خانهوبلاگمقالاتآموزشیارز دیجیتال سیف مون چیست؟ چرا ...

ارز دیجیتال سیف مون

ارز دیجیتال سیف مون چیست؟ چرا باید این ارز را بخریم؟

ارز دیجیتال سیف مون

با وجود این که در حال حاضر بیش از 9000 ارز رمزنگاری شده یا به اصطلاح کریپتوکارنسی در بازار وجود دارد اما همچنان شاهد آن هستیم که به صورت روزانه تعداد بیشتری از ارزهای دیجیتال به این لیست اضافه می‌شود. همین مسئله باعث شده تا دانستن این که در کدام یک از این رمز ارزها بهتر است سرمایه گذاری کنیم نیاز به تحقیق داشته و این فرآیند می‌تواند دشوار باشد.

مسئله مهمی که باید بدانید این است رمز ارزهایی محبوبی مانند بیت کوین و اتریوم با ارزش گذاری‌های هنگفت، جهان را به تسخیر خود درآورده اند. اما همه ارزهای دیجیتالی که در بازار وجود دارند موفق نخواهند بود. بسیاری از رمز ارزها شکست خواهند خورد و برخی رمز ارزهای فیک بوده و برای کلاهبرداری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا به بررسی یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال پرداخته و ارز دیجیتال سیف مون را به شما معرفی کنیم. در این مطلب در مورد تاریخچه رمز ارز، ارزش آن در حال حاضر، ایمن بودن یا نبودن آن و این که آیا سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز خوبی است یا خیر اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه می‌دهیم، پس با ما همراه باشید تا به معرفی این رمز ارز بپردازیم.

ارز دیجیتال سیف مون چیست؟

رمز ارز سیف مون یکی از ارزهای دیجیتال جدیدتری است که در سال 2021 وارد بازار شد. این پروژه رمزنگاری یک رویکرد جامعه محور برای سیستم‌های مالی غیر متمرکز است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده پس از عرضه اولیه در سه ماهه اول سال 2021، اکنون بیش از 2.9 میلیون دارنده این ارز وجود دارد. CoinMarketCap گزارش می‌دهد که 585.536 تریلیون رمز ارز سیف مون در حال گردش در بازار است. بنیانگذاران این رمز ارز، توکنی می‌خواستند که سودهای “ایمن” را تضمین کند و از اجتناب ناپذیر بودن رشد حبابی جلوگیری کند.

توسعه دهندگان رمزنگاری رمز ارز سیف مون چشم اندازی بلند مدتی برای موفقیت ارز دیجیتال خود دارند. دارندگان این رمز ارز در طول زمان پاداش‌های غیرفعال به دست می‌آورند و جریمه‌هایی که در سیستم این توکن وجود دارد مانع از فروش آن می‌شوند.

اگر بخواهیم نگاهی به آمارهای این رمز ارز انداخته و در مورد آن صحبت کنیم باید به این نکته اشاره کرد که قیمت فعلی این رمز ارز در حدود 0.000002111 دلار است.

همچنین ارزش بازار آن 1.236 میلیارد دلار بوده و از نظر ارزش در رتبه 210 بازار قرار دارد. البته انتظار می‌رود که در آینده شاهد رشد این رمز ارز در بازار باشیم و محبوبیت آن به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند.

رمز ارز سیف مون یکی از ارزهای جدیدی است که در سال 2021 وارد بازار شده و همین مسئله باعث شده تا بتوان انتظار داشت که در آینده شاهد رشد قیمت قابل قبولی برای این رمز ارز باشیم.

