خانهوبلاگمقالاتآموزشیآموزش روش استخراج تتر و کسب را...

روش استخراج تتر

آموزش روش استخراج تتر و کسب رایگان این ارز

روش استخراج تتر، یکی از داغ ترین و پرجستجوترین موضوعات در زمینه ارزهای دیجیتال است که می خواهیم در مقاله امروز به طور کامل به آن بپردازیم. ارز دیجیتال تتر (Tether) از ارزهای محبوبی بوده که هرکسی تا به حال یکبار نام آن را شنیده است. عمده محبوبیت این ارز دیجیتال به دلیل ماهیت ایمن آن به نظر می رسد. از آنجایی که این ارز همیشه برابر با یک دلار آمریکاست، همین ساختار از ارز تتر محافظت کرده و باعث می شود که هرگز دچار نوسانات زیادی نشود. به همین دلیل هم افراد در پی یادگیری روش استخراج تتر و به دست آوردن آن هستند.

می توان با نگاهی به پیش بینی های بازار درباره ارز تتر گفت این ارز دیجیتال که آن را با نماد USDT نشان می دهیم، سرمایه گذاری سودآوری تا چند سال آینده است. بیشتر پیش بینی ها نشان می دهند که این ارز دیجیتال می تواند بازده بسیار خوبی را در عرض 3 تا 5 سال به شما ارائه دهد. همین نکته، ارز دیجیتال تتر را به سرمایه گذاری بلندمدت پرقدرتی تبدیل می کند. اگر شما هم به دنبال دارایی ثابتی هستید که بتوانید ارزش را ذخیره کنید، ارز دیجیتال تتر یکی از بهترین گزینه ها در بازار ارزهای دیجیتال محسوب می شود. شما می توانید با ما روش استخراج تتر را یاد بگیرید.

این ارز دیجیتال، به ویژه برای آن طراحی شده است تا فاصله میان ارزهای فیات و دیجیتال را پر و میان این دو حوزه مالی ارتباط برقرار کند. به علاوه، این ارز قصد دارد ثبات، شفافیت و هزینه های تراکنش پایین را به کاربران ارائه دهد که از مهم ترین مزیت ها در همین زمینه محسوب می شوند. پس اگر شما هم می خواهید که روش استخراج تتر را بدانید، با مقاله امروز همراه باشید. با یادگیری این روش، هم می توانید از مزایای این ارز دیجیتال باثبات برخوردار شوید و هم هر روز تتر بیشتری به دست آورید.

ارز دیجیتال تتر (USDT) چیست؟

بهتر است پیش از آنکه به سراغ بحث اصلی برویم، شما را کمی بیشتر با این ارز دیجیتال پایدار آشنا کنیم تا روش استخراج تتر را هم بهتر متوجه شوید. قطعا شما هم مانند بیشتر طرفداران ارزهای دیجیتال، قبل از خرید ارز دیجیتالی همچون بیت کوین (BTC) و یا حتی دیگر توکن های ارز دیجیتال، باید درباره آن ها تحقیق کنید. تحقیق، بررسی و مطالعه مداوم، یکی از اصلی ترین و مهم ترین کارهایی است که باید پیش از هر گونه سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال، حتما آن را انجام دهید. یکی از نکاتی که قطعا با مطالعه و تحقیق در این زمینه به آن پی می برید، نوسانات بسیار بالای ارزهاست.

در حقیقت، نوسانات و ناپایداری قیمت همیشگی، به ویژگی اصلی ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین تبدیل شده اند و بیشتر افراد، این ارزها را به نوسانات آن ها می شناسند. البته همین نوسانات هم باعث می شوند ک افراد در هنگام تصمیم برای آنکه این ارزهای دیجیتالی را خریداری کنند یا خیر، دودل و حتی گاها از تصمیم خود منصرف شوند. همین نکته موجب شده است که امروزه بیشتر افراد به سمت ارز USDT و یادگیری روش استخراج تتر روی آورند؛ چرا که این ارز هرگز چنین مشکلی ندارد.

