خانهوبلاگمقالاتآموزشیارز wink چیست و چطور با بازی ا...

wink-min

ارز wink چیست و چطور با بازی این ارز دیجیتال را دریافت کنیم؟

ارز wink چیست، سوالی است که دانستن آن برای تمام علاقه مندان ارزهای دیجیتال ضروری محسوب می شود و در این مقاله به طور کامل به آن پاسخ می دهیم. ارز wink هم یکی دیگر از ارزهای دیجیتال جالب و سودآور است که آشنایی با آن باعث می شود بتوانید به سودهای زیادی دست یابید. در کل ما همیشه به شما پیشنهاد می کنیم که تمام ارزهای دیجیتال و توکن های نوظهور این بازار را بشناسید. در میان ارزهای دیجیتالی که تولید می شوند، گاهی می توان ارز بسیار خوبی را پیدا کرد. پس شناخت ارزها ضروری است. در مقاله امروز هم به آن می پردازیم که ارز wink چیست.

به طور خلاصه ارز WINk با توکن WIN، اکوسیستم بازی غیرمتمرکزی بر مبنای بلاک چین است. این ارز دیجیتال همان طور که گفتیم، ارزی سودآور بوده که اخیرا سود زیادی را با رویکرد توکن دوگانه خود به اعضای جامعه آن و سرمایه گذاران ارائه داده است. پس عده بسیاری به شناخت آن روی آوردند تا بتوانند خود از این سود بهره مند شوند. اما بیایید نگاه دقیق تری به آن بیاندازیم که ارز wink چیست؟ ارز wink یکی از ارزهای بسیار جالب محسوب می شود.

در حقیقت این ارز نه فقط از یک استاندارد توکنی، بلکه از دو استاندارد برخوردار است. WINk، هم به شکل توکن TRC10 و هم BEP2 صادر می شود که کاربرد و سود آن را دو برابر می کند. این توکن ها هم همان طور که شاید از نام آن ها فهمیده باشید، به ترتیب بر روی زنجیره های ترون (Tron) و بایننس (Binance) هستند. این پروژه، عرضه اولیه صرافی (IEO) خود را بر روی لانچ پد بایننس تکمیل کرده است.

اما ارز wink چیست و آیا ارزش سرمایه گذاری را دارد؟ اگر شما هم به دنبال یافتن پاسخ این سوالات هستید، پس با مقاله امروز ما همراه باشید. ما در این مقاله، هر آنچه را که باید درباره ارز WINk بدانید، به شما ارائه می دهیم. به علاوه، نحوه کار این توکن، ویژگی ها، مزایا و حتی پیش بینی های قیمتی آن را هم خدمت شما بررسی می کنیم. بدین ترتیب می توانید بهترین تصمیم را برای سرمایه گذاری های خود بگیرید.

ارز wink چیست؟

شاید در مقدمه این ارز را تا حدودی خدمت شما توضیح دادیم، اما در این بخش با جزئیات بسیار بیشتری آن را بررسی می کنیم. این ارز دیجیتال، خود را به عنوان بازی بلاک چین و پلتفرم اجتماعی جالبی معرفی می کند. یعنی جایی که کاربران قادرند تا در چندین اکوسیستم مختلف از بلاک چین ها، استیک کنند. این پلتفرم، اکوسیستم بازی بسیار خاصی دارد. اکوسیستم WINk از اقصاد توکنی مبتکرانه و استخراجی جالبی تشکیل شده است. همچنین این اقتصاد، مکانیسم های تشویقی دیگری هم دارد که پلتفرم WINk را به پلتفرمی جذاب تبدیل می کند.

