ منجر به توسعه و تکامل دائمی ربات‌ های تریدر ارز دیجیتال می شوند، اما هنوز راه زیادی برای شکست غریزه انسانی وجود دارد.

بعید است که یک ربات تریدر بتواند تهدید فاجعه باری برای دنیای ارز دیجیتال را شناسایی کند یا اهمیت فناوری های نوظهور را بسنجد. همچنین لازم به ذکر است که اگر قرار بود همه از همان استراتژی ارائه شده توسط یک ربات تریدر ارز دیجیتال استفاده کنند، هیچ کس آن مزیت بسیار مهم را که منجر به سودآوری می شود، نخواهد داشت.

گفته می شود برخی از ربات های سفارشی قابلیت جست و جوی شبکه های اجتماعی برای اخبارهایی با کلمات کلیدی خاص را دارند. این قابلیت به خودی خود می ‌تواند برای سرمایه گذاران بسیار ارزشمند باشد. اما در صورتی که پست گفته شده صرفا یک «خبر جعلی» و یا ادعای نسبتا خوش‌ بینانه ای از یک استارت‌ آپ تازه ‌کار ارز دیجیتال باشد، استفاده از این ربات تریدر به تنهایی خطرناک خواهد بود.

در نتیجه، برخی از ربات ها در تلاش برای دستیابی به بهترین ها هستند. خدماتی مانند Cryptohopper سرمایه‌ گذاران را قادر می ‌سازد تا با استفاده از شاخص‌ های حرفه ‌ای و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال به ‌طور خودکار خرید و فروش کنند. این ربات همچنین امکان دسترسی به تحلیلگران تکنیکال شخص ثالث را فراهم می کند. این تحلیلگران هشدارهایی درباره سرمایه گذاری های خوش بینانه ارسال می کنند که ربات می تواند به طور خودکار از طرف کاربر بر اساس آن ها عمل کند. این قابلیت فضای بیشتری در اختیار انسان که برای تحلیل فاندامنتال مورد نیاز است، می گذارد. می توان ادعا کرد که ترکیب استفاده از ربات تریدر ارز دیجیتال و نیروی انسانی بهترین است.

آیا رباتها بهتر از انسان ترید می کنند؟

معرفی بهترین ربات های تریدر ارز دیجیتال

در این بخش بهترین ربات تریدر ارز دیجیتال را معرفی می کنیم و توضیح می دهیم هر ربات چه قابلیت هایی دارد. تمامی ربات های معرفی شده ربات تریدر بایننس هم هستند و به عبارتی به این صرافی متصل می شوند. بنابراین اگر از این صرافی استفاده می کنید، این ربات ها را از دست ندهید.

اما اگر صرافی مورداستفاده شما کوینکس است و به عبارتی به دنبال ربات تریدر coinex هستید، پیشنهاد ما ربات های تریدر ارز دیجیتال Bitsgap و Gunbot است.

بهترین ربات تریدر برای معاملات با حجم بالا: پایونکس (Pionex)

پایونکس یک صرافی ارز دیجیتال با ربات‌ های تریدر ارز دیجیتال داخلی است. شما می توانید در این صرافی به 18 ربات تریدر منحصر به فرد دسترسی داشته باشید و رایگان ثبت نام کنید. این ربات ها به شما امکان می دهند استراتژی سرمایه گذاری خود را خودکار کنید تا دیگر نیازی به نظارت مداوم بر بازار نباشد.

پایونکس کمیسیون معاملاتی کمی داشته و برنامه موبایل کاملی است. ما معتقدیم این ربات یک گزینه عالی برای سرمایه گذارانی که در حجم بالا و با موبایل کار می کنند، خواهد بود.

با وجود اینکه پایونکس از معاملات دستی با تبدیل کریپتو به کریپتو پشتیبانی می کند، اما محصول اصلی آن ربات تریدر آن است. ربات تریدر ارزهای دیجیتال پایونکس برنامه خودکاری است که در صورت برآورده شدن شرایط خاص و از پیش تعریف شده بازار، سفارشات خرید و فروش را بدون دخالت شما اجرا می کند.