تتر چیست

باید خاطرنشان کرد که این نوسانات قیمتی که باعث دوری افراد از زمینه ارزهای دیجیتال می شوند، موجب شد که ایده ای در ذهن سازندگان شکل بگیرد. آن ها به فکر افتادند که با خلق مکانیسم ها و ارزهای دیجیتال جدیدی، بر چنین مشکلی غلبه کرده و آن را برطرف کنند. همین ایده موجب ظهور پروژه های دیجیتالی جالبی همچون تتر و ایجاد روش استخراج تتر (USDT) شد.

دلیل محبوبیت ارز دیجیتال تتر

ارز دیجیتال تتر، ارزی به شمار می رود که در اکوسیستم ارزهای دیجیتال بسیار محبوب شده است. اما دلیل این محبوبیت چیست؟ همان طور که از توضیحات قبلی ما متوجه شدید، این ارز دیجیتال، مشکل بی ثباتی و نوسانات قیمتی ارزهای دیجیتال دیگر را برطرف کرده است. این ارز نوعی «استیبل کوین» (StableCoin) محسوب می شود. این کوین ها همان طور که از نام آن ها پیداست، کوین های پایداری هستند. تتر هم به عنوان یک کوین پایدار تلاش می کند تا نگرانی عمده افراد در زمینه ارزهای دیجیتال را برطرف کند. چنین اهدافی موجب شده است که یادگیری روش استخراج تتر امروزه به موضوعی محبوب تبدیل شود.

تتر چنین هدفی را با ادغام فناوری بلاک چین دیجیتال و ارزهای امانی، امکان پذیر می سازد و به سرمایه گذاران، بهترین مزایای هر دو دنیای امورمالی سنتی و غیرمتمرکز را ارائه می دهد. به همین ترتیب پروژه تتر، توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. جذابیت این پروژه به حدی است که در حال حاضر این ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار در میان 5 ارز دیجیتال برتر بازار قرار دارد. اما در این بخش از یادگیری روش استخراج تتر، سوال مهم تری پیش می آید.

تتر چطور می تواند ارزش خود را حفظ کند و دچار نوسان نشود؟

همان طور که گفتیم، ارز دیجیتال تتر می تواند در میان نوسانات بازار، کاملا پایدار بماند. اما این امر چطور امکان پذیر است؟ این پدیده به آن دلیل رخ می دهد که ارز دیجیتال تتر به دلار آمریکا متصل است. به همین دلیل هم 1 توکن تتر همیشه برابر با 1 دلار آمریکاست (USD).

دلیل محبوبیت ارز دیجیتال تتر

از همین رو، تتر را با نماد USDT می شناسند. این ارز دیجیتال، جایگزین بسیار خوبی برای ارز پرنوسانی همچون بیت کوین شناخته می شود؛ چرا که نرخ معامله USD بسیار پایدارتر است. همچنین روش استخراج تتر هم مانند روش استخراج بیت کوین، محبوب به نظر می رسد.

روش استخراج تتر

حالا که به طور کلی با ارز دیجیتال تتر (USDT) آشنا شدید، وقت آن است که به سراغ بحث اصلی برویم. پیش از آنکه هر چیزی درباره استخراج تتر بگوییم، باید ابتدا به سوالی مهم پاسخ بدهیم: آیا اصلا استخراج ارز دیجیتال تتر امکان پذیر است؟

اگر پس از خواندن ویژگی های این استیبل کوین جالب، شما هم تصمیم گرفتید که سودهای خوبی از استخراج تتر به دست آورید، باید پاسخ این سوال را در نظر بگیرید. البته پاسخ این سوال، آنقدرها مشخص نیست. شاید شما هم مانند بسیاری از افراد ندانید، اما ارز دیجیتال تتر را نمی توان به هیچ عنوان استخراج یا ماین کرد. دلیل این امر هم آن است که توکن های تتر به ارزش دلار آمریکا (USD) وصل هستند. به همین علت، استخراج می تواند برخلاف اهداف این ارز دیجیتال باشد. اما هنوز هم راه مشابه و یک شبه روش استخراج تتر وجود دارد.

