خانهوبلاگتحلیلآینده ارز تتر و پیش بینی قیمت ...

آینده ارز تتر

آینده ارز تتر و پیش بینی قیمت آن تا 5 سال آینده

استیبل کوین تتر (USDT) سومین ارز دیجیتال بزرگ بازار است. این ارز دیجیتال، عرصه را برای ارز دیجییتال بزرگ دیگری همچون بایننس کوین (BNB) در رتبه بندی ارزها از نظر ارزش بازار، سخت تر می کند. بایننس کوین هم به نظر می رسد که در حال از دست دادن ارزش خود در وضع آشفته حال حاضر بازار باشد. پس آگاهی از آینده ارز تتر بسیار مهم است؛ چرا که با ارزی موفق طرف هستیم.

دو رهبر بزرگ بازار، اتریوم و بیت کوین با میلیاردها دلار ارزش بازار در جایگاه خوبی قرار دارند که هیچ عاملی آن ها را تهدید نمی کند. بیشتر کوین های بزرگ دیگر هم در طول هفته گذشته، افت قیمتی شدیدی را تجربه کردند. برای مثال BNB تا 21% افت داشت. اما ارز دیجیتال تتر به دلار آمریکا متصل است و در هر صورت شاید به مقدار اندک 2% با آن تفاوت داشته باشد. به همین دلیل هم آینده ارز تتر را کم نوسان تر و روشن تر پیش بینی می کنند. ما هم قصد داریم در مقاله امروز قیمت های آینده آن را بررسی کنیم. پس اگر شما هم به دنبال دقیق ترین پیش بینی قیمت تتر هستید، با ما همراه باشید.

برای خرید ارز تتر از بهترین صرافی ارز دیجیتال می توانید به پنل خرید و فروش ارز تتر صرافی حامی مراجعه کنید.

آینده ارز تتر

ارز دیجیتال تتر و USDC هر دو استیبل کوین نامیده می شوند. شاید با استیبل کوین ها آشنا نباشید. این نوع از کوین ها، زیرمجموعه ای از ارزهای دیجیتال اصلی هستند. آن ها در اصل طراحی شده اند تا در برابر نوسانات بازار، مصون بمانند. از آنجایی که تتر هم از این دست کوین هاست، آینده ارز دیجیتال تتر هم بسیار ایمن است. در حقیقت ارزش این کوین ها به دارایی هایی که تحت حمایت دولت هستند، وصل شده تا آن ها را در برابر نوسانات ایمن کند. مثلا دارایی هایی همچون دلار آمریکا یا فلزات باارزشی همچون طلا، از این نوع دارایی های تحت حمایت دولت محسوب می شوند. همین امر است که آن ها را استیبل یا «پایدار» می کند.

تریدرهای ارز دیجیتال عمدتا از استیبل کوین ها استفاده می کنند تا به راحتی خرید و فروش انجام دهند یا دارایی های دیجیتالی را در سرتاسر پلتفرم ها جمع آوری نمایند؛‌ چرا که با استفاده از استیبل کوین ها، آن ها نیاز به استفاده از ارزهای فیات و مؤسسات مالی سنتی را به حداقل می رسانند. همین امر آینده ارز تتر را روشن تر هم می کند. به علاوه، تتر به عنوان دارایی کمیاب و بسیار ایمنی در رده دارایی هایی محسوب می شود که به نوسانات خود معروف هستند. زمانی که قیمت دارایی دیجیتالی سقوط می کند، تریدرها ممکن است تصمیم بگیرند تا پوزیشن های خود را سریعا به تتر تغییر دهند تا ضررهای خود را به حداقل برسانند.

همین مسائل به همراه دیگر ویژگی ها و مزایای تتر است که دانستن آینده ارز تتر و پیش بینی قیمت تتر را ضروری می کند. این ارز دیجیتال از آن دسته از ارزهاست که هر تریدری باید در کیف پول خود داشته باشد.