انواع ربات های تریدر پایونکس شامل موارد زیر است:

  • ربات تریدر گرید به کاربران امکان می دهد در یک محدوده قیمتی خاص خرید ارزان داشته و با قیمت بالا بفروشند.
  • Leveraged Grid Bot تا 5 برابر اهرم یا لوریج ارائه می دهد.
  • ربات Spot-Futures Arbitrage به سرمایه گذاران خرد کمک می کند تا با ریسک کم درآمد غیرفعالی داشته باشند. بازده تخمینی برای این استراتژی 15 تا 50 درصد نرخ سود سالیانه است.
  • ربات تریدر ارز دیجیتال Martingale فروش یک باره را برای گرفتن سود نوسانات انجام می دهد.
  • ربات میانگین هزینه دلار (DCA) خریدهای مکرر را در فواصل زمانی منظم تنظیم می کند تا اثرات نوسانات را جبران کند.
  • به علاوه، ربات Smart Trade terminal به معامله‌گران اجازه می‌ دهد تا حد ضرر را تنظیم کنند، سود ببرند و درصورت لزوم از معامله ای کنار بکشند.

شما می توانید از همین لینک سایت Pionex این ربات های تریدر ارز دیجیتال را امتحان کنید.

بهترین ربات تریدر برای استراتژی های از پیش تعیین شده: کوین رول (Coinrule)

وقتی نوبت به ارائه گسترده ‌ترین طیف استراتژی ‌های معاملاتی از پیش تعیین‌ شده می ‌رسد، Coinrule بهترین ربات ترید ارز دیجیتال خواهد بود. در حال حاضر این ربات تریدر کریپتو به کاربران اجازه می دهد تا سرمایه گذاری را با بیش از 150 الگوی معاملاتی سفارشی کنند که وقتی شرایط بازار پارامترهای از پیش تعریف شده را برآورده می کند، به طور خودکار اجرا می شود. از تراکم گرفته تا استراتژی‌ های نگهداری بلندمدت و تنظیمات توقف ضرر، Coinrule دائما قالب ‌های جدیدی را به پلتفرم خود اضافه می‌ کند.

تعداد قالب ‌هایی که به آن‌ ها دسترسی خواهید داشت بسته به طرحی که انتخاب می‌ کنید متفاوت است. با این حال Coinrule یک ربات ترید ارز دیجیتال رایگان با 7 الگوی استراتژی رایگان و تا 3000 دلار در حجم معاملات ماهانه ارائه می‌دهد. بسته‌ های پولی بیشتر شامل ویژگی ‌هایی مانند گزینه ‌های نموداری پیشرفته، استفاده نامحدود از قالب و حتی آموزش ‌ها و درس ‌های معاملاتی one-on-one است.

بهترین ربات تریدر برای استراتژی های از پیش تعیین شده: کوین رول (Coinrule)

بهترین برای اتصال به صرافی های کریپتو: شریمپی (shrimpy)

نرم افزار ترید خودکار ارز دیجیتال shrimpy به عنوان برترین سرویس مدیریت سبد ارزهای دیجیتال در این بازار شناخته می شود. برخلاف اکثر برنامه ها، Shrimpy به طور فعال معاملاتی را براساس استراتژی های مدیریت پرتفولیو انجام می دهد. ساده ترین این استراتژی ها تعادل مجدد سبد و ایجاد شاخص ارز دیجیتال است.

علاوه بر این کاربران Shrimpy می توانند در یک تجارت اجتماعی که برای معامله گران تازه کار طراحی شده، شرکت کنند. به این صورت که سرمایه گذاران می توانند با کلیک بر یک دکمه، استراتژی های معاملاتی معامله گران حرفه ای ارزهای دیجیتال را کپی کنند.

Shrimpy علاوه بر مدیریت پورتفولیو از طریق UI، گزینه ‌های مناسبی را هم برای توسعه‌ دهندگان ارائه می‌ دهد تا استراتژی‌ های خود را از طریق APIهای برنامه Shrimpy یا APIهای Universal Crypto Ex خودکار کنند. APIهای Universal Crypto Exchange ابزارهایی را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهند تا ربات های تریدر ارز دیجیتال خود را از ابتدا بسازند.

در عرض 5 دقیقه می توانید در این ربات تریدر ارز دیجیتال ثبت نام کنید، کلیدهای API را وارد کنید، نمونه کارها را انتخاب کنید و استراتژی خود را خودکار کنید. هدف Shrimpy این است که زندگی شما را با خودکار کردن معاملات به روشی که برای همه منطقی باشد، تسهیل کند.

هزینه ربات

هزینه Shrimpy از 13 تا 19 دلار در ماه متغیر است که شامل استفاده از هر امکاناتی مانند تجارت، نمایه سازی، بک تست پورتفولیو، برنامه اجتماعی (برای دنبال کردن و کپی کردن نمونه کارهای سایر کاربران)، دسترسی به API، لیست سفید IP و موارد دیگر است.