ارز وینک چیست

اما اگر بخواهیم بگوییم که کار ارز wink چیست، باید گفت که یکی از کارهای این ارز دیجیتال، ارائه تجربه بازی فوق العاده ای به کاربران است (در مقاله دیگری بهترین بازی های کریپتویی را معرفی کرده ایم). اما این تنها کار ارز wink نیست. در کنار ارائه بهترین تجربه بازی که هرگز از یاد شما نمی رود، این پلتفرم طراحی شده تا توسعه دهندگان هم بتوانند راحت تر کار خود را انجام دهند. آن ها با استفاده از چنین پلتفرمی، می توانند به راحتی اپلیکیشن های غیرمتمرکز جدیدی را برای تشویق مشارکت و پذیرش کاربران بسازند. پس در حقیقت هرکسی می تواند با دانستن آنکه ارز wink چیست، از مزایای فوق العاده آن بهره مند شود؛ هم کاربران و هم توسعه دهندگان.

جالب است بدانید که WINk، هفتمین توکنی است که لانچ پد بایننس (Binance) به عنوان عرضه اولیه صرافی (IEO) به شما ارائه می دهد. ارائه این پلتفرم هم شکل بخت آزمایی داشت و برندگان آن 31 جولای 2019 معرفی شدند. در کل، 6 میلیون دلار توکن WIN به این شبکه اختصاص داده شده که همه آن ها به هر دو صوت توکن BEP2 در زنجیره بایننس و توکن TRC-20 در زنجیره ترون صادر خواهند شد. همین امر هم این پلتفرم را به اولین پلتفرم ترونی که بر مبنای این زنجیره است، تبدیل می کند.

اما برنامه های تیم ارز wink چیست؟ در واقع تیم WINk برنامه دارد تا با ارائه دائم اپلیکشن های غیرمتمرکز باکیفیت و جدید، موقعیت خود را در بازار گسترش دهد. بدین ترتیب می توان انتظار داشت که در آینده، این ارز دیجیتال، گسترش بسیار بیشتری پیدا کند. این تیم برنامه های زیادی را با بهره بردن از تجربه صنعت بازی خود و با ساده تر کردن ساخت اپلیکیشن های غیرمتمرکز برای توسعه دهندگان اپلیکیشن های جدید، به شما ارائه می دهد. بدین ترتیب تیم WINk معتقد است که می تواند به کل بازار تسلط پیدا کند و موجب رشد تحسین برانگیز این پلتفرم بازی جدید شود.

همه چیز درباره آنکه ارز wink چیست

اگر بخواهیم بیشتر درباره این ارز دیجیتال جالب توضیح دهیم، wink قبلا به عنوان TRONBet شناخته می شد و سپس نام خود را به wink تغییر داد. همان طور که گفتیم، wink در حقیقت پلتفرم بازی مبنی بر بلاک چینی در شبکه ترون است. توکن محلی wink، توکن WIN بوده که از آن برای ثبت شرط های بازی در این پلتفرم و همچنین اجرای معاملات، استفاده می شود. اما یکی از منابع مهم تقاضای توکن ارز wink چیست؟ می توان گفت که امکان انجام تراکنش ها با استفاده از این توکن در درون پلتفرم wink، مهم ترین منبع تقاضا برای این کوین است.

ارز وینک چیست

دیگر نکته جالبی که باید درباره ارز wink به شما بگوییم آن است که کاربران به خوبی قادرند قراردادهای هوشمندی که بازی های ارائه شده از سوی این پلتفرم را بودجه رسانی می کنند، ببینند. آن ها به همین ترتیب به راحتی می توانند متوجه شوند که چه بازی از سوی چه قراردادی، بودجه خود را تأمین می کند. اما اهمیت این امر برای ارز wink چیست؟‌ همین قابل مشاهده بودن قراردادها، شفافیت و اعتبار گزینه های سرگرمی wink را افزایش می دهد و کاربران بیشتری را به آن جذب می کند.