صرافی حامی اکسچنج | خرید و فروش تتر

تتر (USDT) چیست؟

پیش از آنکه به تجزیه و تحلیل، قیمت و آینده ارز دیجیتال تتر بپردازیم، بد نیست شما را بیشتر با خود این ارز آشنا کنیم. ارزش بازار باورنکردنی ارز دیجیتال تتر،‌ آن را در بین 10 ارز دیجیتال برتر بازار قرار می دهد و نشان می دهد که آینده ارز تتر می تواند کاملا صعودی باشد. توکن تتر با علامت USDT، بزرگ ترین و همچنین اولین استیبل کوین است؛ چرا که در سال 2014 راه اندازی شد. این ارز دیجیتال ظاهرا با نسبت 1:1 به ارز فیات متناسبی، متصل شده است. این یعنی صادرکننده تتر که Tether Holdings Ltd است، یک استیبل کوین تتر (USDT) را با هر دلاری که دریافت می نمایند، صادر می کند.

ارز دیجیتال تتر بدین صورت برنامه ریزی شده که 100% با منابع تتر پشتیبانی شود. به صورت تئوری، هر کاربری، می تواند هر زمان که بخواهد درخواست کند که USDT خود را به دلار آمریکا تبدیل نماید. همین ویژگی هاست که افراد را بیشتر به سمت این ارز و دانستن آینده ارز تتر می کشاند. تتر، خود اعتراف می کند که تمامی دارایی های آن به صورت نقدی نگهداری نمی شوند. برای مثال، 19 میلیارد دلار در چک و صورت حساب خزانه وجود دارد یا مثلا 10 میلیارد دلار دیگر به صورت ترکیبی از وام های تضمین شده،‌ اوراق قرضه شرکتی و دیگر انواع سرمایه گذاری هاست.

بزرگ ترین بخش از منابع تتر نیز که 30 میلیارد دلار است، به عنوان اوراق تجاری و گواهی سپرده در خزانه آن وجود دارد. شما می توانید اطلاعات بیشتری درباره این ارز دیجیتال، ویژگی ها، نحوه خرید و ذخیره آن در مقالات دیگر بخوانید. هدف از این بخش آن بود که کمی شما را با منابع و خصوصیات اولیه این ارز دیجیتال آشنا کنیم تا بهتر آینده ارز دیجیتال تتر را متوجه شوید.

تجزیه و تحلیل قیمت تتر

برای پیش بینی قیمت تتر، بهتر است ابتدا سری به قیمت های حال حاضر و پیشین آن بزنیم. با تجزیه و تحلیل قیمت این ارز دیجیتال، می توان بهتر به آینده ارز تتر پی برد. قیمت تتر در ماه ها و سال های اخیر، عمدتا به ایده آل های خود بسیار نزدیک شده است. طبق داده های سایت معتبر کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، حرکات قیمتی حداقلی این ارز دیجیتال، ماهانه 0.998 دلار و اوج قیمتی ماهانه آن 1.00 دلار به نظر می رسد. با وجود این، قیمت تتر همیشه ایده آل نبوده و افت و خیزهای قابل توجهی را از زمان آغاز کار خود تجربه کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت تتر

در آوریل سال 2017، این توکن ضربه بزرگی را متحمل شد و تا 0.9244 دلار افت کرد. تقریبا در همان زمان ها، منتقد بی نام و نشانی که از سوی صرافی بیت فینکس (Bitfinex) در توئیتر منتشر شد،‌ تمام فضای مجازی را در بر گرفت و در آینده ارز تتر در آن سال ها تأثیر گذاشت. این توئیت ادعا می کرد که تترها برای اولین بار توسط هیچ چیزی پشتیبانی نمی شوند. بنا به گفته خبرگزاری بلومبرگ، وی پرسیده بود که چرا این شرکت هیچ بیانیه حسابرسی شده ای را تا به حال ارائه نداده است.

البته تتر پس از افت ماه آوریل، سرانجام در 27 می 2017 به قیمت 1.21 دلار رسید و اوج قیمتی خود را به ثبت رساند. همین افزایش قیمتی فوق العاده، همه افراد را مجددا به آینده ارز تتر امیدوار کرد. مثال دیگری از نوسانات زودگذر تتر هم پس از به اصطلاح «فروش یک جا و ارزان پنجشنبه سیاه» مارس 2020 رخ داد. البته در آن زمان تمام ارزها در حال سقوط بودند. در آن سال، اولین و بزرگ ترین ارز دیجیتال بازار، ارز بیت کوین، تا مرز 4,000 دلار سقوط کرد و نصف قیمت خود را در عرض دو روز به طور کامل از دست داد.