صرافی های پشتیبانی شده

KuCoin, Bittrex, Bittrex Global, Coinbase Pro, Binance, Kraken, Poloniex, Huobi, Gemini, Bibox, BitMart, Huobi Global, HitBTC, OKEX, Bitstamp

بهترین ربات تریدر: کریپتو هاپر (Cryptohopper)

همان طور که می دانید بازار ارزهای دیجیتال دائما در حال حرکت است؛ حتی در زمان ‌های کوتاه مدتی که به یک ربات تریدر ارز دیجیتال تکیه می‌ کنید، می‌ تواند منجر به از دست رفتن سود شود. Cryptohopper یک ربات تریدر 24 ساعته است که خدمات خود را به طور کامل با استفاده از فضای ذخیره سازی ابری میزبانی می کند. این بدان معنی است که این ربات هیچ وقت از کار نمی افتد و تمام آپدیت ها بدون وقفه برای معاملات شما ارائه می شود. حتی زمانی که آفلاین هستید، حساب کریپتو هاپر شما به کار خود ادامه خواهد داد.

همچنین کریپتو هاپر فرآیند راه اندازی آسانی دارد که در آن نیازی به اطلاعات کارت اعتباری برای ثبت نام نیست. به سادگی می توانید در این ربات ثبت نام و سرمایه گذاری را شروع کنید.

بهترین ربات تریدر: کریپتو هاپر (Cryptohopper)

بهترین برای استراتژی های خودکار: ترالیتی (Trality)

Trality پلتفرمی برای همه کسانی است که می خواهند الگوریتم های بسیار پیچیده و فوق خلاقانه را در یک زیرساخت آموزشی و جامعه محور ایجاد کنند. این پلتفرم در سال 2019 در وین تاسیس شد و طولی نکشید که به یکی از محبوب ‌ترین انتخاب‌ ها در سراسر جهان برای معامله ‌گران مبتدی و پیشرفته تبدیل شد.

سازندگان این ربات تریدر ارز دیجیتال برای کسانی که نمی‌ دانند چگونه الگوریتم ‌های معاملاتی پیشرفته را کدنویسی کنند، ابزاری پیشرفته به نام Rule Builder ایجاد کردند؛ یک رابط کاربری گرافیکی که به شما امکان می‌دهد منطق ربات تریدر خود را با درگ و دراپ کردن اندیکاتورها و استراتژی‌ ها بسازید.

برای کاربران پیشرفته ای که کدنویسی پایتون را می دانند، ویرایشگر کد مبتنی بر مرورگر Trality پیشرفته ترین در نوع خود است. این ابزار به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا از دانش کدنویسی خود برای ایجاد استراتژی های پیچیده و پیشرفته ایمن و سریع استفاده کنند.

هر دو این ابزارها به شما امکان می‌ دهند تا تست های سریعی را انجام دهید. بنابراین می ‌توانید الگوریتم ‌های خود را قبل از تنظیم ربات جدید خود در یک بازار زنده اعتبار سنجی کنید و بدون استفاده از پول واقعی، با کاغذ معامله کنید تا ببینید در حال حاضر این استراتژی ها چطور کار می ‌کند. شروع استفاده از Trality کاملا رایگان است.

بهترین برنامه موبایل: کریپتو هیرو (CryptoHero)

CryptoHero پلتفرم منحصر به فردی با وب سایت و تجربه کاربری زیباست که با این وجود، اپلیکیشن موبایل آن ها از آن هم بهتر است. دانلود این برنامه آسان است، گوشی شما را بیش از حد داغ نکرده و از حافظه بیش از حد استفاده نمی کند. همچنین سرعت لود شدن آن آهسته نیست.

هنگامی که برای CryptoHero ثبت نام می کنید، می توانید قبل از شروع معاملات خود پلتفرم پایه یا پولی را انتخاب کنید.

این اپلیکیشن موبایل آموزش ساده ای دارد که به شما کمک می کند اولین ربات تریدر ارز دیجیتال خود را بسازید و سرمایه گذاری کنید. همان طور که معاملات به طور خودکار انجام می شود، می توانید داشبورد خود را بررسی کنید تا سفارشات فعال، سود به دست آمده، نسبت W/L و تعداد کل معاملات خود را مشاهده کنید. دسترسی به تمام این اطلاعات بدون جستجو در یک رابط گیج کننده آسان است.

