خانهوبلاگمقالاتآموزشیبهترین ارز دیجیتال ارزان برای ...

بهترین ارز دیجیتال ارزان

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری در بازار کدام است؟

این روزها ارزهای رمزنگاری شده محبوبیت بسیار زیادی در بین سرمایه گذاران پیدا کرده و همین موضوع باعث محبوبیت این بازار شده است. در این بین اما یکی از سوالات مهمی که همواره پرسیده می‌شود این است که بهترین ارز دیجیتال ارزان در بازار کدام است، چرا که اکثر رمز ارزهای مشهور توانسته اند قیمت بالایی پیدا کنند و همین موضوع باعث شده تا یکی از سوالات مهم این باشد که بهترین ارز دیجیتال ارزان چیست. پس با ما همراه باشید تا شما را با بهترین ارز دیجیتال ارزان آشنا کرده و در مورد این رمز ارزها اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم.

XRP (XRP)

XRP جزو بهترین ارز دیجیتال ارزان موجود در بازار به حساب می‌آید. این ارز دیجیتال منبع باز بوده که از یک دفتر کل توزیع شده منبع باز به نام XRP Ledger استفاده می‌کند. این رمز ارز توسط ریپل، یک شرکت بلاک چین سازمانی که تراکنش‌های جهانی را تسهیل می‌کند، توسعه یافته است. شرکت ریپل می‌گوید XRP برای پرداخت‌ها ساخته شده است و می‌تواند تراکنش‌ها را سریع تر، مطمئن تر و با هزینه کمتری نسبت به زیرساخت استاندارد پرداخت جهانی انجام دهد. این موضوع باعث شده تا بتوان از این رمز ارز به عنوان یکی از بهترین ارز دیجیتال ارزان نام برد.

اگرچه شرکت ریپل در حال حاضر درگیر شکایتی است که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه شده است، که ادعا می‌کند در معاملات اوراق بهادار ثبت نشده شرکت داشته است، قیمت XRP، در حالی که نوسان است، تقریباً 315٪ از ابتدای سال افزایش یافته است اما همچنان می‌توانید آن را خریداری کنید.

دوج کوین، بهترین ارز دیجیتال ارزان

دوج کوین که در طبقه بندی بهترین ارز دیجیتال ارزان قرار می‌گیرد، در ابتدا به عنوان یک شوخی ایجاد شد، اما امروزه برای همه افرادی که اکنون از آن سود می‌برند یک رمز ارز کاملا واقعی شده است. این سکه مطمئناً هنوز هم جزو بهترین ارز دیجیتال ارزان است و قیمت آن در حدود 0.17 دلار به ازای هر سکه دسامبر است. قیمت فعلی این رمز ارز بیش از 2860٪ از ابتدای سال افزایش یافته است.

برخلاف بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر که عملکردهای واقعی را انجام می‌دهند، دوج کوین به عنوان برداشتی طنز آمیز از بیت کوین ایجاد شد. در اوایل سال جاری، این رمز ارز بر اساس تبلیغات که پیام و توییت‌های ایلان ماسک وجود داشت محبوب شد و به شدت افزایش یافت. امروزه اما دوج کوین توانسته جایگاه ویژه‌ای در بازار پیدا کرده و تبدیل به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال ارزان بازار شود.

دوج کوین یکی از رمز ارزهایی است که در مدت زمان کوتاهی توانست رشد فوق العاده ای را تجربه کند.

بهترین ارز دیجیتال ارزان در آینده، چین لینک

به گفته کوین بیس، چین لینک یکی دیگر از توکن‌های اتریوم است که شبکه اوراکل غیر متمرکز چین لینک را ایجاد می‌کند. این شبکه برای اتصال ایمن به منابع داده خارجی، API‌ها و سیستم‌های پرداخت استفاده می‌شود.

چین لینک خود را این گونه توصیف می‌کند که داده‌های دنیای واقعی و محاسبات خارج از زنجیره را قادر می‌سازد تا از قابلیت‌های قراردادهای هوشمند استفاده کرده و در عین حال نکات مثبت فناوری بلاک چین، یعنی تضمین امنیت و قابلیت اطمینان آن را حفظ کند. قیمت در حال حاضر کمتر از 20 دلار برای هر سکه است و همین موضوع باعث شده تا بتوان از آن به عنوان یکی از بهترین ارز دیجیتال ارزان نام برد. قیمت این رمز ارز تقریباً 59 درصد از ابتدای سال افزایش یافته است، اما نسبت به بالاترین حد خود در 52 هفته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و به سرمایه گذاران جدید فرصتی برای خرید ارزان می‌دهد.