ویژگی‌های رمز ارز سیف مون

رمز ارز سیف مون برای مقاومت در برابر نوسانات با پاداش دادن به سرمایه گذاران برای نگهداری رمز ارز هایشان طراحی شده است و در آن شاهد سه عملکرد ساده هستیم. اگر بخواهیم شما را با این سه عملکرد آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

انعکاس

یکی از ویژگی‌های سیف مون انعکاس است که در واقع به پاداش‌های ایستایی گفته می‌شود که تلاش می‌کنند تا مشکلات مربوط به پاداش‌های استخراج را اصلاح کنند. این کار را به دو صورت انجام می‌دهد:

  • مقدار پاداش مشروط به حجم معامله است، که فشار فروش ناشی از فروشندگان اولیه رمز ارز‌های خود را کاهش می‌دهد.
  • این افراد دارای توکن را تشویق می‌کند تا بر اساس تعداد کل مالکیت، پرداخت‌های بالاتری را دریافت کنند.

این رویکرد ایستا با پاداش‌های استخراج سنتی متفاوت است. به عنوان مثال، در بیت کوین و یا سایر توکن‌ها پذیرندگان اولیه برای تلاش‌های ماینینگ خود نسبت به افرادی که دیرتر وارد شده بودند، پاداش بیشتری کسب کردند زیرا ارزش پاداش در طول زمان کاهش می‌یابد.

این به آن معنا است که کاربران اولیه معمولاً رمز ارز بیشتری نسبت به خریداران جدید دارند. رویکرد پاداش ثابت رمز ارز سیف مون تلاش می‌کند تا مشکل فروشندگان اولیه رمز ارز‌های خود را به صورت انبوه کاهش دهد.

ارز دیجیتال سیف مون

خرید LP

طبق اطلاعات منتشر شده در وایت پیپر رسمی، استخر نقدینگی خودکار رمز ارز سیف مون یک ویژگی مخفی دارد. این استخر یک تابع کف قیمتی ثابتی را هم برای خریداران و هم برای فروشندگان ایجاد می‌کند.

طراحی این استخر برای پایداری طولانی مدت است. این ویژگی غیر معمول رمز ارز سیف مون جریمه فروش رمز ارز است. برای هر تراکنش، قرارداد هوشمند 10 درصد کارمزد دریافت می‌کند. پنج درصد از کارمزد بین دارندگان موجود تقسیم می‌شود و سرمایه گذاران را تشویق می‌کند که توکن‌های خود را نفروشند.

با توجه به وایت پیپر پروژه، هدف این است که از افت قیمت رمز ارز در زمانی که نهنگ‌ها تصمیم می‌گیرند توکن‌های خود را در بازار بفروشند جلوگیری کرده و همچنین این ویژگی باعث می‌شود قیمت به اندازه زیادی دچار نوسان نشود.

سوزاندن دستی

اکثر ارزهای دیجیتال تحت فرآیندی به نام سوزاندن توکن قرار می‌گیرند که به طور دائم توکن‌ها را از گردش خارج می‌کند. این فرآیند تلاشی برای ایجاد کمبود و در نتیجه افزایش ارزش است. برخی از پروژه‌های کریپتو از همان ابتدا به طور مداوم رمز ارز سوزی می‌کنند.

با این حال، رمز ارز سیف مون از سوختگی دستی به جای سوختگی مداوم استفاده می‌کند. بحث این است که این فرآیند می‌تواند یک استراتژی سودمند برای سرمایه گذاران بلند مدت اجرا کند. همچنین اجازه می‌دهد تا سوختگی‌ها به صورت عمومی اعلام و ردیابی شوند که منجر به افزایش شفافیت در این سیستم می‌شود.

مسئله مهمی که باید بدانید این است که توسعه دهندگان رمز ارز سیف مون تلاش کرده اند تا ویژگی‌های جدیدی را به رمز ارز خود اضافه کنند.