ارز wink در حقیقت هدف دارد تا پروژه ای باشد که به هر کدام از طرفین دخیل در آن، مزیتی برساند. خواه طرف موردنظر توسعه دهنده باشد، خواه بازیکن یا عضوی از جامعه و خواه سرمایه گذار؛ به همان شکلی که پیش تر هم به آن اشاره کردیم، همه و همه می توانند از این پلتفرم سود ببرند. البته این امر هم با دادن حق حکومت به دارندگان ارز WIN امکان پذیر می شود. این پلتفرم در حالی که حق حکومت و اداره پلتفرم را به دارندگان توکن ها می دهد، تخفیفات بازی را برای بازیکنانی که در این توکن سرمایه گذاری کرده اند هم بیشتر می کند.

البته اگر بخواهیم بگوییم که روش ارز wink چیست، باید گفت که این ارز نه تنها از این روش بلکه از روش های جالب دیگری هم برای تشویق هرچه بیشتر کاربران خود استفاده می کند که در ادامه با تمام آن ها آشنا می شوید. طبق وایت پیپر این پروژه، حداکثر عرضه توکن WIN، به اندازه 999 میلیارد خواهد بود. این در حالی است که اطلاعات سایت CoinMarketCap نشان می دهد عرضه در گردش حال حاضر این ارز دیجیتال 961.74 میلیارد بوده که 96% از کل آن محسوب می شود.

شاید برای شما سوال باشد که محبوب ترین بازی ارز wink چیست. از این نظر در میان محبوب ترین بازی های این ارز دیجیتال، می توان به Dice، Moon، Ring و Duel اشاره کرد. این بازی ها به همراه دیگر گزینه هایی که بیشتر شبیه بازی های کازینویی هستند به همراه بازی های میزی مانند پوکر، از محبوب ترین بازی های موجود در این پلتفرم محسوب می شوند. شاید این بدان دلیل باشد که این بازی ها سود بیشتری به بازیکنان خود می رسانند.

بازی های ارز وینک wink

اما نحوه توزیع ارز wink چیست؟ از نظر توزیع توکن، 5% از عرضه کلی آن به فروش از طریق لانچ پد بایننس متعلق است. به علاوه 7% از عرضه به توسعه پلتفرم، 15.25% به شراکت های استراتژیک و مربوط به بازی و 12% هم به جامعه اولیه اختصاص یافته است. در آخر هم 15% از توکن ها در فروش اولیه فروخته شد، 10% به تیم توسعه دهنده رسید و 27% هم در اکوسیستم قرار گرفت. توکن هایی که به اکوسیستم این پلتفرم رفت در حقیقت همان توکن هایی است که مردم برای انجام بازی های wink از آن استفاده می کنند.

به علاوه اگر بخواهیم بگوییم دیگر نکته مهم ارز wink چیست، باید به آن اشاره کرد که تیم توسعه دهنده آن 1 میلیون دلار بودجه را جذب کردند تا پروژه را راه اندازی کنند و عرضه در گردش اولیه آن هم دقیقا 21% بود. جامعه ای که این ارز دیجیتال را دنبال می کند، از 7,300 عضو در گروه تلگرام و 9,100 دنبال کننده در توئیتر برخوردار است. به علاوه، مدیریت پروژه wink را هم، «لوسیا وانگ»، مدیرعامل کنونی آن برعهده دارد.

امکانات و نکات برجسته ارز wink چیست؟

ارز WINk از تغییر نام TRONbet به وجود آمد که اولین اپلیکیشن غیرمتمرکز شبکه ترون بود. از آن زمان تاکنون، این اپلیکشن آنقدر رشد کرده که بزرگ ترین اپلیکیشن غیرمتمرکز از نظر کاربران و حجم معاملاتی شده است. اگر چه که برخی از رقبای این ارز دیجیتال تلاش کردند تا از آن جلو بزنند، اما ارز WINk همچنان در صدر جدول زنجیره بازی بلاک چین قرار دارد. شراکت استراتژیک این ارز دیجیتال با ترون هم به آن مزیت قابل توجهی را در اکوسیستم بازی ارائه می دهد.