استخراج ارز دیجیتال تتر (USDT)

استخراج یا ماینینگ (Mining) در زمینه ارزهای دیجیتال، روشی مشابه استخراج معدن در واقعیت دارد و به همین دلیل به این نام شناخته می شود. در استخراج سنگ و فلز از معادن، شما با تیشه و کلنگ به جان معادن می افتید و با حفاری آن ها، فلزات و سنگ های ارزشمندی همچون طلا را از آن خارج کرده و به دست می آورید. استخراج ارزهای دیجیتال هم فرق چندانی با استخراج از معادن ندارد. با این تفاوت که در استخراج ارزها، شما نیازی به بیل و کلنگ ندارید و از قدرت بدنی خود هم استفاده نمی کنید. در حقیقت حتی نیازی نیست که از روی صندلی خود جا به جا شوید.

روش استخراج تتر

شاید بهتر است این طور بگوییم که روش استخراج تتر یا هر ارز دیجیتال دیگری، بیشتر مغز و چشمان شما را به کار می گیرد. البته امروزه نرم افزارهای بسیاری هم به وجود آمده اند که حتی زحمت نگاه کردن و استفاده از دستان شما را هم از میان برداشته اند و کاملا به صورت اتوماتیک، استخراج را به نیابت از شما به انجام می رسانند. در استخراج ارزهای دیجیتال برخلاف استخراج معادن، شما از طریق پروسه ای که هیچ ارتباطی هم مستقیما به استخراج ندارد، ارزهای دیجیتال رایگان را به دست می آورید. این هدف و نتیجه در روش استخراج تتر و دیگر ارزهای دیجیتال، مشابه است.

در استخراج ارزهای دیجیتال، شما بلاک های داده ای را که در شبکه ارز مورد نظر موجود است، تأیید می کنید. سپس سوابق تراکنش ها را به دفترکلی عمومی که به نام بلاک چین می شناسیم، می افزایید. این پروسه به زبان ساده، استخراج است و شما برای تأیید و افزودن بلاک هایی که حاوی داده و اطلاعات هستند، ارز رایگان جایزه می گیرید. مثلا از طریق روش استخراج تتر، شما می توانید توکن تتر رایگان به دست آورید. پس استخراج، یکی از راه های بسیار خوب و سودآور برای کسب توکن های رایگان است.

اما همان طور که گفتیم، راهی برای استخراج تتر وجود ندارد؛ البته این به معنای آن نیست که هیچ راهی برای به دست آوردن تتر رایگان وجود ندارد. این فقط و فقط یعنی روش استخراج تتر با استخراج ارزهای دیگر فرق می کند. بدین ترتیب شما همچنان می توانید ارز دیجیتال تتر را به صورت رایگان به دست آورید. می خواهید بدانید چطور؟ پس با بخش بعدی همراه باشید.

روش های کسب ارز دیجیتال تتر به صورت رایگان

همان طور که گفتیم، روش استخراج تتر به آن صورتی که می شناسید وجود ندارد و شما هرگز نمی توانید ارز دیجیتال تتر را استخراج کنید. اما راه های دیگری هم وجود دارد که درست مانند پروسه استخراج، ارزهای دیجیتال تتر را به صورت رایگان به دست آورید. اگر تاکنون این روش ها را نمی شناختید، اصلا نگران نباشید. ما در این بخش تمام روش های ممکن برای آنکه بتوانید ارز دیجیتال USDT رایگان به دست آورید، به شما معرفی می کنیم. پس بیشتر از این شما را منتظر نمی گذاریم.

روش های کسب ارز دیجیتال تتر به صورت رایگان

کسب تتر رایگان از طریق فاست (Faucet)

شاید تا به حال نام فاست ها را نشنیده باشید اما می توان گفت که فاست ها درست مانند یک روش استخراج تتر هستند که تتر رایگان به شما ارائه می دهند. اما فاست چیست؟ فاست که کلمه ای لاتین است به سایت هایی گفته می شود که به شما اجازه کسب و جمع آوری رایگان تتر را می دهد. در حقیقت عبارت Cumulative Faucets یا فاست های جمع آوری، نه تنها برای ارز دیجیتال تتر که برای تمام ارزهای دیجیتال وجود دارد. از طرف دیگر از آنجایی که این سایت ها هم روش خوبی برای به دست آوردن تتر به صورت کاملا رایگان است، پس می توان آن را اصطلاحا به عنوان روش استخراج تتر دانست.