آینده قیمت رمز ارز سیف مون

از آن جایی که رمز ارز سیف مون بسیار جدید است، داده‌های تاریخی زیادی برای تحلیل آینده قیمت این رمز ارز وجود ندارد. در حال حاضر، قیمت این رمز ارز 0.000001701 دلار است. بلافاصله پس از عرضه، شاهد جهش شدید قیمت به 0.00001399 دلار در 20 آوریل بود که بیش از 1560 درصد بیشتر از هفته قبل بود. با این حال، قیمت با بسته شدن در آن روز به 0.00001118 دلار کاهش یافت و به جز یک افزایش در ماه مه 2021، برای چندین ماه قبل از یکسان شدن قیمت آن یک روند نزولی داشت.

طبق CoinMarketCap، ارزش کل بازار فعلی رمز ارز سیف مون نزدیک به 1 میلیارد دلار است که آن را از نظر تسلط بر بازار در رتبه 214 قرار می‌دهد. برای یک ارز دیجیتال کاملاً جدید که با بیش از 9000 رمز ارز دیگر رقابت می‌کند این رتبه بد نیست، اما لزوماً به این معنا نیست که سیف مون گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است.

به صورت طولانی مدت نمی‌توان انتظار داشت که قیمت رمز ارز سیف مون به طرز چشمگیری رشد کند اما می‌توان شاهد نوسانات قیمتی مختلفی برای این رمز ارز باشیم و افرادی که تریدر هستند می‌توانند سودهای قابل توجهی از این طریق کسب کنند.

امنیت ارز دیجیتال سیف مون

با تمام هیاهوهایی که برای یک رمز ارز جدید وجود دارد، لازم است که بدانید آیا سیف مون یک رمز ارز ایمن است یا خیر. برخی از تحلیلگران نگرانی‌هایی در مورد رمز ارز سیف مون دارند. تحلیلگران می‌گویند که برخلاف سایر رمز ارزها، رمز ارز سیف مون در واقع هیچ کاری انجام نمی‌دهد. به نظر می‌رسد تمام هدف این رمز ارز آن است که مردم آن را بخرند و قیمت را بالا ببرند.

همان طوری که گفته شد، این توکن برای جلوگیری از فروش طراحی شده است. این ویژگی احتمالاً قیمت را در طول زمان افزایش می‌دهد و به نفع مالکان و پذیرندگان اولیه است.

برخی از تحلیلگران حتی تا آن جایی پیش می‌روند که معتقدند افرادی که این رمز ارز را زود خریده اند، حساب خود را پر کرده و دیگران را نیز به خرید تشویق می‌کنند. سپس، رمز ارز‌های خود را در میان جمعیتی ناآگاه می‌فروشند یا  که به ناچار قیمت این ارز دیجیتال را در آینده پایین می‌آورد.

کریپتوکارنسی

ارز دیجیتال سیف مون را از کجا بخریم

از 14 ژانویه، می‌توانید رمز ارز سیف مون را به طور یکپارچه از طریق کیف پول رمز ارز سیف مون خریداری کنید، اما باید آن را با BNB خریداری کنید، سپس آن را به Smart Chain تبدیل کنید. سپس می‌توانید آن را با رمز ارز سیف مون تعویض کنید. شما همچنین می‌توانید رمز ارز سیف مون را در تعدادی از پلتفرم‌های مبادله ای، از جمله PancakeSwap و BitMart خریداری کنید. اگر بخواهیم شما را با این پلتفرم‌ها آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

PancakeSwap

PancakeSwap یک صرافی غیر متمرکز است که به شما این امکان را می‌دهد تا مستقیماً از کیف پول رمزنگاری خود فرآیند معامله را انجام دهید، به این معنی که شما کنترل کامل بر دارایی‌های رمزنگاری خود دارید. البته، این به آن معنا است که شما مسئول ایمنی و امنیت کیف پول خود هستید و از مزایایی که برخی از صرافی‌های رمزنگاری ارائه می‌کنند، دریافت نخواهید کرد اما، اگر می‌خواهید 100% کنترل رمزنگاری خود را داشته باشید، این صرافی گزینه بدی نیست.