در آن روز، 12 مارس 2020، قیمت تتر سرانجام به 1.0536 دلار رسید. سپس در 18ام مارس 2020 دوباره تا 0.9742 افت کرد. پس از آن هم نوساناتی را تجربه کرد و در آخر، معامله خود را با قیمت حدودی 1.00 دلار از سر گرفت. تاریخچه قیمتی ارز دیجیتال تتر نشان می دهد که افت قیمتی برای این ارز دیجیتال، امری زودگذر و آنی است و این ارز هربار مجددا به قیمت بالا و بسیار خوب خود باز می گردد. به همین دلیل هم تا این حد به آینده ارز تتر امیدواریم و می خواهیم آن را با شما هم در میان بگذاریم.

الگوی حرکات قیمتی مشابهی با تفاوت های بسیار جزئی هم مجددا در طول یکی از اصلاحات قیمتی بازار در آوریل سال گذشته، یعنی سال 2021،‌ تکرار شد. تحلیل گران از سایت ارائه دهنده داده ارز دیجیتال کایکو (Kaiko) استدلال های جالبی را از این ارز دیجیتال و آینده ارز تتر ارائه دادند. آن ها استدلال کردند که در طول سقوط بیت کوین، تتر تمایل داشت که به طور کاملا مثبت و نه منفی، از اتصال 1:1 خود فاصله بگیرد. آن ها دلیل این امر را هم آن می دانستند که تریدرها پوزیشن های بیت کوین را می فروختند تا بتوانند آن ها را به تتر انتقال دهند.

آن ها طی بیانیه ای در 19ام آوریل سال 2021 نوشتند: «از آنجایی که بیت کوین در عرض چند ساعت از بالای 61,000 دلار به زیر 54,000 دلار سقوط کرد، این پدیده کاملا در آخر هفته مشخص بوده است و هرکسی می توانست متوجه آن بشود. تریدرها در طول سقوط، آینده ارز تتر را روشن تر می بینند و برای فروش بیت کوین در صرافی ها و معاوضه آن با تتر، به رقابت می پردازند؛ چرا که تتر به عنوان بهشت ایمنی در میان نوسانات قیمتی سرسام آور بازار تلقی شده و از این نظر درست مانند دلار آمریکاست. همین امر است که افراد بیشتری را به سمت آن جذب می کند.»

آن ها همچنین افزودند: «افزایش ناگهانی در فشار خرید تتر اغلب باعث فاصله گرفتن مثبت از اتصال 1:1 استیبل کوین ها می شود. فروش یک جا،‌ ارزان و ناگهانی بیت کوین باعث شد تتر تا بیش از 1.004 دلار افزایش یابد که بالاترین قیمت USD آن از فروش مارس سال قبل بود.» پس افراد به آینده ارز تتر بیشتر از هر ارز دیگری امیدوار بودند.

پیش بینی قیمت تتر

در 9 دسامبر هم تتر اعلام کرد که در حال راه اندازی پروسه مبادله زنجیره ای بوده است که در آن می شد 3.5 میلیارد ترون TRC20 را با 3.5 میلیارد USDT به اتریوم ERC20 تبدیل کرد. البته این مقدار بعدا به 2 میلیارد دلار کاهش پیدا کرد. این ارز دیجیتال در 23 دسامبر هم مبادله زنجیره دیگری را اعلام کرد که با 1 میلیارد USDT، ترون TRC20 را به اتریوم ERC20 تبدیل می کرد. همچنین مبادله دیگری هم در میان بود که می توانست با 500 میلیون USDT، ترون TRC20 را به SPL سولانا تبدیل نماید. تمام این عوامل بر آینده ارز تتر هم تأثیرگذار بود.

البته مبادلات زنجیره ای در اینجا به پایان نمی رسد. تتر در 7ام ژانویه، مبادله زنجیره ای یا چین سواپ دیگری را هم راه اندازی نمود که ترون TRC20 را با 2 میلیارد USDT به اتریوم ERC20 تبدیل می کرد. البته این تبدیل و مبادلات هیچ تأثیری بر عرضه در گردش کلی ندارد. در حال حاضر، عرضه در گردش کلی این ارز دیجیتال 79.47 میلیارد کوین تتر از عرضه کلی 82,164,697,053 توکن است. حالا که تمام موارد مهم برای آینده ارز تتر را می دانید، وقت آن است که به پیش بینی قیمت این ارز بپردازیم.