فاست ها برای انجام وظایف مشخصی، به شما پاداش های رایگانی می دهند که این پاداش ها هم به صورت ارز دیجیتال هستند. از لحاظ وظایف و کارهایی که باید برای این سایت های آنلاین انجام دهید هم باید بگوییم که اصلا وظایف سختی نیستند! گاها حتی ممکن است خود شما روزانه بارها چنین اعمالی را انجام دهید، اینترنت خود را برای انجام دادن آن ها تلف کنید و در آخر هیچ پاداشی هم دریافت نکنید. اما در فاست ها برای انجام چند عمل ساده، تتر رایگان می گیرید.

کارهایی مثل شرکت در رأی گیری ها، تماشای تبلیغات و یا حتی انجام چند بازی، از کارهایی هستند که با انجام آن ها در این روش استخراج تتر، توکن USDT رایگان دریافت می کنید. به همین راحتی! اگر بخواهیم مقایسه کنیم، استفاده از این سایت ها و در حقیقت این روش استخراج تتر، حتی از روش مرسوم استخراج تتر هم آسان تر است. در استخراج حقیقی ارزهای دیجیتال، امروزه با پیشرفت تکنولوژی، شما ناچار به خرید تجهیزات بسیاری هستید؛ اما در این روش و با استفاده از فاست ها، تنها با چند کلیک ساده، تترهای رایگان مال شماست.

به دلیل محبوبیت این روش جالب، امروزه عده بسیاری هم دست به ساخت سایت های این چنینی زده اند. به همین دلیل هم می توانید فاست های بسیاری را با کمی تحقیق و بررسی پیدا کنید. ما هم تصمیم داریم که در این بخش، برخی از فاست های اصلی را نام ببریم که می توانید به راحتی تتر رایگان را در آن ها برنده شوید. فاست های این لیست در این روش استخراج تتر، از اصلی ترین فاست هایی هستند که تمام تریدرها و کاربران شبکه تتر، آن ها را می شناسند.

روش استخراج تتر

فاست تتر Fire Faucet

Fire Faucet یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین فاست های ارز دیجیتال تتر است. شما با رفتن به آدرس https://firefaucet.win/ می توانید وارد این فاست شوید. این فاست به شما اجازه می دهد که با انجام چندین کار مثل پاسخ به نظرسنجی ها، تماشای ویدیوها، بازی کردن و غیره، تتر رایگان به دست آورید. البته باید خاطرنشان کنیم که این فاست، فقط برای ارز تتر نیست و می توانید از این روش استخراج تتر، دیگر ارزهای دیجیتال موردعلاقه خود را هم به دست آورید.

مزایای فاست Fire Faucet

  • پشتیبانی از 12 ارز دیجیتال مختلف
  • برخورداری از راه های بی شمار برای بردن ارزها
  • پرداخت های مستقیم به کیف پول شما
  • مراحل، جوایز، پاداش های رتبه روزانه، دستاوردهای روزانه و امکانات بسیار بیشتر

بالاترین نرخ ها

فاست Fire Faucet بالاترین نرخ هایی را که تاکنون دیده اید به شما ارائه می دهد. به علاوه، هرچه سایت ما را بیشتر ببینید و سطح شما بالاتر برود، نرخ شما هم افزایش می یابد.

سایتی بدون پاپ آپ

Fire Faucet فقط تبلیغات بدون مزاحمت را در وبسایت خود نمایش می دهد. به همین دلیل هم شما هرگز در این سایت با تبلیغات ناگهانی و آزاردهنده مواجه نمی شوید. همین امر Fire Faucet را به یکی از بهترین فاست های این روش استخراج تتر تبدیل کرده است.

رتبه بندی روزانه

این فاست، رتبه بندی کاربران خود را به صورت روزانه انجام می دهد. بدین ترتیب هرچه بیشتر از این سایت استفاده کنید، رتبه شما هم روزانه افزایش می یابد. باید بدانید که Fire Faucet هر روز به 20 کاربر برتر در رتبه بندی، پاداش های بزرگی می دهد.

سیستم مرحله ای

شکل مراحل و بالا رفتن سطح شما در این فاست هم بدین شکل است: هر کاری که تکمیل کنید، امتیاز می گیرید که این امتیاز، شما را لول آپ می کند. با هر مرحله جدید هم پاداش شما افزایش می یابد. همچنین برای رسیدن به هر مرحله جدید، یک هدیه هم دریافت می کنید.