خرید رمز ارز سیف مون در PancakeSwap می‌تواند گیج کننده باشد زیرا باید ابتدا BNB را بخرید و سپس قبل از تعویض آن با رمز ارز سیف مون آن را به Smart Chain تبدیل کنید، درست مانند زمانی که مستقیماً از کیف پول ارز دیجیتال سیف مون خرید می‌کردید.

BitMart

BitMart یک پلتفرم تجارت ارز دیجیتال و تبادل با بیش از پنج میلیون مشتری در بیش از 180 کشور جهان است. اولویت‌های این صرافی قابل اعتماد بودن، در دسترس بودن و حرفه‌ای بودن است. این صرافی در نیویورک، سنگاپور، سئول و هنگ کنگ دفتر دارد. بیشتر معاملات در BitMart معاملات نقطه‌ای است، اما معاملات آتی و قابلیت‌های معاملاتی پیشرفته را ارائه می‌دهد. BitMart تأیید کرده است که پلتفرم آن از تعویض توکن ارز دیجیتال سیف مون از V1 به V2 اخیراً معرفی شده پشتیبانی می‌کند.

در حال حاضر دو صرافی PancakeSwap و BitMart اصلی ترین صرافی‌هایی هستند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها اقدام به خرید سیف مون کرده و بر روی این رمز ارز سرمایه گذاری کنید.

آیا ارز دیجیتال سیف مون گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است؟

با توجه به این که ارز دیجیتال سیف مون هیچ کار ویژه‌ای انجام نمی‌دهد به همین دلیل نمی‌توان گفت که این پروژه از نظر فنی و بنیادی قدرتمند است و همین مسئله باعث شده تا به صورت طولانی مدت این رمز ارز برای سرمایه گذاری گزینه خوبی به نظر نمی‌رسد.

در اوایل سال 2021، قیمت این رمز بیش از 1500٪ افزایش یافت و سپس سقوط کرد. در این مرحله، سرمایه گذاری در ارز دیجیتال سیف مون یک قمار به نظر می‌رسد.

به غیر از افزایش در اکتبر 2021، قیمت از اوت گذشته در نزدیکی سطح فعلی خود قرار داشته است. ممکن است با توجه به موفقیت کیف پول آن، این رمز ارز خود را برای جهش آماده کند، یا ممکن است کف را شکسته و قیمت آن ممکن است به روند کاهشی خود ادامه دهد.

مسئله مهمی که باید بدانید این است که به صورت کلی سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می‌تواند بسیار خطرناک باشد. به همین دلیل لازم است که همیشه با یک مشاور حرفه‌ای صحبت کنید و هرگز پولی را که نمی‌توانید از دست بدهید معامله نکنید.

ارز دیجیتال سیف مون

ارز دیجیتال سیف مون چگونه کار می‌کند؟

ارز دیجیتال سیف مون یک ارز دیجیتال است که فقط به صورت آنلاین وجود دارند و می‌توان از آن به عنوان یک وسیله مبادله استفاده کرد. مانند ارزهای دیجیتال محبوب مانند بیت کوین و اتریوم، ارز دیجیتال سیف مون از فناوری دفتر کل توزیع شده مانند بلاک چین پشتیبانی می‌کند. ارز دیجیتال سیف مون بر روی بلاک چین هوشمند Binance ایجاد شد و ارزش بازار آن تنها در حدود 1.3 میلیارد دلار است، در حالی که این رقم برای بیت کوین حدود 930 میلیارد دلار است.

ارز دیجیتال سیف مون به گونه‌ای طراحی شده است که سرمایه گذاران بلند مدت بر روی این ارز دیجیتال را تشویق می‌کند و این مسئله باعث می‌شود تا میزان فروش این رمز ارز کاهش پیدا می‌کند. این کار را با دریافت کارمزد 10 درصدی از فروشندگان انجام می‌دهد که نیمی از کارمزد به دارندگان موجود ارز دیجیتال سیف مون و نیمی دیگر برای استفاده در استخر نقدینگی در تلاش برای حفظ ثبات قیمت‌ها پخش می‌شود.