نظرات کارشناسان درباره قیمت آینده تتر

همان طور که پیش تر هم اشاره کردیم، تتر طراحی شده است تا همیشه 1 دلار ارزش داشته باشد. به همین ترتیب اگر تتر بخواهد به آرزویش برسد، قیمت آن باید 1 دلار بماند. طبق پیش بینی هایی که افراد و سایت های مختلف درباره آینده ارز تتر ارائه داده اند، با وجود آنکه اوج قیمت این ارز می تواند 1.6 دلار باشد، اما انتظار می رود تا آخر سال 2022 میانگین قیمت آینده تتر به 1.29 دلار برسد.

والت اینوستر (Wallet Inverstor)، یکی از سایت های دیگری است که پیش بینی بر مبنای الگوریتم را به شما ارائه می دهد. این سایت هم پیش بینی قیمت تتر در ژانویه سال 2023 را بین 0.991 و 1.015 دلار در نظر گرفت. این سایت معتبر برای سال 2027 هم پیش بینی می کند که قیمت میانگین توکن تتر 0.994 دلار باشد. البته این سایت حداکثر و حداقل قیمت این ارز دیجیتال را برای آن سال هم به ترتیب 1.14 و 0.994 دلار در نظر می گیرد. به طور کلی می توانیم بگوییم این سایت آینده ارز تتر را مثبت و صعودی پیش بینی می کند.

دیجیتال کوین (DigitalCoin) هم شرکت تحلیلگر دیگری است که پیش بینی قیمت این ارز دیجیتال را ارائه می دهد. دیجیتال کوین تا دسامبر سال 2029،‌ قیمت ارز دیجیتال تتر را برای هر ماه 1.01 دلار آمریکا تصور می کند. شاید این پیش بینی آنقدرها صعودی نباشد، اما قیمتی ثابت را برای سرمایه گذارانی که به دنبال سرمایه گذاری امنی می گردند، نشان می دهد. پس استفاده از پیش بینی ها تا حد زیادی به آن هم بستگی دارد که هدف شما از سرمایه گذاری و دانستن آینده ارز تتر چیست.

مهم است که به یاد داشته باشید بازارهای ارز دیجیتال همچنان به شدت پرنوسان باقی می مانند. این بازارها باعث می شوند که به سختی بتوان پیش بینی دقیقی را از قیمت یک کوین حتی تا چند ساعت آینده، ارائه داد. حال تصور کنید که بخواهیم قیمت ارزهای دیجیتال را در چنین بازاری تا چند سال بعد و طی آمار و ارقام بلندمدت، متصور شویم. به همین دلیل هم باید این موضوع را در رابطه با آینده ارز تتر نیز به یاد داشته باشید و بدانید که تحلیل گران و پیش بینی های مبنی بر الگوریتم هم می توانند و قطعا دچار اشتباه می شوند.

نظرات کارشناسان درباره قیمت آینده تتر

بنابراین توصیه ما و هرکسی در این زمینه همان طور که بارها شنیده اید آن است که حتما تحقیقات خود را پیش از سرمایه گذاری روی هر ارز دیجیتال انجام دهید. استفاده از نظرات کارشناسان که ما هم برخی از این نظرات را در این بخش با شما در میان گذاشتیم، روش خوبی برای کسب اطلاعات است؛ اما کافی نیست! بنابراین نه تنها به این نظرات، بلکه به هیچ نظری دیگری به تنهایی اکتفا نکنید و حتما تحقیقات بیشتری را بر روی قیمت های آینده ارز تتر انجام دهید.

از دیگر کارهایی که پیشنهاد می کنیم انجام دهید آن است که آخرین تحلیل های فاندامنتال، تکنیکال، اخبار و روندهای بازار را هم حتما در نظر داشته باشید. همچنین پیش از هر تصمیمی درباره سرمایه گذاری های خود، نظرات کارشناسان بیشتری را هم جمع آوری کنید تا نتیجه بهتری به دست آورید. در آخر هم هرگز از یاد نبرید، به اندازه ای سرمایه گذاری کنید که بتوانید از پس ضررهای آن برآیید.

پیش بینی دقیق قیمت تتر تا 5 سال آینده

حالا که با پیش بینی های کارشناسان مختلف و توصیه های لازم در این زمینه آشنا شدید، در این بخش قصد داریم پیش بینی دقیقی را از قیمت آینده ارز تتر به شما ارائه دهیم. اگر شما هم می خواهید تصمیم درستی درباره این ارز دیجیتال بگیرید، با این بخش از پیش بینی قیمت تتر همراه باشید.