سیستم ارجاع و معرفی

علاوه بر تمام روش های کسب تتری که از این روش استخراج تتر به شما گفتیم، شما می توانید با معرفی دوستان و اعضای خانواده خود به این فاست، پاداش بیشتری بگیرید.

دستاوردهای روزنه

شما با تکمیل وظایف خاصی به صورت روزانه، پاداش های جالبی به دست می آورید! این وظایف و کارها هر روز از اول تنظیم می شوند.

روش استخراج تتر با فاست Coinmonster

روش استخراج تتر با فاست Coinmonster

فاست کوین مانستر هم یکی دیگر از فاست های جالب در این روش استخراج تتر است. این فاست به هر درخواستی که در سایت آن ها وجود داشته باشد، پاداش می دهد. مقدار پاداش های آن ها هم بین 0.00024983 تا 249.83000000 تتر (USDT) است. شما با استفاده از این فاست، می توانید هر 15 دقیقه یکبار تتر بگیرید. زمانی هم که کل مقدار پاداش های شما به آستانه حداقلی پرداخت رسید، صورت حساب شما پس از آنکه درخواست کنید به کیف پول شما پرداخت می شود. آستانه پرداخت حداقلی برای ارز دیجیتال تتر، 10.00000000 تتر است.

در این فاست، ارزهایی از قبیل ZRX، XLM، NPXS و BTT هم به غیر از تتر وجود دارند که شما می توانید آن ها را هم به دست آورید. برای استفاده از این روش استخراج تتر هم تنها کافی است که به وبسایت آن با آدرس https://coinmonster.pw/get-free/usdt مراجعه کنید.

فاست تتر Trustdice

این فاست با آدرس https://trustdice.win/?ref=u_mariogibson هم یکی از پرکاربردترین فاست ها در این روش استخراج تتر است. Trustdice در حقیقت کازینویی محسوب می شود که علاقه مندان به ارز دیجیتال تتر می توانند در آن شرکت کنند و به صورت کاملا ناشناس تتر رایگان به دست آورند. در این فاست، شما هیچ نیازی به اشتراک گذاری اطلاعات خود برای شروع بازی ندارید و می توانید به راحت ترین شکل، ارز دیجیتال تتر رایگان برنده شوید. البته برای ورود به این سایت حتما از فیلترشکن استفاده کنید.

مزایای فاست Trustdice

Trustdice یکی از بهترین فاست ها در این روش استخراج تتر به شمار می رود. یکی از دلایل محبوبیت آن، تیم پشتیبان فوق العاده این فاست است. شما در این فاست می توانید تمام سوالات و مشکلات خود را بپرسید و برای تمام آن ها، زیر 90 ثانیه جواب بگیرید. در ضمن تیم پشتیبان این فاست 24 ساعت و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

پرداخت فوری

از دیگر ویژگی های جذاب Trustdice که آن را به انتخاب بیشتر افراد در این روش استخراج تتر تبدیل کرده است، ارائه خدمات پرداخت فوری آن به نظر می رسد. شما با استفاده از Trustdice می توانید با پرداخت فوری آن به راحتی تا بیش از 99.4% از وجه موردنظر را برداشت کنید.

برداشت رایگان

Trustdice هیچ هزینه ای برای برداشت حساب از شما نمی گیرد! برخلاف بسیاری از فاست ها و پلتفرم ها که برای برداشت از شما هزینه ای دریافت می کنند، در فاست Trustdice می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای پاداش ها و توکن های تتر خود را برداشت کنید. به همین دلیل هم این فاست یکی از بهترین گزینه ها در این روش استخراج تتر شناخته می شود. تنها چیزی که باید بپردازید، یک هزینه گس جزئی در بلاک چین است.

فاستی کاملا مجاز

این فاست برای تمامی فعالیت های خود، مجوزی را در زمینه بازی الکترونیکی دارد. به همین ترتیب می توانید با خیال راحت در آن به کسب تتر رایگان بپردازید و نگران هیچ مشکل امنیتی نباشید.