شرکت امنیتی بلاک چین CertiK در طول بررسی ارز دیجیتال سیف مون متوجه شد که صاحبان آن توکن‌های ایجاد شده از استخر نقدینگی را به دست می‌آورند و به آن‌ها کنترل روی توکن‌های ایجاد شده به عنوان بخشی از کارمزد را می‌دهند. CertiK در گزارش خود این موضوع را به عنوان یک مشکل اصلی علامت گذاری کرد و به ارز دیجیتال سیف مون توصیه کرد ویژگی‌های امنیتی خود را بهبود بخشد.

توسعه دهندگان ارز دیجیتال سیف مون همچنین به صورت دستی مقدار ارز دیجیتال سیف مون در گردش را کاهش می‌دهند تا در تلاش برای کاهش عرضه و افزایش قیمت باشند. به گفته CoinMarketCap، قیمت مدت کوتاهی پس از معرفی در ماه مارس افزایش یافت و در 20 آوریل به بالاترین رقم 0.000014 دلار رسید. از آن زمان تاکنون حدود 80 درصد از اوج خود کاهش یافته است.

چالش‌های خرید ارز دیجیتال سیف مون

مانند همه ارزهای دیجیتال، ارز دیجیتال سیف مون یک دارایی بسیار سوداگرانه بوده و ارزش ذاتی ندارد. اگر بخواهیم شما را با خطرات خرید این رمز ارز آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نوسانات

از زمان معرفی، قیمت ارز دیجیتال سیف مون بسیار نوسانی بوده و همین مسئله باعث شده تا سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز چالش جدی داشته باشد. قبل از این که این رمز ارز بیش از 80 درصد سقوط کند، بیش از 20000 درصد افزایش یافته بود. از آن جایی که ارزهای رمزنگاری شده ارزش اساسی ندارند، بازده شما بر اساس چیزی است که می‌توانید آن را به دیگری بفروشید.

مقررات

ارزهای دیجیتال کاملاً جدید هستند و دولت‌ها تازه شروع به درک این موضوع کرده اند که رمز ارزها چه هستند و چه تأثیری می‌توانند داشته باشند. چین در واکنش خود قاطعانه عمل کرده و اوایل سال جاری ارزهای دیجیتال را به دلیل خطرات مالی و معاملات سفته بازانه‌ای که ایجاد کردند، ممنوع کرد. مقررات همچنین می‌تواند به شکل نرخ‌های مالیاتی بالاتر بر سود ارزهای دیجیتال باشد. این مسئله در مورد ارز دیجیتال سیف مون نیز صادق بوده و ممکن است در آینده با توجه به مقررات کشورها، امکان خرید و فروش این رمز ارز را نداشته باشید.

مشکلات مربوط به سفته بازی

در حالی که حباب‌های قیمتی با نگاهی به گذشته راحت تر دیده می‌شوند، نشانه‌هایی وجود دارد که ارزهای دیجیتال در یک جنون سفته بازی هستند. به نظر می‌رسد که ارز دیجیتال سیف مون نیز در آینده با مشکلات مربوط به سفته بازی رو به رو شده و حباب‌های قیمتی مختلفی برای آن به وجود بیاید.

نقدینگی

برای معامله گرانی که به دنبال ورود یا خروج سریع از ارز دیجیتال سیف مون هستند، این مسئله که برای فروش این رمز ارز باید کارمزد 10 درصدی پرداخت کنید، می‌تواند نقدینگی این ارز دیجیتال را به یک چالش تبدیل کند. علاوه بر این، ارز دیجیتال سیف مون در صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال معامله نمی‌کند، اما در عوض در Pancake Swap خرید و فروش می‌شود، که امکان معامله در چندین ارز دیجیتال را فراهم می‌کند.