ارز WINk با تغییر نام پیشین آن، به طور مشخصی ساخته شده است تا عملی کردن پروژه های توسعه دهندگان را برای آنان آسان کند. اگر بخواهیم بگوییم که دیگر امکانات جالب ارز wink چیست، باید به امکان انتقال پروژه های موجود یا حتی ساخت یک پروژه کاملا جدید از طریق آن اشاره کرد. کاربران به راحتی می توانند با استفاده از APIها و ابزارهای توسعه دهنده ای که تیم ارز WINk برای آن ها ساخته است، پروژه های جدیدی را بسازند. اما دیگر دلیل تغییر نام ارز wink چیست؟ در حقیقت، این کار به آن منظور هم انجام شده است که ارز WINk را در مسیر متفاوتی نسبت به پروژه اصلی آن، یعنی TORNbet قرار دهد.

بازی های ارز وینک wink

درست است برخی از افراد ارز WINk را چیزی بیشتر از یک پلتفرم قماربازی نمی دانند، اما این فکر درستی نیست؛ چرا که این ارز دیجیتال برنامه های بسیاری برای گسترش به سمت در بر گرفتن وام های خرد، استیبل کوین ها، توکن های امنیتی و کانال های پرداختی جدید دارد. به طور خلاصه، برنامه ارز WINk آن است که به قطب تمام عیاری برای محصولات مالی غیرمتمرکز تبدیل شود. این تیم برنامه دارد تا از تعدادی از مشوق های خارج از ماینینگ و استیکینگ هم استفاده کند.

به همین دلیل هم تعداد زیادی از امکانات اجتماعی، عملیات های زنده، تعاملات و رویدادها وجود خواهد داشت که تمام آن ها برای بهبود بخشیدن به تجربه کاربری در این پلتفرم طراحی شده اند. اما نکته مهم در این بخش برای ارز wink چیست؟ در حقیقت این نکته آن است که همین نوع از تعهد به جامعه، به TRONbet اجازه داده تا به رشد خود ادامه دهد و این تعهد، همین کار را برای WINk که تازه ساخته شده هم می کند. اینکه WINk بر روی بلاک چین ترون ساخته شده است به آن اجازه می دهد که از مزایای بسیاری بهره مند شود.

بدین ترتیب WINk با قرارگیری بر روی شبکه ترون می تواند از مقیاس پذیری تا 2,000 تراکنش در ثانیه و تراکنش های 3 ثانیه ای برای ارائه تجربه بازی تقریبا فوری بهره ببرد. اما راهکار مقیاس پذیری ارز wink چیست؟ ارز WINk خود راهکار مقیاس پذیری خود را برای بازی هایی همچون پوکر دارد که همین امر، این ارز دیجیتال را در خط مقدم فناوری بلاک چین قرار می دهد.

مزایای کاربری ارز wink چیست؟

تیم ارز WINk، کاربران آن را هسته اصلی این پلتفرم در نظر می گیرد. هر یک اپلیکیشن غیرمتمرکزی که به این پلتفرم متصل شود، از طریق مکانیسم رین دراپ (RainDrop) آن، بخشی از بردها را با کاربران آن شریک خواهد شد. مقدار دریافتی کاربران هم متناسب با این است که چه مقدار از توکن های WIN را استیک کرده اند. رین دراپ، هر روز هفته به کاربرانی که استیک کنند، سودی می پردازد و تمام پرداخت های آن هم به صورت توکن TRX است.

مزایای کاربری ارز wink چیست؟

توکن های WIN علاوه بر استیکینگ، برای اداره پلتفرم هم لازم هستند. بدین ترتیب، کاربران نه تنها بازیکنان این پلتفرم بوده، بلکه آن ها اعضای فعال جامعه هم محسوب می شوند. همین امر به پلتفرم اجازه می دهد که در پاسخ به نیازها و خواسته های کاربران، رشد کند و رشد آن فقط بر اساس آنچه نباشد که برای برخی از ساختارهای قدرت متمرکز مهم است. اگر بخواهیم بگوییم انتظار ما در این بخش از ارز wink چیست، باید گفت که انتظار می رود آن هایی که توکن WIN را استیک کرده اند، مزایای بیشتری را هم در آینده دریافت کنند.