یکی از پروژه های جذاب و آینده دار در صنعت رمز ارزها، مربوط به پروژه چین لینک است. همین موضوع باعث شده تا محبوبیت رمز ارز این پلتفرم نیز افزایش پیدا کند.

 

بهترین ارز دیجیتال ارزان

 USDC

USD Coin یک استیبل کوین است، به این معنی که ارزش آن با ارزش دلار آمریکا مرتبط است. این باعث می‌شود که آن را در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال به طرز قابل توجهی پایدار کند، زیرا قیمت سکه USD قبل از بازگشت به 1 دلار، تنها چند صدم سنت منحرف می‌شود. اگرچه نمی‌توانید مانند توکن‌های دیگر با خرید این رمز ارز درآمد کسب کنید، اما می‌توانید با وام دادن سکه‌ها USDC خود از طریق یک پلتفرم مالی غیر متمرکز مانند Aave، سود کسب کنید.

USD Coin به طور مشترک توسط پلتفرم معاملاتی رمزنگاری Coinbase و Circle مدیریت می‌شود، یک شرکت پرداخت دیجیتال که در ماه ژوئیه اعلام کرد قصد دارد از طریق ادغام شرکت خرید با هدف ویژه با Concord Acquisition Corp به صورت عمومی عرضه شود. ارزش معاملات Circle به ارزش سازمانی 4.5 میلیارد دلار است.

کاردانو، بهترین ارز دیجیتال ارزان 1 دلاری

کاردانو با قیمتی بیش از 1.00 دلار ، حتی پس از رشد 610 درصدی از ابتدای سال 2021 ، همچنان یک ارز دیجیتال بسیار ارزان برای اکثر سرمایه گذاران است و در طبقه بندی بهترین ارز دیجیتال ارزان قرار می‌گیرد.

به گفته کوین بیس، کاردانو یک پلتفرم بلاک چین است که بر اساس پروتکل اجماع اثبات سهام به نام Ouroboros ساخته شده است که می‌تواند تراکنش‌ها را بدون هزینه‌های انرژی بالا تایید کند. توسعه در Cardano از زبان برنامه نویسی Haskell استفاده می‌کند. نماد کاردانو، ADA، از نام ریاضیدان قرن نوزدهم، آدا لاولیس گرفته شده است. به گفته توسعه دهندگان، Ouroboros اجازه می‌دهد تا شبکه Cardano را غیر متمرکز کند و توانایی مقیاس پایدار برای نیازهای جهانی را بدون به خطر انداختن امنیت فراهم می‌کند. کاردانو که جزو بهترین ارزهای دیجیتال ارزان است، یکی از پروژه های محبوب در صنعت رمز ارز به حساب می آید که آینده درخشانی را برای این رمز ارز متصور می شوند.

Polygon

Polygon یک برنامه غیر متمرکز است که بر روی شبکه اتریوم به عنوان راهی برای گسترش اتریوم به یک سیستم چند زنجیره‌ای ساخته شده است. Bezinga خاطرنشان کرد که با پشتیبانی صرافی‌های Coinbase و Binance، Polygon می‌تواند راه حلی باشد که توسعه دهندگان برای استقرار برنامه‌های غیر متمرکز سریع تر، کارآمدتر و کم هزینه تر نیاز دارند و MATIC را امیدوار کننده ترین توکن لایه دو می‌نامد یعنی توکنی که بر روی یک بلاک چین ساخته شده است.  به دلیل فناوری جذاب این رمز ارز، می‌توان از آن به عنوان یکی از بهترین ارز دیجیتال ارزان نام برد که می‌توانید بر روی آن سرمایه گذاری بلند مدتی داشته باشید و از این طریق درآمد بالایی کسب کنید.