در واقع این ویژگی‌ها نشان می‌دهد که ارز دیجیتال سیف مون برای سرمایه گذاری بلند مدت و جلوگیری از فروش طراحی شده است، اما یک دارایی بسیار ناپایدار است که با خطرات دیگری نیز همراه است. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که اگر قصد دارید تا بر روی این رمز ارز سرمایه گذاری کنید لازم است تا حتما دانش خود را در مورد این رمز ارز افزایش داده و همچنین خطرات سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز را نیز در نظر بگیرید.

پیشنهاد ما این است که پیش از خرید و سرمایه گذاری بر روی سیف مون، حتما در مورد چالش‌های این رمز ارز تحقیق کنید.

نکاتی که قبل از سرمایه گذاری در ارز دیجیتال سیف مون باید بدانید

موضوع مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در حال حاضر کریپتوکارنسی‌های متعددی وجود دارد که هر کدام با یکدیگر متفاوت هستند. جای تعجب نیست که بیت کوین و اتریوم جزو ارزهای رمز پایه مورد علاقه مردم هستند و مورد توجه قرار گرفته اند. اما برخی از ارزهای دیجیتال جدید وجود دارند که برخی از آن‌ها توانسته اند محبوبیت قابل توجهی بدست بیاورد. ارز دیجیتال سیف مون یکی از این رمز ارزها است که همان طوری که بیان کردیم در مارس 2021 راه اندازی شد و طبیعتاً تعداد سرمایه گذاران آن در طی چند ماه افزایش چشمگیری پیدا کرده است. در همین راستا در این بخش قصد داریم تا شما را با نکاتی که قبل از سرمایه گذاری در ارز دیجیتال سیف مون در سال 2022 باید به آن توجه داشته باشید آشنا کنیم:

توجه به ماهیت ارز دیجیتال سیف مون

در وهله اول برای سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال سیف مون لازم است تا دانش فنی خود را در مورد این رمز ارز افزایش داده و دید کاملی در مورد ماهیت آن داشته باشید. سیف مون یک توکن DeFi است که تجارت در شبکه‌های زنجیره‌ای همتا به همتا را امکان پذیر می‌کند. این رمز ارز نیاز به سیستم‌های متمرکز مانند بانک‌ها یا دولت‌ها را از بین می‌برد.

بررسی وضعیت توکن‌های سیف مون

مسئله مهمی که باید بدانید این است که تریلیون‌ها توکن ارز دیجیتال سیف مون قبل از راه اندازی سوخته شده اند. در زمان عرضه، هر توکن 0.0000000010 دلار قیمت داشت.

در حال حاضر در حدود 223 تریلیون توکن از سیف مون سوزانده شده اند. آن چه قابل ذکر است این واقعیت است که تیم ارز دیجیتال سیف مون به سوزاندن توکن‌ها ادامه می‌دهد. این کار برای کاهش عرضه و افزایش قیمت انجام می‌شود. تا به امروز، بیش از 400 تریلیون توکن سوزانده شده است. این مسئله باعث می‌شود تا بتوان انتظار داشت که با ادامه روند سوزاندن توکن ها، قیمت سیف مون افزایش پیدا کند.

کریپتوکارنسی

پاداش دادن به دارندگان

یکی از جالب ترین ویژگی‌های ارز دیجیتال سیف مون این است که سرمایه گذاران تشویق می‌شوند تا توکن‌های خود را به جای فروش نگه دارند. نکته جالب دیگری که در اینجا باید به آن توجه کرد این است که سرمایه گذاری که رمز ارز سیف مون را می‌فروشد باید 10 درصد مالیات را برای فروش پرداخت کنند. از این مقدار، 5 درصد به کسانی که هنوز رمز ارز‌های خود را نگه داشته اند، توزیع می‌شود. 5 درصد دیگر برای استخر نقدینگی با رمز ارز دیجیتال سیف مون و Binance (BNB) استفاده می‌شود.