البته میزان زیاد یا کم بودن این مزیت به نحوه ساخت اپلیکیشن های غیرمتمرکز توسعه دهندگان هم بستگی دارد. این مزایا ممکن است به شکل پرداخت های بزرگ تر، نرخ استخراج افزوده و یا به سادگی به شکل یک تخفیف مستقیم در اختیار افراد قرار گیرد. تمام این موارد و امکانات به کاربران اجازه می دهد که کنترل دارایی های خود را در حالی در دست داشته باشند که به عضوی از جامعه هم تبدیل شوند. دیگر مزیت این امر برای ارز wink چیست؟ مزیت بعدی آن است که آن ها می توانند به همین صورت، به شکل روزانه و بر اساس توکن های استیک شده خود هم درآمد بالقوه ای را کسب کنند.

برخی از مزایای پلتفرم وینک نسبت به پلتفرم های مرسوم

انتظار می رود این برنامه تشویقی مبتکرانه، پلتفرم جذابی بسازد که جمعیت آن را طرفداران یا اعضای متعهد جامعه تشکیل داده باشند. اما انتظارات کاربران در مقایسه با پلتفرم های بازی متمرکز و مرسوم، از ارز wink چیست؟ در این بخش برخی از مزایا و پیشرفت هایی را که کاربران می توانند در مقایسه با بازی های مرسوم، از این بازی داشته باشند به شما ارائه می دهیم:

  • بازی ها به وسیله قراردادهای هوشمند کار می کنند و کاملا قابل بازبینی هستند.
  • کاربران همیشه حضانت سرمایه های خود را در دست دارند. بدین ترتیب هیچ نیازی به سپرده گذاری یا انتظار برای انتقال سودها نیست.
  • تمام بازی ها و بردها همه و همه بر روی ارزهای دیجیتال کار می کنند.
  • رویدادهای اختصاصی و امکانات اجتماعی، کاربران را به نگهداری توکن های WIN تشویق می کند.
  • شراکت با ترون و بیت تورنت (BitTorrent)، پایه کاربران مخاطبانی فوری را به شبکه ارائه می دهد.

مزایای پلتفرم وینک

تیم ارز دیجیتال WINk

تا به اینجا شما را با آنکه ارز wink چیست، آشنا کردیم. در این بخش قصد داریم به تیم پشت این ارز دیجیتال بپردازیم و همه چیز را در رابطه با آن ها به شما بگوییم. از آنجایی که WINk یک پلتفرم غیرمتمرکز است، پس منطقی به نظر می رسد که تیم آن هم غیرمتمرکز باشد که هست. اعضای این تیم از سرتاسر جهان هستند. نکته جالب درباره تیم ارز wink چیست؟ این نکته آن است که روی هم رفته تیم WINk، از دهه ها تجربه در زمینه بازی و همچنین دهه ها تجربه از نظر بلاک چین برخوردار است. عاملی که اعضای تیم WINk را متحد می کند، اشتیاق آن ها برای ترکیب بلاک چین با بازی به همراه نحوه متحول شدن صنعت بازی از همین طریق است.

از سال 2017، یعنی زمانی که پتانسیل بیت کوین و دیگر پروژه های بلاک چین توانست نظر بنیان گذاران را جلب کند، ارز WINk هم در جریان بود. این ارز دیجیتال زمانی آغاز به کار کرد که اعضای تیم اصلی آن، پروژه های پیشین خود را رها و شروع به کشف آن کردند که چطور فناوری های بلاک چین و بازی را با یکدیگر ادغام کنند. جدا از آنکه تیم ارز wink چیست، خود TRONbet زمانی شروع به کار کرد که چیزی بیش از پروژه ای فرعی برای 3 عضو مؤسس آن نبود. اما این شبکه به سرعت به تیمی 11 نفره و تمام وقت گسترش پیدا کرد.