پیش بینی قیمت تتر برای سال 2022

بگذارید ابتدا از پیش بینی قیمت برای ماه های باقی مانده سال 2022 شروع کنیم. بدین ترتیب می توانید در ماه های آتی تصمیم بگیرید که می خواهید سرمایه خود را در ارز دیجیتال تتر بگذارید یا خیر.

پیش بینی قیمت تتر برای سال 2022

قیمت آینده ارز تتر در مارس 2022

پیش بینی می شود که تتر، ماه مارس 2022 را با قیمت 1.281 دلار آغاز کرده و این ماه را با قیمت 1.281 دلار به پایان برساند. در طول ماه مارس،‌ حداکثر قیمتی که برای این ارز دیجیتال پیش بینی شده است، 1.601 دلار و حداقل قیمت آن 1.089 دلار به نظر می رسد.

قیمت آوریل 2022 تتر

کارشناسان پیش بینی کرده اند که تتر این ماه را با قیمت 1.281 دلار آغاز و با 1.281 تمام کند. در طول این ماه هم حداکثر قیمت آینده ارز تتر 1.601 دلار و حداقل آن حدود 1.089 دلار پیش بینی می شود که فرق چندانی با ماه پیشین آن ندارد.

پیش بینی قیمت تتر در ماه می، ژوئن و جولای

به نظر می رسد که بیشتر پیش بینی ها با آن موافقند که حداقل و حداکثر قیمت تتر در ماه های آتی سال 2022، شبیه به پیش بینی های ماه های گذشته باشد. یعنی تا آخرین ماه سال 2022، حداقل قیمت تتر 1.089 و حداکثر آن، 1.601 دلار پیش بینی می شود. اما در رابطه با قیمت میانگین آینده ارز تتر در ماه های می، ژوئن و جولای، قیمت های متغیری را پیش بینی کرده اند.

بر اساس پیش بینی های انجام گرفته، قیمت تتر در ماه می نسبت به قیمت فوریه تتر، 49.10% افزایش یافته و به 1.49 دلار می رسد. البته این قیمت، فقط قیمت میانگین ارز تتر در این ماه است. در ماه های ژوئن و جولای هم قیمت تتر به ترتیب 33.86% و 46.66% افزایش می یابد. آن طور که پیش بینی شده است، قیمت آینده ارز تتر در ماه ژوئن به میانگین 1.34 دلار و در ماه جولای به 1.47 دلار می رسد.

پیش بینی قیمت tether برای سال 2022

پیش بینی تتر در ماه های آگوست، سپتامبر و اکتبر

مجددا در این ماه ها هم حداقل و حداکثر قیمت تتر به همان شکلی است که پیش تر گفتیم. اما در رابطه با قیمت میانگین این ارز در این سه ماه، با ارقام متفاوتی رو به رو هستیم. در ماه آگوست، پیش بینی شده است که قیمت میانگین ارز دیجیتال تتر فقط 27.89% نسبت به قیمت ماه فوریه خود افزایش داشته باشد و به قیمت 1.28 دلار برسد. ماه سپتامبر البته افزایش قیمت بیشتری را در آینده ارز تتر شاهد هستیم. در این ماه، تتر 49.38% بالا می رود و به قیمت 1.49 دلار می رسد. مجددا در ماه اکتبر قیمت این ارز کمی کمتر از ماه پیشین نوسان داشته و به 1.39 دلار خواهد رسید.

پیش بینی قیمت تتر در اواخر سال 2022

در اواخر این سال هم به نظر می رسد که بنا بر پیش بینی ها، با افزایش قیمت چندانی رو به رو نباشیم. در ماه های نوامبر و دسامبر، به ترتیب 29.87% و 44.63% افزایش قیمتی نسبت به ماه فوریه را مشاهده خواهیم کرد. این یعنی قیمت ارز دیجیتال تتر به ترتیب در این ماه ها به 1.30 و 1.45 دلار می رسد که افزایش خوبی نسبت به ماه فوریه است.