روش استخراج تتر با فاست Freetether

روش استخراج تتر با فاست Freetether

این فاست هم از دیگر فاست های برتر در این روش استخراج تتر رایگان شناخته می شود. Freetether به علت داشتن بیش از 104,152 کاربر ثبت نام شده، به خود می بالد. این فاست به شما اجازه می دهد که پس از ثبت نام در وبسایت آن به آدرس https://freetether.com/ و انجام بازی های بسیار آسان آن، هر ساعت USDT رایگان بگیرید. فاست Freetether هر زمان که فردی را به آن معرفی و پاداش بگیرید، به راحتی اجازه کسب 50% را به شما می دهد.

شاید پاداش های Freetether کم باشد، اما آن ها تا مقدار حداقل 1 تتر جمع آوری می شوند. این مقدار هم حداقل مقداری است که پس از آن قادر به جمع آوری جایزه USDT خود هستید. با رفتن به سایت Freetether و انجام وظایف آن، به یکی از بهترین فاست های این روش استخراج تتر دسترسی دارید و هر ساعت، تتر رایگان به دست می آورید.

مزایای Freetether

همان طور که پیش تر هم گفتیم، در این فاست برخلاف فاست های دیگر، نیازی نیست که ساعت های زیادی منتظر بمانید و می توانید هر ساعت، تترهای رایگان بگیرید! برای این کار هم تنها کافی است بازی های بسیار آسان آن را انجام دهید و تا 300 دلار توکن رایگان تتر برنده شوید. با یک کلیک از طریق این روش استخراج تتر، کیف پول خود را پر کنید.

برداشت فوری

Freetether هرگز شما را برای برداشت منتظر نمی گذارد. شما می توانید با این وبسایت، هر زمان که به حداقل مقدار برداشت یا همان آستانه برداشت رسیدید، پاداش های خود را از سایت بردارید. این فاست به علاوه USDTهای رایگانی را با یکبار کلیک هر یک ساعت یکبار بر روی دکمه ای، به شما ارائه می دهد.

کسب تتر از طریق بازی های ویدیویی

تا به اینجای مقاله، روش استخراج تتر یا همان کسب تتر رایگان از طریق فاست ها را خدمت شما توضیح دادیم. همان طور که گفتیم، شما نمی توانید ارز دیجیتال تتر را استخراج کنید. اما از آنجایی که پروسه استخراج، پروسه ای برای کسب تترهای رایگان است، ما راه هایی مشابه با استخراج را به شما معرفی کردیم. یکی از آن ها استفاده از سایت ها و فاست ها بود. اما هنوز یک راه دیگر هم برای کسب تتر رایگان وجود دارد. شما می توانید این ارزهای دیجیتال را از طریق انجام بازی های کریپتویی هم به دست آورید.

از بازی های محبوب در این روش استخراج تتر می توان موارد زیر را نام برد:

جمع بندی

روش استخراج تتر، یکی از موضوعات جالب در زمینه ارزهای دیجیتال است که در مقاله امروز به آن پرداختیم و آن را به طور کامل خدمت شما عزیزان توضیح دادیم. ارز دیجیتال تتر (Tether) یکی از استیبل کوین های برتر و محبوب است که ارزش بازار بزرگ آن، این ارز را در میان 5 ارز دیجیتال برتر بازار قرار می دهد. این ارز با نسبت 1:1 به دلار آمریکا وصل است. این بدان معناست که یک تتر همیشه ارزشی برابر با یک دلار آمریکا دارد. همین امر، ارز تتر را به یکی از محبوب ترین ارزها تبدیل کرده است که تمام تریدرها آن را در کیف پول خود دارند.

اما یکی از راه های به دست آوردن هر ارزی به طور رایگان، از طریق استخراج آن است. موضوع امروز ما هم معرفی روش استخراج تتر بود. با وجود این باید بگوییم که ارز دیجیتال تتر را نمی توان به هیچ عنوان استخراج کرد، اما همچنان روش هایی برای کسب این ارز به صورت کاملا رایگان وجود دارد. علاوه بر مواردی که توضیح دادیم، صرافی حامی به عنوان بستری امن و آنلاین برای خرید و فروش تتر راه اندازی شده است. شما می توانید با ثبت نام در این صرافی از در جشنواره هایی که گاهی برگزار می شود شرکت کنید و به راحتی تتر رایگان به دست آورید. حامی اکسچنج، حامی امن سرمایه شماست.

منابع

blog.bitnovo

firefaucet

read.cash

نظر بدهید

مقالات آموزشی

سبد خرید