تیم ارز WINk به طور مساوی تقسیم شده است. چهار عضو آن از صنعت بلاک چین هستند و سه عضو دیگر، کهنه سربازان بازی و مدیریت محصول به حساب می آیند. چندتا از توسعه دهندگان آن هم تجربه زیادی در زمینه بازی موبایل دارند و ثابت شده که همین تجربه در آینده این پروژه بسیار تأثیرگذار و حائز اهمیت است. هدف نهایی ارز wink چیست؟ هدف کلی این تیم آن است که صنعت بازی ها را از آن چیزی که می شناسیم به طور کلی متحول کنند. همچنین آن ها می آیند که این فضا را با بهترین و کاربرپسندترین پلتفرم بازی موجود، تصاحب کنند.

توکن WIN چیست؟

در کل 999 میلیارد توکن WIN تولید خواهد شد. همچنین آن ها را فقط می توان از طریق عرضه اولیه صرافی یا بازارهای ثانویه، ایردراپ ها و رویدادهای تبلیغاتی به دست آورد. اولین عرضه این توکن، عرضه اولیه صرافی بوده است که در پلتفرم لانچ پد بایننس برگزار شد. این عرضه، به شکل بخت آزمایی بود و از 24 جولای سال 2019 شروع شد. برندگان این بخت آزمایی در 31 جولای 2019 مشخص شدند. اگر بخواهیم بگوییم که وضعیت عرضه ارز wink چیست، باید گفت که 5% از کل عرضه توکن های WIN یا 49,950,000,000 توکن به فروش عمومی اختصاص می یابد.

توکن WIN چیست؟

توکن ها با قیمت 0.0001201 شروع به فروش کردند و سقف سرمایه فروش هم 6 میلیون دلار بوده است. همچنین باید خاطرنشان کنیم که این قیمت بر اساس حداقل بیت کوین بوده و دقیقا با 1 ساتوشی برابر است که کوچک ترین واحد اندازه گیری بیت کوین محسوب می شود. این بدان معناست که قیمت توکن WIN تنها در صورتی می تواند از بیت کوین بالاتر برود که تریدینگ بازار WIN/BTC تثبیت گردد.

دیگر ویژگی جالب ارز wink چیست؟ یکی از دیگر ویژگی های جالب این قیمت پایین، آن است که این قیمت می تواند بعد از فروش تا میزان قابل توجهی افزایش یابد. عرضه اولیه صرافی بایننس به رشد قابل توجهی در کوتاه مدت معروف بوده و غیرعادی نیست که حتی بعد از این عرضه، شاهد رشد 10 برابر و فوری قیمت آن باشیم.

راه دیگر دریافت ارز wink چیست؟

راه دیگری برای دریافت توکن های WIN از طریق ایردراپ های آن است. 5% اضافه دیگری از عرضه کلی این کوین وجود دارد که به ایردراپ ها اختصاص یافته است. انتظار می رود که این ایردراپ ها تا سه سال آینده همچنان ادامه داشته باشند. اولین ایردراپ آن در آگوست 2019 بود که توکن های WIN برای دارندگان توکن های TRX، BTT و ANTE ایردراپ شدند. این ایردراپ اولیه، 10,989,000,000 توکن WIN یا 22% از سهم کلی ایردراپ را توزیع کرد.