در واقع CryptoHero به شما این امکان را می‌دهد تا بدون تجربه زیاد وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید. به ‌علاوه، می ‌توانید به‌ جای اینکه ساعت ‌ها پشت رایانه‌تان بنشینید، آن را با خود در اپلیکیشن موبایلی داشته باشید. اگر اغلب در سفر و رفت و آمد هستید، یا ترجیح می ‌دهید سرمایه‌ گذاری در ارزهای دیجیتال را به عنوان یک سرگرمی تلقی کنید یا حتی صرفا اگر می‌ خواهید سرمایه ‌گذاری‌ های خود را در یک دستگاه محدود کنید، این برنامه مفید خواهد بود.

بهترین برنامه موبایل: کریپتو هیرو (CryptoHero)

بهترین ربات برای سوشال تریدینگ: واندر بیت (WunderBit)

این صرافی بیت کوین که مستقر در استونی WunderBit است، معاملات ارزهای دیجیتال دارای مجوز معتبر و تنظیم شده ای را ارائه می دهد. این شرکت به مشتریان خود اجازه می دهد تا بیت کوین را با خیال راحت و مطمئن با بهترین نرخ ارز خریداری و بفروشند.

همچنین WunderBit از سوشال تریدینگ پشتیبانی می کند؛ به این معنی که شما می توانید به عنوان یک تریدر یا سرمایه گذار ثبت نام کنید. اگر به عنوان یک تریدر ثبت نام کنید، سرمایه گذاران می توانند به شما اجازه مدیریت سرمایه گذاری های خود را بدهند.

به‌عنوان یک سرمایه‌گذار، می ‌توانید 1 یا چند تریدر را به عنوان ربات تریدر بیت کوین به انتخاب خود دنبال کنید و استراتژی‌ های معاملاتی آن ها را به عنوان کمیسیون کسر کنید، که فقط از معاملات سودآور کسر می‌شود. اگر قبلا معامله نکرده اید، ممکن است بخواهید از این گزینه استفاده کنید.

کارمزدها و کمیسیون های WunderBit بسته به نوع تراکنشی که انجام می دهید متفاوت است.

بهترین ربات برای تازه کارها: باتز فولیو (Botsfolio)

Botsfolio، یک ربات تریدر قدرتمند ارز دیجیتال است که به شما امکان می دهد بدون مهارت های کدنویسی یا ترید با 3 مرحله ساده زیر ترید خود را شروع کنید:

  1. هدف سرمایه گذاری خود را تعیین کنید. برای این کار باید به چند سوال پاسخ دهید تا متوجه شوید نحوه تخصیص سرمایه گذاری در استراتژی های مختلف ترید ارز دیجیتال به چه صورت است.
  2. صرافی خود را وصل کنید. مبلغی را که برای سرمایه گذاری در نظر دارید، به صرافی ارز دیجیتال خود واریز کرده و Botsfolio را ظرف چند دقیقه راه اندازی کنید.
  3. آپدیت ها را انجام دهید. ربات های تریدر به طور خودکار از حساب شما معامله می کنند. می‌توانید فعالیت ‌های معاملاتی خودکار ارزهای دیجیتال خود را در داشبورد بصری Botsfolio دنبال کنید.

بهترین برای تازه کارها: باتز فولیو (Botsfolio)

بهترین ربات تریدر برای تجربه همه جانبه: کوادنسی (Quadency)

Quadency ساخت یک استراتژی معاملاتی، فعالیت در تمام صرافی های برتر و دسترسی به تمام دارایی هایی که می خواهید بخرید، بفروشید و یا درباره آن ها تحقیق کنید و موارد دیگر را برای شما آسان می کند.

می‌توانید تمام دارایی ‌های خود را در هر صرافی و کیف پولی که استفاده می ‌کنید، بدون دانلود میلیون ‌ها برنامه و سردرگم شدن در این فرآیند، بررسی کنید. نمودارهای پیشرفته و غربالگری بازار یکپارچه، بهترین راه برای بررسی عمیق کوین های مورد علاقه شما هستند.

سخن پایانی

در این مقاله به طور کامل توضیح دادیم که ربات تریدر ارز دیجیتال چیست، چطور کار می کند و چه مزایایی دارد. همچنین بهترین ربات های موجود را معرفی کردیم. اگر سوالی در این باره دارید، خوشحال می شویم در بخش دیدگاه ها پاسخگوی شما باشیم.

منابع

investopedia

finextra

cnbctv18

academy.shrimpy

cointelegraph

benzinga

نظر بدهید

مقالات آموزشی

سبد خرید