Stellar

Stellar شبکه پرداختی است که از Stellar Lumens به عنوان ارز خود در آن شبکه استفاده می‌کند. در حالی که هر کسی می‌تواند از این شبکه استفاده کند، این پلتفرم برای اتصال مؤسسات مالی که تراکنش‌های بزرگ انجام می‌دهند، پیش بینی شده بود. در شبکه استلار، این نوع تراکنش‌ها را می‌توان تقریباً آنی و بدون هیچ هزینه ای، برخلاف شبکه‌های بلاک چین سنتی یا حتی رقیب، انجام داد. قیمت Stellar Lumens در سال گذشته بسیار نوسان بوده است، اما قیمت آن از ابتدای سال 2021 حدود دو برابر شده است. همین مسئله باعث شده تا اگر بخواهیم بهترین ارز دیجیتال ارزان را نام ببریم، بتوان به این رمز ارز اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در ابن مورد، به مقاله استلار چیست مراجعه فرمایید

 

استلار

تتر بهترین ارز دیجیتال ارزان 1 دلاری

تتر یک توکن اتریوم است که ارزش آن معادل یک دلار آمریکا است و همین موضوع باعث شده تا بتوان از تتر نیز به عنوان یکی از استیبل کوین‌های موجود در بازار نام برد. با ارزش 1 دلار به ازای هر توکن، تتر هنوز هم یکی از ارزان ترین ارزهای دیجیتال موجود است. با این حال، این قیمت به احتمال زیاد مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر در بازار جابجا نمی‌شود، زیرا تتر، مانند USD Coin، یک استیبل کوین است که 1 به 1 به ارزش دلار آمریکا گره خورده است. برای تبدیل ریال خود به دلار، تتر یکی از بهترین ارزهای دیجیتال ارزان است که می‌توان از آن استفاده کنید.

اگر قصد دارید تا سرمایه خود را تبدیل به دلار کنید، تتر یکی از گزینه های مناسب برای شما است.

Decentraland

Decentraland توکن پشت یک بازی واقعیت مجازی مبتنی بر بلاک چین اتریوم به همین نام است. Decentraland به عنوان یک دنیای مجازی سه بعدی شناخته می‌شود که در آن کاربران زمینی را می‌خرند که در آن محتوا را توسعه دهند و کسب درآمد کنند، کالاها و خدمات را خریداری کنند و از سایر املاک بازدید کنند. با ارزش بازار 6.012 میلیارد دلاری، این پروژه رمزنگاری یکی از پروژه‌های جذاب در حوزه بازی‌های موجود در سیستم بلاکچین است. Decentraland جزو بهترین ارز دیجیتال ارزان است و از ابتدای سال 2021 تا الان 4025 درصد رشد داشته است. این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد به سراغ این رمز ارز رفته و اقدام به خرید این توکن کنند.

شیبا اینو، بهترین ارز دیجیتال ارزان بازار

Shiba Inu نیز که امروزه در طبقه بندی بهترین ارز دیجیتال ارزان قرار می‌گیرد، یک میم و طنز در حوزه رمزنگاری است که به طور ناشناس از روی دوج کوین الهام گرفته شد و توانست رشد قابل توجهی را نیز تجربه کند.

بر اساس گزارش CoinMarketCap، Shiba Inu علیرغم آغاز عجیب و غریب خود، دارای ارزش بازار 18 میلیارد دلاری است. این تنها یکی از چندین رمز ارز با مضمون طنز و میم است که در حال حاضر موجود است، اما به مراتب محبوب ترین رمز ارز میم در بازار کریپتوکارنسی است.

بخشی از جذابیت این رمز ارز به عنوان یکی از بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری، رشد جامعه آن است. به گفته وب سایت Shiboshis، NFT‌ها که Shiboshis نامیده می‌شوند و توسط جامعه طرفداران شیبا اینو ساخته شده است، دارای ویژگی‌های جذابی است که می‌تواند در بازی خاصی به همین نام مورد استفاده قرار گیرد. بازیکنانی که این توکن NFT را دارند می‌توانند از آن در گیم پلی بازی استفاده کنند. این بدان معناست که Shiba Inu می‌تواند به صف کوین‌های بازی مانند Decentraland بپیوندد و جذابیت خود را گسترش دهد و احتمالاً این مسئله به رشد این رمز ارز کمک کرده و باعث بهبود وضعیت این توکن می‌شود.