روش خرید ارز wink چیست؟

خرید این ارز دیجیتال هم درست مانند بقیه ارزها بوده و هیچ سختی ندارد. شما به راحتی می توانید ارز wink را ار برترین صرافی ها همچون بایننس یا هیت بیت کوین (HitBTC) خریداری کنید. همچنین می توانید آن را از تراکنش های خصوصی افراد و به صورت آنلاین هم تهیه نمایید. بهترین صرافی ها برای تریدینگ WINk در حال حاضر صرافی های زیر هستند:

  • بایننس
  • HBTC
  • دیجی فینکس (DigiFinex)
  • کوکوین (KuCoin)
  • هیت بیت کوین

علاوه بر این شما می توانید با انواع صرافی ارز دیجیتال در مقاله دیگر ما آشنا شوید.

روش خرید ارز wink چیست؟

استخراج کوین WIN

در این بخش قصد داریم شما را با ماینینگ یا استخراج توکن WIN آشنا کنیم و به شما بگوییم که نحوه استخراج ارز wink چیست؟ پلتفرم WINk، ابزارهایی به توسعه دهندگان ارائه می دهد که آن ها را قادر به ساخت اپلیکیشن ها، یا بهتر بگوییم همان بازی ها و یا حتی انتقال پروژه های آماده موجود در آن می کند. سپس توسعه دهندگان این پلتفرم می توانند با هزینه کم تراکنش ها در این شبکه، کاربران را به داخل آن بکشانند.

در حالی که میانگین هزینه تراکنش در شبکه اتریوم در زمان نگارش این مقاله بیش از 10 دلار است، تنها چیزی که برای توکن WIN نیاز دارید، کیف پول ترون مانند GuildWallet یا TronLink و تقریبا 8 توکن TRX است. این مقدار توکن هم برابر با 0.749 بوده که قیمتی بسیار ناچیز محسوب می شود. به همین ترتیب در رابطه با آنکه هزینه ارز wink چیست، باید گفت که این هزینه بسیار کم است. توسعه دهندگان ادعا می کنند که آن ها قادرند چنین چیزی را ارائه دهند؛ چرا که این پلتفرم از پهنای باند خود برای اجرای تراکنش ها استفاده می کند.

آیا در ارز WINk سرمایه گذاری کنیم؟

اگر می خواهید بدانید که نظر ما درباره سرمایه گذاری در ارز wink چیست، توصیه می کنیم که حتما در هنگام جستجو به دنبال پیش بینی کوین WIN، محتاط باشید. بادقت سرمایه گذاری کنید و مثل همیشه تنها همان مقداری را در یک ارز بگذارید که بتوانید از پس ضررهای آن بربیایید. ارزهای دیجیتال در هر صورت ریسکی هستند و نوسانات بسیاری دارند. شما باید حتما قبل از هر اقدامی، تحقیقات کامل خود را انجام دهید.

آیا در وینک سرمایه گذاری کنیم؟

جمع بندی

ارز wink چیست؟ سوال مهمی برای تمام علاقه مندان به زمینه ارزهای دیجیتال بود که در مقاله امروز به آن پاسخ دادیم. هیچ شکی نیست که ارز WINk، تیم قدرتمندی دارد و با محصولی پرقدرت در TRONbet کار خود را آغاز کرده است. اگر چه که بازی بلاک چین فضای جدیدی است، اما بازی آنلاین از خیلی وقت پیش بوده است. با تجربه ای که تیم های بازاریابی و توسعه به این پروژه آورده اند، هیچ دلیلی وجود ندارد که این ارز دیجیتال موفق نشود.

با این پلتفرم، هم می توانید اپلیکیشن های غیرمتمرکز و جالب خود را بسازید و هم به راحتی از بازی های جالب آن لذت ببرید و درآمدزایی کنید. این ارز دیجیتال پتانسیل بسیار زیادی دارد که در مقاله امروز به طور کامل به اینکه ارز wink چیست و چه ویژگی هایی دارد، پرداختیم. امیدواریم که بتوانید بهترین سودها را از این ارز دیجیتال به دست آورید.

منابع

coinbureau

currency

vocal.media

capital.

نظر بدهید

مقالات آموزشی

سبد خرید