پیش بینی قیمت تتر در سال 2023

به نظر می رسد که اگر در این سال همه چیز بر وفق آینده ارز تتر باشد، این ارز بتواند به اوج قیمتی جدیدی دست پیدا کند. بالاترین میانگین قیمتی این ارز دیجیتال در سال 2023، 1.76 دلار است! این قیمت، پیشرفتی باورنکردنی بوده که می تواند افراد بسیاری را به سمت این ارز جذب کند. در موارد دیگر، قیمت تتر به طور میانگین 1.50 بوده و در کمترین حالت هم قیمت این ماه را می توان در طیف 1.41 دلار مشاهده کرد. بدین ترتیب به نظر می رسد که این سال هم سال خوبی برای ارز تتر باشد، اگر قیمت های آن مطابق پیش بینی ها پیش برود.

پیش بینی قیمت ارز تتر برای سال 2024

در سال 2024، آینده ارز تتر بسیار صعودی پیش بینی شده است. میانگین قیمتی این ارز در این سال می تواند تا بالای 2.00 هم برسد که پیشرفتی باورنکردنی بوده و اگر همین حالا در آن سرمایه گذاری کنید قطعا تا دو سال دیگر سود بسیاری از آن به دست می آورید. پیش بینی می شود که در ماه مارس سال 2024، ارز تتر به قیمت 2.15 دلار برسد و افزایش قیمتی 114.72 درصدی را تجربه کند. این بالاترین قیمت میانگین پیش بینی شده برای ارز تتر به نظر می رسد. حداقل میانگین قیمتی تتر هم ممکن است در اواخر این سال رخ دهد و تتر به قیمت 1.32 دلار برسد.

پیش بینی قیمت ارز تتر برای سال 2024

پیش بینی قیمت آینده ارز تتر در سال 2025

پیش بینی می شود که تمام میانگین های قیمتی تتر در تمام ماه های سال 2025، بالای 2.00 دلار باشد؛ به غیر از ماه ژوئن که ممکن است در آن شاهد افت قیمت تتر تا 1.95 دلار باشیم. بالاترین قیمت پیش بینی شده برای تتر در این سال، 2.43 دلار است که در ماه اکتبر شاهد آن خواهیم بود. در کل بهترین قیمت های تتر در ماه های آخر سال 2025 جای گرفته اند.

پیش بینی قیمت آینده ارز تتر برای سال 2026

در این سال، قیمت های پایین تری نسبت به سال 2025 برای تتر پیش بینی شده است. در سال 2026، قیمت های تتر مجددا به مرز 1 دلار باز می گردد. پایین ترین قیمت این سال 1.74 دلار پیش بینی شده است که در ماه دسامبر اتفاق می افتد و بالاترین آن هم به 2.15 دلار تعلق دارد که در ماه جولای پیش بینی شده است. شاید با دانش به پیش بینی قیمت های این سال، بهتر بتوانید درباره آن تصمیم بگیرید.

پیش بینی قیمت آینده ارز تتر سال 2027

سال 2027، سالی صعودی و بسیار خوب برای ارز تتر پیش بینی شده است. در این سال قیمت تتر به بالای 3 دلار می رسد. بالاترین قیمت این سال برای ارز تتر 3.47 دلار است که در ماه فوریه این سال شاهد آن خواهیم بود و پایین ترین قیمت آن هم 2.13 دلار بوده که همچنان نسبت به سال قبل افزایش دارد.

جمع بندی

آینده ارز تتر از موضوعات مهم در زمینه ارزهای دیجیتال است که در مقاله امروز به آن پرداختیم. ارز تتر یکی از بهترین ارزها و استیبل کوین ها به شمار می رود که هر معامله گری علاقه دارد آن را در پورتفولیو و کیف پول خود داشته باشد. این ارز، امنیت خاطری را به شما هدیه می دهد که آن را با هیچ ارز دیگری به دست نمی آورید.

اما بهره مندی از تمام این مزایا در گروی آن است که بهترین صرافی را برای خرید و فروش تتر بشناسید. صرافی حامی به عنوان یک پلتفرم بی نقص معاملاتی، منحصرا برای معامله با تتر راه اندازی شده و مزایای بی شماری نسبت دیگر صرافی های مشابه ایرانی دارد. از جمله اینکه کار با این صرافی کاملا رایگان است و رابط کاربری بسیار آسانی دارد. مهم تر از این، بهترین نرخ خرید و فروش تتر را ارائه می دهد. شما می توانید از همین امروز به وب سایت ما مراجعه کنید و با امنیت خاطر کامل، به خرید و فروش تتر بپردازید.

منابع

capital

cryptopredictions

digitalcoinprice

coinmarketcap

نظر بدهید

مقالات آموزشی

سبد خرید