البته نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که با وجود محبوبیت این رمز ارز، در حال حاضر این سکه همچنان بی ثبات است. در 1 ژانویه، ارزش یک سکه شیبا اینو 0.000000000074 دلار بود ولی حالا قیمت فعلی این رمز ارز به 0.00003299 دلار رسیده است که نشان می‌دهد این توکن 44،580،981٪ افزایش یافته است.

VeChain ، آینده دار ترین و بهترین ارز دیجیتال ارزان

اگر واقعاً در بازار به دنبال بهترین ارز دیجیتال ارزان هستید،VeChain  یک گزینه عالی برای شما محسوب می‌شود. حتی در قیمت فعلی و با وجود افزایش فروش، سرمایه گذاران سرسخت VET به این رمز ارز علاقه بسیار زیادی دارند. VeChain که واحد پولی برای بلاک چین با نام VeChain Thor است، برای انتقال ارزش در سراسر شبکه استفاده می‌شود. بلاک چین VeChain Thor به طور خاص برای مدیریت زنجیره تامین و فرآیندهای تجاری از طریق استفاده از فناوری دفتر کل توزیع شده طراحی شده است.

Uniswap (UNI)

Uniswap یک DApp مبتنی بر اتریوم است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا توکن‌های اتریوم را از طریق استخرهای نقدینگی معامله کنند. Uniswap در چارچوب DeFi منتشر شد و رمز ارز این سرویس با نام UNI در سال 2020 منتشر شد و حالا جزو بهترین ارز دیجیتال ارزان به حساب می‌آید.

هیدن آدامز، مهندس مکانیک سابق زیمنس، Uniswap را در 2 نوامبر 2018 تأسیس کرد. از طریق استفاده از قراردادهای هوشمند، این پروتکل امکان تراکنش‌های خودکار بین توکن‌های ارزهای دیجیتال را فراهم می‌کند. در بلاک چین اتریوم سکه UNI علیرغم دوران ابتدایی خود در بازار، در حال حاضر به نقاط عطف مهمی رسیده است و اکنون یکی از سکه‌های DeFi برتر است. از آن جایی که Uniswap اخیراً به عنوان اولین صرافی غیر متمرکز برای فعال کردن معاملات مارجین و اهرمی معرفی شد، تحلیلگران بازار معتقدند قیمت آن کمتر از رشد بالقوه مورد انتظار آن افزایش پیدا کرده است. در نتیجه اگر به دنبال یک رمز ارز آینده دار هستید که جزو بهترین ارز دیجیتال ارزان نیز باشد، می‌توان به سراغ این توکن آمده و آن را خریداری کنید.

 

Uniswap در ابتدا یک صرافی رمز ارز بود که توکن خود را نیز معرفی کرده و توکن این صرافی نیز امروزه جزو بهترین ارز دیجیتال ارزان شناخته می شود.

XMR

مونرو که به آن XMR نیز گفته می‌شود، یک ارز دیجیتال منبع باز متمرکز بر حریم خصوصی است که در سال 2014 معرفی شد. این رمز ارز بر اساس این مفهوم است و بر روی آن اجرا می‌شود. این بلاک چین‌ها که پایه و اساس ارزهای دیجیتال هستند، دفتر کل فعالیت شرکت کنندگان هستند که تمام تراکنش‌های شبکه را نمایش می‌دهند. مونرو به دلیل ویژگی‌های حفظ حریم خصوصی، نسبت به هر ارز دیجیتال دیگری در سال ۲۰۱۶ رشد قابل توجهی داشته و سریع تر در ارزش بازار و حجم معاملات رشد پیدا کرد هاست. پذیرش آن در بازارهای دارک نت، جایی که کاربران از آن برای خرید اشیا مجرمانه یا غیرقانونی مختلف استفاده می‌کردند، به افزایش محبوبیت این توکن کمک کرده است و باعث شده تا بتوان از مونرو به عنوان یکی از بهترین ارز دیجیتال ارزان نام برد. در این سیستم شاهد استفاده از تابع هش به عنوان مکانیزم اثبات کار هستیم. RandomX برای ایجاد یک ارز جدید و پاداش استخراج کنندگان برای ایمن سازی شبکه و تأیید تراکنش‌ها استفاده می‌شود.