نوسان شدید قیمت

یکی دیگر از نکاتی که برای خرید ارز دیجیتال سیف مون باید به آن توجه داشته باشید این است که نمی‌توان انکار کرد که سرمایه گذاران اولیه این رمز ارز سود بسیار زیادی داشتند. زمانی بود که ارز دیجیتال سیف مون به سطحی رسید که سرمایه گذاران فراتر از انتظار سود می‌بردند. با این حال، از طرف دیگر، در دو ماه گذشته شاهد کاهش شدید قیمت بودیم و بیش از 75 درصد از ارزش تاریخی آن کاهش پیدا کرده است. این موضوع برای بسیاری از افراد یک مسئله نگران کننده است. به همین دلیل لازم است تا برای خرید سیف مون به نوسانات شدید قیمت آن توجه داشته باشید.

کارآیی و کاربرد

یکی از موضوعات مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که امروزه فروشندگان تلاش می‌کنند تا برای جذب مشتری از رمز ارزهای مختلف برای خرید و فروش استفاده کرده و از رمز ارزها نیز پشتیبانی کنند. در این بین فروشندگان عموما از ارز دیجیتال سیف مون به عنوان روش پرداخت استفاده نمی‌کنند. علاوه بر این، این ارز دیجیتال در صرافی‌های اصلی متمرکز ارز دیجیتال معامله نمی‌شود. این مسئله باعث شده تا کارآیی و کاربرد آن کاهش چشمگیری پیدا کند.

خرید نقدی

اگر چه خرید ارز دیجیتال سیف مون چندان سخت نیست، اما نمی‌توان این واقعیت را نادیده گرفت که نمی‌توان ارز دیجیتال سیف مون را با پول نقد خریداری کرد. این مسئله به آن دلیل است که تاکنون، هیچ صرافی وجود ندارد که به شما این امکان را بدهد تا بتوانید ارز دیجیتال سیف مون را با استفاده از پول فیات، مانند دلار، خریداری کنید.

آینده ارز دیجیتال سیف مون

بنیانگذاران این ارز ایده‌های مختلفی در مورد این رمز ارز دارند و قصد دارند تا در آینده این ایده‌ها را اجرا کنند. برخی از مهم ترین ایده‌هایی که می‌توان انتظار داشت که در آینده به سیستم سیف مون اضافه شود شامل ایجاد صرافی ارز دیجیتال سیف مون، انتشار برنامه، کیف پول، بازی ویدیویی برای ارز دیجیتال سیف مون و ادغام ارز دیجیتال سیف مون با بازارهای مالی قاره آفریقا می‌شود.

حرف آخر

در این مطلب شما را با ارز دیجیتال سیف مون آشنا کرده و تلاش کردیم تا اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. مسئله مهمی که باید بدانید این است که سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز کاملاً به ریسک پذیری شما بستگی دارد. این مسئله به آن دلیل این است که در چند ماه گذشته سرمایه گذاران هم سودهای چشمگیر و هم زیان‌های بسیار زیادی را متحمل شده اند. در مجموع، درست مانند هر ارز دیجیتال دیگر لازم است تا برای خرید این ارز  تحقیقات گسترده‌ای انجام داده و درک کاملی از ارزهای دیجیتال داشته باشید تا بتوانید بدون مشکل در این بازار سرمایه گذاری کنید.

 

 

منبع

safemoon

coinmarketcap

 

نظر بدهید

مقالات آموزشی

ارز دیجیتال نئو

هر آنچه باید از ارز دیجیتال نئو بدانید

ارز دیجیتال نئو یک پلتفرم بلاک چین است که توسعه قراردادهای هوشمند و دارایی‌های دیجیتال را تسهیل می‌کند. کلمه نئو از زبان یونانی باستان سرچشمه

سبد خرید