 

بهترین ارز دیجیتال ارزان

EOS

EOS یک پلتفرم قرارداد هوشمند است که ادعا می‌کند که می‌تواند میلیون‌ها تراکنش را در ثانیه انجام دهد و در عین حال کارمزد تراکنش‌ها را نیز حذف کند. EOS دسترسی ایمن و احراز هویت، مجوزها، میزبانی داده، کنترل استفاده و اتصال dApp به اینترنت را فراهم می‌کند. اگرچه EOS وعده‌های قابل توجهی دارد، اتریوم رقیب اصلی آن است و اکنون اتریوم نسبت به این پلتفرم محبوبیت بیشتری دارد. با این حال نمی‌توان از محبوبیت این رمز ارز چشم پوشی کرده و همین موضوع باعث شده تا بتوان از EOS به عنوان یکی از بهترین ارز دیجیتال ارزان نام برد.

IOTA

IOTA یک ارز دیجیتال و دفتر کل توزیع شده منبع باز است که برای اینترنت اشیا ساخته شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلتفرم تراکنش‌ها را در دفتر خود با استفاده از یک نمودار غیر چرخه هدایت شده ذخیره می‌کند، که این پتانسیل را دارد که مقیاس پذیرتر از دفتر کل توزیع شده مبتنی بر بلاک چین باشد. IOTA از یک نمودار غیر چرخه‌ای جهت دار استفاده می‌کند که این پتانسیل را دارد که مقیاس پذیرتر از دفتر کل توزیع شده مبتنی بر بلاک چین باشد. این بازار به گونه‌ای راه اندازی شده است که به کسب و کارها اجازه می‌دهد داده‌ها را به منظور ترویج اشتراک گذاری داده بفروشند. علاوه بر این، بازار بدون بلوک است، به این معنی که تمام تراکنش‌های شبکه رایگان هستند. به همین دلایل، IOTA به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال زیر 1 دلار مورد استقبال قرار گرفته است و شما می‌توانید به عنوان یکی از بهترین ارز دیجیتال ارزان به سراغ این رمز ارز آمده و اقدام به خرید آن کنید.

بیت تورنت

ارز بیت تورنت یک توکن رمزنگاری است که به عنوان افزونه پروتکل بیت تورنت ایجاد شده است. پلتفرم ارز دیجیتال BTT coin به منظور گسترش قابلیت‌های پروتکل در حال توسعه است. برای مثال، تیم BitTorrent در تلاش است تا زیرساخت را برای توسعه دهندگان dapp شخص ثالث، تبادل ارزش، و ذخیره سازی داده غیر متمرکز ایمن و سریع ایده آل کند. شبکه تورنت یکی از شبکه‌های محبوب اشتراک گذاری فایل است و محبوبیت فوق العاده‌ای این شبکه باعث شده تا رمز ارز آن نیز جایگاه ویژه‌ای در بازار پیدا کرده و تبدیل به یکی از بهترین ارز دیجیتال ارزان شود.

اتریوم کلاسیک، بهترین ارز دیجیتال ارزان بازار

Ethereum Classic یک پلتفرم محاسباتی توزیع شده مبتنی بر بلاک چین با ویژگی‌های قرارداد هوشمند است که منبع باز است. این پلتفرم از انتقال حالت مبتنی بر تراکنش در یک ماشین مجازی عمومی اتریوم برای پشتیبانی از شکل اصلاح شده اجماع ناکاموتو استفاده می‌کند. در سال 2016، Ethereum Classic در نتیجه یک هک شبکه ایجاد شد. بلاک چین اصلی اتریوم به دو بخش تقسیم شد که اتریوم کلاسیک قدیمی تر از این دو بخش است و اتریوم جدیدترین آن است. قراردادهای هوشمند، برنامه‌های دیجیتال مستقلی هستند که ممکن است به تنهایی اجرا شوند، دستگاه‌های ATM و سیستم بیت کوین دو نمونه از این موارد هستند.

اگر قصد دارید تا به جای اتریوم بر روی یک رمز ارز مشابه سرمایه گذاری کنید که جزو بهترین ارز دیجیتال ارزان باشد، می‌توانید به سراغ اتریوم کلاسیک آمده و از این رمز ارز استفاده کنید.

Coin Binance

Coin Binance که با نام BNB نیز شناخته می‌شود، یک ارز دیجیتال است که در صرافی ارز دیجیتال Binance برای تجارت و پرداخت هزینه استفاده شود. صرافی Binance که به عنوان بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان شناخته می‌شود و بیش از 1.4 میلیون تراکنش در هر ثانیه انجام می‌دهد برای گسترش کار خود اقدام به ایجاد این رمز ارز کرده است. ارز Binance در ابتدا مبتنی بر بلاک چین اتریوم بود و از استاندارد ERC 20 پیروی می‌کرد، اما پس از آن به توکن اصلی زنجیره Binance تبدیل شد. صرافی Binance از آوریل 2021 با بیش از 1.4 میلیون تراکنش در ثانیه بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان است. شما می‌توانید Binance Coin را به عنوان بهترین ارز دیجیتال ارزان خریداری کرده و بر روی آن سرمایه گذاری کنید.

صرافی Binance پس از رشد فوق العاده، رمز ارز مخصوص خود را با نام Binance Coin معرفی کرد. این رمز ارز امروزه جایگاه ویژه ای در بازار پیدا کرده و جزو رمز ارزهای محبوب و آینده دار است.

بهترین ارز دیجیتال ارزان و آینده دار بازار، پولکادوت

به گفته سازندگان پولکادوت، توکن DOT در درجه اول سه هدف اصلی را دنبال می‌کند که شامل ایجاد حاکمیت برای شبکه، راه اندازی شبکه و ایجاد پاراچین با اتصال توکن‌های پولکادوت می‌شود. این رمز ارز که جزو بهترین ارز دیجیتال ارزان شناخته می‌شود در سال جاری تقریباً 468 درصد افزایش یافته است و همچنان به عنوان یک ارز دیجیتال مقرون به صرفه با پتانسیل‌های عالی برای سال 2022 از آن یاد می‌شود.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

Avalanche

Avalanche یک رقیب جدی برای اتریوم است که برنامه‌های غیر متمرکز و ایجاد بلاک چین‌های سفارشی را در اکوسیستم خود تسهیل می‌کند. همچنین، اخیراً رمز ارز این پلتفرم یعنی AVAX به رکورد بالایی رسیده و از چندین ارز دیجیتال اصلی پیشی گرفته است. اگرچه آوالانچ در سال 2020 راه اندازی شد، اما پتانسیل زیادی برای رشد از خود نشان داده است و همین موضوع باعث شده تا بتوان از آن به عنوان یکی از بهترین ارز دیجیتال ارزان یاد کرد که سرمایه گذاری بر روی آن می‌تواند به شما کمک کند تا سود بالایی کسب کنید.

Terra

Terra یکی از ارزهای دیجیتال جدید است که به دلیل موفقیت‌های اخیرش خبرساز شده است. درست مانند Avalanche، Terra در یک روز از روی چندین رمز ارز بزرگ موجود در بازار پرید و برای مدت کوتاهی به جایگاه بالایی در میان ارزهای دیجیتال اصلی دست پیدا کرد. کارشناسان بر این باورند که راه اندازی اخیر LUNA از ارتقاء Columbus-5، ارتقاء پروتکل به استاندارد IBC که Terra را به روی اکوسیستم Cosmos باز می‌کند و افزایش برنامه‌های DeFi منجر به رشد اخیر این رمز ارز شده است. شما می‌توانید از طریق سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز که در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان قرار دارد، یک سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشید.

حرف آخر

در این مطلب تلاش کردیم تا به بررسی و معرفی بهترین ارز دیجیتال ارزان در بازار پرداخته و شما را با این رمز ارزها آشنا کنیم. توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما این امکان این امکان را می‌دهد تا از بین رمز ارزهای مختلف به سراغ بهترین ارز دیجیتال ارزان رفته و بر روی این رمز ارزها سرمایه گذاری کنید.

 

منبع

project-syndicate

 

نظر بدهید

مقالات آموزشی

ارز دیجیتال نئو

هر آنچه باید از ارز دیجیتال نئو بدانید

ارز دیجیتال نئو یک پلتفرم بلاک چین است که توسعه قراردادهای هوشمند و دارایی‌های دیجیتال را تسهیل می‌کند. کلمه نئو از زبان یونانی باستان سرچشمه

سبد خرید